Recenze

  1. Bohuslav Hrdlička ★★★★★

    Maximálně spokojen. Obsluha úsměvem nešetří. Jídlo vynikající, prostředí čisté. Ceny jsou úplně super. DOPORUČUJI

  2. Liliana Ryvolova ★★★★★

    Všechna jídla výborná. Maso měkoučké. Jen na halušky jsme si nechali dát slaninu navíc. Pan majitel velmi příjemný. Určitě se vrátíme.

  3. Jakub Franěk ★★★★★

    Perfektní servis, výborný kuchař, pivo mňamozní. Ceny přívětivé. Skvělé strávený večer !

  1. Eliska Mikyskova ★☆☆☆☆

    Včera jsme s rodinou navštívili tuto restauraci. Vybrali jsme podle dobrých recenzí. Skutečnost je úplně jiná. Nepříjemný číšník, neměl čas přinést nápojový i jídelní lístek zároveň. Pouze na vyžádání. Nevěděla jsem jaké si dát pití, tak jsem si nedala žádné. Byl neochotný sdělit jakékoli informace ohledně jídla a pití. Ani malý náznak úsměvu, nebo vřelého slova, když neseme peníze do podniku. Všimli jsme si že přišla 11 členná německá rodina. Normálně skvělá zpráva pro jakoukoliv restauraci. Číšník jim jen zmínil že má na 3 stoly rezervaci. Oni tam stáli asi 10 minut, dohadovali se a pak si spočítali sami, že se přece jen vejdou na stoly co tam jsou volné a sami se usadili. Všichni byli tak milí a číšník se dál tvářil jako když jsou nezvaní. NO BÝT TO MÚJ PODNIK, TAK BY LETĚL NA MINUTU! My nechali za 2 jídla s colou a džusem 650kč a oni? Oni by nechali minimálně 3500,- a to minimálně! Jídlo bylo dobré, ale bylo ho málo, jako na degustaci. Třeba 3 brambory navíc na talíři a hrstička zeleniny by to povýšila a člověk by se i najedl. Smutně shrnuti, sem už určitě nezabloudíme a ani to nikomu nedoporučuji.

  2. Marie Safrankova ★★★★★

    Vše bylo v pořádku. Hledali jsme se synem uz v 11h jidlo. Pote co nam vyslovne v restauraci u Pivovaru dali na jevo ze maji az od 11h a my tam byli ve třičtvrtě na 11, tak jsme sli jinam a zavitali k Anezce. Určitě se vrátíme.

  3. Jana Hejmová ★★★★★

    Restauraci jsme navštívili při našem letosnim prvním cyklovýletu. V nedalekém Říčanském pivovaru bylo natřískáno a my seděli 15 minut bez povšimnutí. Hledali jsme tedy alternativu a s Anežkou jsme udělali dobrou volbu. Obsluhující slečna byla příjemná, prostředí venku na zahrádce středomořské a jidlo skvělé. Pivečko i limonády super... Rádi se zase zastavíme.

  1. Hana Pecková ★★★☆☆

    Plzeň super. Svíčková průměrná, maso měkké, ale omáčka spíše mdlá. Pan číšník asi zrovna neměl svůj den nebo ho ta práce očividně nebaví. Škoda, jinak by to mohla být velice příjemná restaurace.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace U Anežky?

Restaurace U Anežky se nachází na adrese Olivova 211/15, 251 01 Říčany-Říčany u Prahy, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace U Anežky?

Můžete kontaktovat Restaurace U Anežky na čísle +420 323 603 665

Jak se dostanu k Restaurace U Anežky?

Trasu k Restaurace U Anežky najdete zde odkaz

Advertisements