Restaurace Vinopalna byl vynikající gurmetsky zážitek, dostali jsme výborné jídlo, svíčkovou na smetaně s Karlovarským knedlíkem a i pro člověka s alergiemi dokázali velmi rychle připravit alternativu v podobě grilovaného kuřecího prsíčka s grilovanou zeleninou. Poté ještě velmi dobrá káva. Obsluha je velice vstřícná a nápomocná. Prostředí restaurace útulné a čisté WC. Velmi děkujeme.
Fotografie
Recenze
-
David Huja ★★★★★
-
Michal Semerad ★★★★★
Dnes jsme navštívili restauraci Vinopalna sice poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Dozvěděli jsme se o ní náhodou, s ohledem na právě probíhající akci "Ochutnejte Mělnicko". Už z nabídky na jejich stránkách bylo jasné, že to bude skvělý zážitek. Potvrzuji! Jídlo perfektní (kapří hranolky, ústřice, humr, panna cotta), obsluha fantastická a velmi profesionální, ochotná vysvětlit jak na humra (jedli jsme ho poprvé). Celkový zážitek, jako bychom byli VIP hosté i přesto, že jsme obyčejně přišli na neobyčejný oběd. Doporučuji si raději zavolat na rezervaci předem, budete mít jistotu usazení.
-
Šárka Juklíčková ★★★★★
Moc hezká restaurace,úžasné jídlo, usměvavá obsluha,která vám ráda poradí.Humra jsme si dali poprvé v životě a byl výborný, prostě gastro zážitek. Tuhle restauraci rádi navštívíme znovu.
-
Kristýna Matějková ★★★★☆
Byli jsme jen na odpolední zmrzlině, která nás potěšila. Limonáda Yuzu byla dobrá, celkově jsme byli spokojeni. Obsluha pomalejší, ale milá a vstřícná. Přestože u silnice, má venkovní posezení pohodovou atmosféru. Jídelníček nás nenalákal, ale bylo brzy a navíc vedro.
-
Petr Grochol ★☆☆☆☆
Restaurace je nová a vkusně zařízená. Od otevření po rekonstrukci jsme navštívili několikrát a doporučovali jsme ji i návštěvám, které přijely do Nelahozevsi. Za začátku jsme byli nadšena. Jídlo trochu dražší, ale velmi dobré. V poslední době je ale naprosto tragická obsluha. Naše návštěva čekala více než hodinu na jídlo, které ještě ke všemu nebylo dle objednávky. Naposled jsme s přáteli restauraci navštívili a obsluha zapomněla na dvě jídla. Ani jim nepřišlo divné, že část hostů nejí. Po upozornění obsluha a zjištění, že jídlo ani nepřipravují, jsme objednávku zrušili. Moc velké omluvy jsme se nedočkali. To že obsluha posedává s jinými hosty u stolu a kouří (byla to zahrádka) jen doplňuje celkový obrázek. Pokud si Vás obsluha všimne, zapíše správnou objednávku, kuchař to uvaří a máte čas čekat, tak budete asi spokojeni. Máte ale velkou šanci, že to neklapne a budete, stejně jako my, rozmrzelí. Kdyby se to stalo jednou, přejdeme to, ale z naší zkušenosti se to děje často. Budeme navštěvovat už jiné restaurace v okolí (ale mrzí nás to a je to škoda).
-
Lukas11The ★★★★★
Nádherná restaurace, velice milá, přátelská a ochotná obsluha. Jídlo bylo vynikající. Kachna asi nejlepší co jsem v životě jedl. (Hlavně křupavá kůžička byla fantastická). Červené zelí velice dobře ochucené. Kulajda moc dobrá. Tiramisu domácí. Rozhodně se rádi vrátíme. Cena vypadá vyšší, ale rozhodně se rovná kvalitě. Takže vše v naprostém pořádku.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Restaurace Vinopalna?
Restaurace Vinopalna se nachází na adrese Školní 19, 277 51 Nelahozeves, Česko
Jaké je telefonní číslo Restaurace Vinopalna?
Můžete kontaktovat Restaurace Vinopalna na čísle +420 773 601 119
Jak se dostanu k Restaurace Vinopalna?
Trasu k Restaurace Vinopalna najdete zde odkaz