Přehled katalogu
- 432 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 64% S fotografiemi
Nalezeno 432 výsledků
Procházejte kavárna coffee shop ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 432 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 76,157 recenzí a hodnocení.
“Výborná káva, prodejce ví co prodává a výborně poradí.”
“Jsem vděčná za Kafičko u nás ve městě. Mám radost, že mám kam vzít návštěvu na kávu a něco dobrého. Obsluha je třešničkou na dortu :-).”
“Nejlepší štrůdl široko daleko. V nabídce hned několik druhů štrůdlu a vynikající plněné rohlíčky.”
“Příjemné majitele a příjemné posezení,výborná káva i zmrzlina ,super bloudily jsme na 4kolce”
“Skvělé místo, kde si můžete dát své první pivo v 5 hodin ráno nebo dokonce kávu.”
“Skvělá káva a výborné domácí koláče”
“Nádherná kavárna v srdci Žiželic. Oceňuji dokonalé zázemí pro děti, velké dětské hřiště, přebalovací pult. Vše čisté a upravené. Zákusky luxusní! Domácí výroba. Třešničkou na dortu je výběrová káva a v horkých letních dnech osvěžující domácí limonády a čepované pivo.”
“Vynikající zmrzlina, výběr panini atd, milá obsluha. Záchrana v parném létě:)”
“Skvělá kavárna s příjemnou atmosférou ve stylu Route 66 a milou obsluhou. Skvělá káva. Velký výběr dezertů a pečiva, určitě se sem ráda vrátím.”
“Vyborná kávička, milá obsluha, možnost venkovního posezení při hezkém počasí a těší mě i výběr do dobrot od Mixit.”
“dnes jsme přijely s holkama na shell a blond pani byla moc mila a prijemna ❤️ druha pani se přidala do konverzace a bylo to fajn, popraly jsme si krásné svátky, je super potkat milou obsluhu❤️”
“Milá obsluha, velmi dobré kafe.”
“Velice kvalitní dorty a zákusky, pozor je to návykové. Doporučuji vyzkoušet”
“Krásné prostředí, moc milá obsluha, vánočka jako obláček, skvělý punč svařák i cukroví. Určitě opět rádi navštívime.”
“Výborně filtrovaná káva, cheesecake a horký našlehaný mošt se skořicí! Doporučujeme”
“Velmi příjemný barista a vynikající kafe!”
“Luxusní kafíčko a moc dobrá zmrzlina. Jako bonus příjemná obsluha”
“Velmi ochotná a příjemná obsluha,100% spokojenost.”
“Navstivila jsem kavarnu nekolikrat. Prijemna atmosfera, mila obsluha a nejlepsi chlebicky v Benesove a okoli. Objednala jsem si obcerstveni sebou na oslavu a vse bylo cerstve a rychle zarizene.”
“Paní Monika. Anděl.... hodně po půlnoci. Klidně, vlídně... uvařila mi kafíčko.... párek v rohlíku. žasnu... tohle je služba lidem, v noci obsluhovat. Na benzínové pumpě. Děkuji děkuji děkuji. Rovnou jsem si koupila čokoládky. Mňam a taky dva croissants.... k snídani. Hihi. Na to mám. Nebudu přece kupovat... jinde. Se hodí zítra (tedy dnes) k snídani. Poděkovala jsem zřetelně. A takhle se to dělá. Zapiš si to. :))) Co s láskou vysíláš, to se ti s láskou vrací. Až v autě jsem si všimla, že mám z pěny mléčné... Srdíčko. ❤️”
“Velice rád bych Vás všechny pozval na studené pivko ( v těchto letních dnech ) a jak se říká teplé párky :-) U Nás najdete samozřejmě nejen teplé párky :-D ale i velice dobré, chutné a velké porce.”
“Nejlepší obsluha :) nejlepší kafe :) Návštěva ze dne 3.4. 2021 Obsluha pomůže poradí,ale co mi vadilo dala sem si ovocnou šťávu dáli se tomu tak říkat,a byla extrémně kyselá a extrémně teplá... pokud se těším na vitamínovou bombu tak bych chtěla vychlazenou tohle bylo zklamání..”
“Tenhle krámek/kavárna /bistro/obchod s obuví (ja vím zní to šíleně ale je to ve vysledku naprosto kouzelné) se nedá popsat, musí se prostě vyzkoušet.”
“Úžasné útulné místo, které zde v okolí přesně chybělo. Výborná káva, luxusní zákusky, velmi vstřícná obsluha a to vše doplněno příjemnou a vkusnou hudbou. Moje nová zašívárna, když potřebuji chvíli klidu pro práci na PC nebo naopak restart po náročném dni. :)”
“Výborná zmrzlina a příjemná usměvavá slečna”
“Vše v naprostém pořádku. Obsluha milá, rychlá a ochotná. minity vinikající jako vždy a káva asi nejlepší z celého nádraží. Jen škoda že není žadné menu s espressem, využíval bych pravidelně.”
“Obvykle nepíšu recenze ale v tomhle případě musim zvýraznit tenhle podnik. Chodím do bazénu často a po první návštěvě frutisima se to stalo moji tradici. Slečny vždy příjemné usmivave pokaždé mi zlepší náladu a jejich drikny jsou po bazénku nejvíc TOP. Vřele doporučuji!”