Recenze

  1. Ludek horák ★☆☆☆☆

    Kde je ta doba kdy se vám někdo věnoval s chutí ale to je minulost. Obsluha líná kouká stále do mobilu káva po nás letěla skoro ji zvrhla cukr nic obrázek na pěně jen bílý flek pěna mizerná jako chuť kafe. Naštěstí dorty od Panenky zůstaly dobré. Rádi jsme tam jednou týdně zašli ale to je minulost. Chtělo by to nové vedení a pořádně je tam prohnat

  2. Vladimír Srnský ★☆☆☆☆

    Nejhorší bubble tea co jsem kdy měl, chutnalo jako voda se sirupem za 5kč. Káva taky hnusná a kyselá. Nedoporučuji tenhle podnik. Radši si ušetřete svůj čas a peníze a investujte ho do nějakého kvalitnějšího podniku.

  3. Hanka Manka ★☆☆☆☆

    Už k vám nepůjdu. S kamarádkou jsme si chtěly posedět a objednaly jsme si Aperol Spritz... Slečna nám donesla sklenice né tak plné jako na fotografii v nabídkovém liště, ale budiž.. Jako ozdobu jsme dostaly sušené pomeranče....od obsluhy jsme dostaly vysvětlení, že ty sušené pomeranče tam dávají na ozdobu...no to si mohou věšet o vánocích na stromeček a nedávat je do nápoje...mimochodem v prosklené lednici měli pomerančů dost ... Po dopití zůstal ve sklenici led až do výše původně doneseného nápoje....tak se ptám, kolik vlastně sklenička obsahovala objednaného pití ??? Ano, byly jsme hloupé, že jsme Spritz hned nevrátily...chybami se člověk učí....ale k vám už pane majiteli nepůjdu

  1. Bára Vondrašová ★☆☆☆☆

    Dnes jsem jela přes Kladno a dostala jsem chuť na kávu. Byla chyba, že jsem se rozhodla jít do této kavárny. Myslím, že není takový problém v kavárně a jejím sortimentu ale spíš v zaměstnancích… Tak odpornou kávu jsem v životě neměla. Mléko nemělo žádnou pěnu, bylo spíše uvařené a káva byla chuťově spálená. Já osobně pracuji jako barista a tohle bych v životě zákazníkovi nepodala. Myslím, že by majitel měl spíše investovat do proškolení zaměstnanců a nebo usoudit, zdali by měl zaměstnávat baristy, kteří neumí pracovat s kávou. Našleháním mléka se vytvoří mikropěna, která by měla být jemná a krémová. Měla by se lesknout, neměla by mít velké bubliny, měla by mít správnou teplotu okolo 60 °C a to tato káva bohužel neměla.

  2. Iruka Umino ★★★★☆

    Pohodový majitel, kterého zastihnete v týdnu, vcelku příjemné brigádnice o víkendech, pestrý výběr zákusků a točená zmrzlina. I před zavíračkou Vám dovolí si odnést ještě něco s sebou. V teplém počasí venkovní teráska s umělým trávníkem :-)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Café Sahara?

Café Sahara se nachází na adrese Arménská, 272 01 Kladno-Kladno 1, Česko

Jak se dostanu k Café Sahara?

Trasu k Café Sahara najdete zde odkaz

Advertisements