Přehled katalogu
- 351 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 81% S fotografiemi
Nalezeno 351 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 351 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 207,214 recenzí a hodnocení.
“Vynikající rodinný penzión - zvlášť doporučuji domácí limonádu. Žádná dehtová malinovka nebo přeslazená kola. Moc dobré jidlo, příjemná obsluha - doporučuji zvlášť teď o Velikonocích na kašpárkovic speciality ☺☺☺”
“K pití výborný tankový Gambrinus, lahodná Plznička, příjemně osvěžující Proud a Birell pomelo&grep, to už je klasika. K jídlu luxusní hovězí burger s čedarem, slaninovým džemem a k tomu hranolky. Jednoduše mňam a spokojená bříška :)”
“Výborná restaurace, doporučuji k návštěvě. 28.6.25 těstoviny s trhanym hovězím masem, holandský řízek, pupek s hranolkami. Mají QRko!, berou karty Čisté záchody. Doporučuji navštívit”
“Do Klíčku chodím pravidelně. Jídlo je vždy perfektní, obsluha milá.”
“Vynikající jídlo, milá obsluha a velmi příjmená atmosféra. Rozhodně stojí za návštěvu!”
“Navštívili jsme nově otevřenou restauraci a byli jsme velmi spokojeni. Skvělé jídlo navíc krásně upravené, milá obsluha. Je viditelné, že se do našeho města v oblasti gastronomie snaží přinést něco nového.”
“Dlouho (asi 2 roky!) jsem neměl tak dobré jídlo v restauraci a to jsem si objednal obyčejný Holansky řízek s kaší. Ještě k tomu byl salát z okurky, no jedna báseň. Děkuji. A jde to!”
“Přijali jsme pozvání od známých k návštěvě asijské restaurace a Sakura nás nezklamala. V našem regionu jsou také asijské restaurace ale zde už při vstupu jste příjemně naladěni vkusně zařízeným interiérem. Příjemná a rychlá obsluha je samozřejmostí. Podávaná jídla jsou chutná a kreativně upravená aby i oko mohlo jíst. Zvrubné hodnocení pokrmů nechám stranou, protože nejsme reality show a vždy se dá něco vylepšit i nedej Bože zkazit. Za nás spokojenost a hodnocení pěti hvězdičkami.”
“Hezký den, poděkování za dobrou kávu, ještě lepší dortík a hlavně za úsměvy, které slečny rozdávají. Ať se daří.”
“Nečekané překvapení v podobě této restaurace. Budete-li na výletě, nebo jen tak projíždět, zastavte se. Útulná, čistá restaurace, našláplý jídelní lístek a čepovaný polotmavý Rohozec. To vše za přítomnosti pohodového personálu.”
“Perfektní restaurace!!! Výborně vaří!!! Nejen že to je chuťově vynikající ale i parádně jídlo vypadá. Zastavíme se tu na oběd vždy, když jedeme na chatu. Obsluha milá a velice vstřícná, usměvavá a přátelská. Pejsky tu mají rádi :-) Stoprocentně doporučujeme.”
“Super restaurace v mexickém stylu. Příjemné servírky, vzájemně se doplňující. Jídlo velmi dobré, cena trochu vyšší, přesto doporučuji!”
“Dávám 5 hvězdiček a kdybych mohl dám i deset. I když byla restaurace velmi obsazena, na jídlo jsme čekali jen 5 minut. Jídlo bylo vynikající, obrovské množství, nedalo se to sníst. Chci pochválit slečny servírky za milé chování a kuchaře za perfektní výkon. V restauraci je vidět do kuchyně a ti kuchaři fakt makaji bez oddechu. Určitě se rádi vrátíme.”
“Naprostá pecka, velmi milá obsluha...super jídlo a atmosféra. Moc děkujeme a zase za rok❣️❣️❣️”
“Velmi hezká, útulná a příjemná restaurace s milou a ochotnou obsluhou. Dnešní pizza Salmon nepatřila mezi nejlepší. Představoval jsem si ji více propečenou a spíše připomínala Ouattro formaggi s několika málo filety lososa. Pro opravdu skvělou chuť odpovídající této krásné restaurace by si zasloužila tato pizza spíše smoked salmon slices s jemně nastrouhaným parmazánem a zasypané vrstvou rucoly. Pak by to bylo super. Salát byl chutný bez výhrad.”
“Obsluhoval nás kuchař, uvařil nám a donesl výborné jídlo. Maximální spokojenost. Doporučujeme”
“Nejlepší Poke co jsem kdy jedla. Sushi také výborné. Doporučuji”
“Výborné jídlo v krásných rekonstruovaných prostorách s příjemnou obsluhou.”
“Perfektní servis, výborný kuchař, pivo mňamozní. Ceny přívětivé. Skvělé strávený večer !”
“Úžasné místo, skvělý burger a příjemná obsluha. Děkujeme”
“Nejlepší restaurace v Neratovicích. Dcera zde slavila svatbu, zeť 40, rodina 2x oslava 60. Vynikající jídlo. Posezení i venku. Děti si mohou hrát na zahradě. Trampolína má bohužel díry, tam je to o úraz.”
“Pro všechny, koho trápí hlad a žízeň, doporučuji tuto restauraci. S takhle milou obsluhou jsem se nesetkal už pár let. Prostředí čisté, pro děti dětský koutek. Nabídka nápojů široká. Polévka byla vynikající. Dětské porce jídel také pripravili a velmi rychle, takže se děti najedly brzy a nezlobily. Já si dal burger, velmi šťavnatý, k tomu i domácí cibulove kroužky. Mají i nabídku "fish &chips", podle toho jaká je ryba k dostání. Úplná spokojenost, dávám 11z10*”
“Rychle přinesené vynikající jídlo i pití, obsluha příjemná. Nezbývá nic než doporučit :)”
“Jídlo v absolutním TOPU!, smekám před paní, co byla na obsluhu sama a zvládala vše s úsměvem a absolutním klidem.. Krásné místo, jídlo výborné..☺️”
“Dne 27.09.2019 jsem v teto čínske restauraci slavil 45 narozeniny a mohu ji všem doporučit. Jidlo a napoje jsou vynikajíci, mate tady možnost si vybrat co chcete a co nechcete. Obsluha byla přijemna a velice vstřícna ... Majitelka teto restaurace je popularní pani WINI, ktera je velice příjemna a velice vstřícna žena. Komunikuje lamavou češtinou ... Jelikož jidla dělaji na urovni a davaji si na tomhle hodně zaležet musíte ratat s tímhle, že doba přípravy trva 20-60 minut, zaleži kolik je ještě dalších lidi v teto restauraci před vami. Škoda, že zrušili narozeninove menu, asi byl na to velice vážny důvod. Nejvice jsem si pochutnal na tradičním činskem kung pau s ryži a jako dezert jsem si dal k tomu flamingovu zmrzlinu, ktera byla velice výborna. Pivo gambrinus 10 je vynikajíci a doporučuji (správna teplota ze 7 schodu) ...”
“Úžasný předkrm vepřový jazyk v sojové omáčce. Perfektní polévka pho. A kachna s houbami a bambusem úžasná věc. Všem vřele doporučuji”
“Velká spokojenost! A velké DÍKY! Restauraci navštěvuji bezmála 10let, pracuji nedaleko a s kolegy rádi konzumujeme dobroty z kuchyně "naší Chýně", neboť nikdy nedostaneme nic "ohřátého" z Makra, ale vždy si pochutnáme na dobrém jídle. Moc děkuji za sebe i své kolegy nejen za dobroty, tak i za velmi příjemnou obsluhu a velmi rozumné ceny. Rád napíši něco podobného i za dalších 10 let, to už bude celkem 20! Snad nám "naše Chýně" vydrží!! Držím palce a děkuji.”
“Restaurace Vinopalna byl vynikající gurmetsky zážitek, dostali jsme výborné jídlo, svíčkovou na smetaně s Karlovarským knedlíkem a i pro člověka s alergiemi dokázali velmi rychle připravit alternativu v podobě grilovaného kuřecího prsíčka s grilovanou zeleninou. Poté ještě velmi dobrá káva. Obsluha je velice vstřícná a nápomocná. Prostředí restaurace útulné a čisté WC. Velmi děkujeme.”
“Pyšelka je skvělá, vřele doporučuji ❤️”
“Restauraci určitě doporučuji. Občas sem s rodinou zajdu a nikdy nejsme zklamání. Je možnost sedět venku i vevnitř. Dnešní obsluha 10/10 paní byly velice příjemné a vtipné samozřejmě i ochotné a staraly se o nás po celou dobu. Jídlo je velice dobré a mají široký výběr.”