Přehled katalogu
- 644 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 644 výsledků
Procházejte zubař v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 644 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 121,145 recenzí a hodnocení.
“Naprosto spokojeni, vždy ochotně a profesionální přístup. Děkujeme”
“Pan doktor je hodný a velice šikovný .”
“Velký dík lékařům doktora Formana - uprchlíky v této těžké době přijímají a chápou a vy se můžete domluvit v nejbližších dnech! V jiných ambulancích se objednává za 2 měsíce...specialisté jsou také výborní, už jsem to radila i kamarádkám. Děkujeme za podporu Ukrajiny!”
Ordinace MUDr. Martiny Byrne v Praze poskytuje stomatologické služby s důrazem na citlivý přístup. Pacienti oceňují příjemné prostředí a profesionální péči.
“Příjemný personál, jak na recepci tak v ordinaci. Pan doktor je trošku ráznější, ale profesionál. Potřeboval jsem co nejdřív extrakci dolní osmičky, která byla dobře vyrostlá, ale částečně pod svalem, takže se mi tam dostávaly zbytky jídla a způsobovaly velmi bolestivý zánět. Po zavolání jsem byl objednán do 5 pracovních dnů i přesto, že jsem byl novým pacientem. Čekárna byla sice naprosto plná, jak již předešlé recenze zmiňují, ale nečekal jsem dýl jak třičtvrtě hodiny a dostala se na mě řada. Byl jsem zavolán do ordinace, kde mi během 5 minut provedli rentgen a aplikovali lokální anestezii. Šel jsem si na 15 minut sednout zpátky do čekárny, aby anestezie zabrala, zatímco co se v ordinaci vystřídalo několik dalších pacientů. Poté přišel samotný zákrok, který proběhl velmi rychle a bezbolestně. Myslím, že jsem v tom křesle nestrávil dýl jak 15 vteřin. Po zákroku jsem necítil žádnou bolest, neměl žádný otok a krásně se mi to zahojilo do 3 dnů. Za mě naprostá spokojenost.”
“Návštěva chirurgie, MUDr. Neuvirtová Kateřina. Musím moc pochválit a poděkovat za skvělý, pečlivý a uklidňující přístup paní doktorky i sestřičky.”
“Chodím k paní doktorce přes 15 let. Citlivá, spolehlivá.”
“Vždy velmi kvalitní ošetření a přístup.”
“Velmi profesionální a vstřícný přístup , milý kolektiv, vše vysvětleno velmi srozumitelně, mohu jen doporučit.”
Zubní ordinace v Praze je místo, kde je zubař úplně nejlepší. Je to velký profík.
rovnatkapraha v Praze je místo s profesionálním přístupem. Komunikace je dobrá a služba je kvalitní.
“Na dovolené jsme hledali zubaře pro akutní bolest zubů. Tři z nich nás odvrátili. Tady byli velmi klidní. Moje žena byla prostě umístěna mezi ostatní pacienty a zdálo se, že lékař má obratný přístup. To je vlastně u zubařů to nejdůležitější. Byli také hodní.”
STOMTEAM v Praze je místo, kam chodíme už roky celá rodina. Paní doktorka Ballgjini je skvělá.
“Maximalní spokojenost od první konzultace až po pooperační kontrolu byla péče naprosto špičková. Sestřičky a lékaři jsou velmi milí, lidští a vše mi podrobně vysvětlili. Operace proběhla bezbolestně. Velké díky za vaši péči Mirek Balvín , Mělník”
“Tak nevím, ale moje zkušenost v časové nouzi absolutně popírá negativní hodnocení - já se setkal s až neobvyklou ochotou a objednání bez jakýchkoliv podmínek. Z mého pohledu mi paní doktorka nejspíš zachránila dva zuby a umožnila mi tak v klidu odjet na plánovanou dovolenou. Ještě jednou velký dík.”
“Dobrý večer, naše dnešní zkušenost byla tedy naprosto pozitivní. Na pohotovost jsme dorazili 13:30 na dětském nikdo nebyl, ale sestřička akorát psala pauzu slušně jsem se zeptala a poprosila zda by nemohli ošetřit mojí čtyřletou dceru která má teplotu a bolí jí v krku! Okamžitě mě vzala a pani Doktorka byla moc příjemná DĚKUJI MOC!”
“K paní doktorce jsem chodila už jako dítě. Tenkrát mi můj zubař bohužel rovnání podcenil... Nakonec, na doporučení známých, se nám podařilo objednat k paní Šváchové. Paní doktorka i sestra Terezka byly vždycky úžasné a “vykřesali” z mých zubů co se dalo :-) Teď se po letech vracím s drobnou korekcí a opět spokojenost...snad moje děti nebudou mít zuby po mě, ale kdyby náhodou, vím, kam jít... :-)”
“Úžasná paní doktorka i sestřička, mají krásný přístup k dětem. Takhle by to mělo vypadat všude.”
“V pondělí 18.8.2025 nám doma po krátké, ale těžké a zákeřné nemocnici zemřel tatínek. 4.6. se dozvěděl diagnózu rakovina plic, bohužel nešlo operovat, nešlo ozařovat, už zkrátka jen čekání na konec života. A to je rána pro člověka, který se do té doby (až na kašel) cítil fit, jezdil autem, staral se o dům, pomáhal kde se dalo. V té chvíli nám moc pomohl přístup paní doktorky na plicní onkologii ve FTN a následně paliativní péče Thomayerovy nemocnice, byli vstřícní, empatičtí, zkrátka tatínek měl pocit, že se o něj stále ještě někdo stará. Chci moc poděkovat všem, kteří tuto hodně náročnou práci dělají, ale hlavně jak ji dělají, jak přistupují nejen k pacientovi, ale také k celé jeho rodině. Byli nám obrovskou oporou v době kdy jsme se o tatínka starali. Děkuji Bohumila Lyerová”
“Naprostá spokojenost. Příjemný a šetrný přístup. Profesionální jednání.”
“V rámci péče o zoubky jednoho z mých dětí je ordinace p. Pekárka to nejlepší, co jsem zatím zažil. Zákroky bez slziček a strachu a dle mého synka i bez bolesti.”
“Paní doktorka je výborná, sestřička ochotná, příjemná. Nadále se vzdělávání . Pomáhají překonat bolest a razantně vyléčit kazy. Vše nejlepší v další práci!”
“Dobry den, 22.11.25 v 11.30 už od recepce na urgentním příjmu musím poděkovat za ochotu , vstřícnost a profesionalitu pánovi z recepce tak sestřičkám a lékařům z oddělení 4. Dekuju moc ikdyz ten řez do bradavky trochu bolel , ale s tím jsem počítal ále moc se mi ulevilo , takový přístup bych si přál ve všech lékařských zařízeních , a čekací doba ? Ano delší , ale ta je všude , dekuji moc Milan”