Přehled katalogu
- 644 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 644 výsledků
Procházejte zubař v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 644 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 121,145 recenzí a hodnocení.
“Oddělení chirurgie bych chtěla moc poděkovat celému týmu lékařů, sestřiček i anesteziologů za jejich profesionální a zároveň lidský přístup. I přes nepříjemnost, se kterou jsem byla hospitalizovaná, mi všichni pobyt na oddělení maximálně ulehčili a cítila jsem se díky nim lépe. Zvláštní poděkování patří panu primáři MUDr. Zdeňku Šebestovi, který působí nejen jako výborný odborník, ale i jako člověk, jenž svým klidem a přístupem dokáže pacientovi dodat jistotu a pocit bezpečí. Velké díky patří také týmu anesteziologů za jejich péči, ohleduplnost a vstřícnost před i po zákroku. Děkuji i celému kolektivu sestřiček za ochotu, trpělivost a laskavost – bylo vidět, že jim na pacientech opravdu záleží.”
“Velmi krásná ordinace na velmi dobré ulici. Ušetřil jsem dokonce za podlepení zubů, když jsem si to chtěl nechat dát na místo, kde už jsem to měl, bylo mi řečeno, že to ani nejde. A můj pocit z mých zubů, které se pouze podle mě rozjíždí, je naštěstí úplně lichý.”
“Klientkou Natur dentu jsem od počátku, MUDr. Šimůnek je mimořádně milý a profesionální lékař, který mi zachránil chrup zničený mimo jiné předchozími zásahy jiných zubařů. I jeho kolegové jsou velmi šikovní a ochotní, můžu jen a jen doporučit! Případné delší čekací lhůty jsou dané totálním nedostatkem kvalitních zubařů, vyčkat se vyplatí!”
“Jako všechny DM je i tato dobře zásobená a pracuje tu ochotný personál.”
“Skvělá paní doktorka Mudr. Savchuk! Děkujeme za nadstandartní péči. Její přístup k dětem byl úžasný.”
“Nejlepší klinika, kde jsme byli s dítětem!! Všechno je skvělé. Skvělý tým, skvělí lékaři!! Vše nejlepší!”
“Skvělá stomatoložka. Lidský přístup, klidná atmosféra”
“Příjemný personal. Vždy je vše na čas. Pan doktor je milý a ochotný.”
“Přístup paní doktorky a celého týmu je úžasný. Velice se mi líbilo, že vše ohledně rovnátek vysvětlovala nejdříve synovi (9let) a teprve poté nám (rodičům). Syn byl prostě ten kdo přišel s problémem a pro něj byla informace přednostně a v srozumitelné podobě. Ve finále pacientem paní doktorky nebude, protože díky rentgenu (který má v ordinaci) se potvrdila její slova, že rovnátka potřebovat nebude, zoubky má všechny a správně dorostou. Každopádně i kdyby je potřeboval, věřím, že bychom byli spokojeni, ten prvotní servis byl opravdu profi. Celému týmu přeji jen spokojené pacienty.”
“Dnes jsem byla na dentální hygieně u Marty Kalinové – a opět jsem naprosto nadšená! S manželem k ní chodíme už podruhé a pokaždé odcházíme s pocitem, že se o nás nejen profesionálně postarala, ale také věnovala péči srdcem. Přátelská atmosféra, pozornost k detailům a dokonalý výsledek – to je důvod, proč se k ní chceme vracet. Marta je vzácná specialistka, která svou práci dělá s láskou. Prostě TOP!”
STOMMA v Praze je skvělá klinika. Nejste zde pacientem, ale klientem.
MDDr. Jitka Resová v Praze je místo, kde jsem velice ráda, že mohu navštěvovat tuto úžasnou zubní ordinaci. Paní doktorka je moc milá.
Ortodoncie v Praze je místo s velmi ochotnou a příjemnou paní doktorkou. Vřele doporučuji.
“Dobrý den, chodila jsem k paní zubařce Daně Votavove, paní zubarka odešla na mateřskou dovolenou pred více nez 3mi lety a od té doby na ni nemám žádný kontakt. Neporadite mi? Děkuji”
“Fajn,dalo se to. Obsluha by ovšem .ohla být milejší.”
“Pan doktor i sestřička super ! 5* dává klasickej 40ti letej hrdina co 3dny před návštěvou zubaře nespal, v ordinaci horší než malé dítě a po jakémkoliv zákroku další 3dny nespal ze strachu, že nĕkdy v budoucnu budu muset zase. Tady se stal takovej malej zázrak a já se po 40ti letech přestal po dvou návštěvách bát návštěvy zubní ordinace ;)”
“Důkladná, příjemná, prostě nejlepší stomatoložka. Chodíme tam s mamkou a jsme naprosto spokojené.”
“U paní doktorky jsem jen krátce, ale určitě zůstanu dlouho! Velmi moderně zařízená ordinace, paní doktorka se stará o pacienty od těch úplně nejmenších s prvními zoubky až po ty nejstarší :) Je velmi milá a hlavně empatická! Vrtání zoubků u ní nebolí :) při vstupní prohlídce jsou 2 rentgeny samozřejmostí. Její pan kolega provádí dentální hygienu. Ordinace se nachází hned u zastávky Čimice (bus 202,145,152). Je zde také parkoviště.”
“Lee Stafford - Purple Toning Shampoo na blond vlasy. Nejlepší. Vracím se pro něj do Profimed už roky. Skvělá cena.”
“Moc děkuji za velmi profesionální přístup na klinice. Syn po celkové anestezii ,extrakce a oprava chrupu.Bez bolestí,otoku.Milý personál ,lékařky, sestřičky! Za takovou úžasnou péči a přístup ráda zaplatím. Moc děkuji!”
“Velká spokojenost. Příjemný a profesionální přístup. Velmi dobře odvedená práce”
“Nejpříjemnější dentální hygiena na které jsem kdy byla! Paní Melichárková byla hrozně příjemná, pečlivá, pořád se ujišťovala jestli je vše v pořádku a bez problému odpovídala na všechny dotazy co jsem měla. Všem moc doporučuji, není co vytknout.”
“Vystřídal jsem tři dentální hygieny v Praze, ale tady jsem byl nejspokojenější. Milá hygienistka, super přístup - vždycky jsem tu strávil hodinu, nikdy mě neodbyli za 35 minut jako některé jiné ordinace :) Navíc jsem se tu opravdu naučil pečovat o své zuby, všechno mi dobře vysvětlili. Doporučuju.”
“V této ambulanci jsem byla velmi spokojena. Potřebovala jsem speciální zákrok, který by mi u jiného zubaře nezařídili. Na takové zákroky doporučuji MUDr. Růžičku. Když jsem přišla do ordinace s akutní bolestí zubu, byl mi nabídnut brzký termín ošetření narozdíl od jiných zubařů a služby byly nadstandardní a velmi pečlivé. Pokud chcete investovat do trvalé a pečlivé kvality vašich zubů, mohu vřele doporučit.”
Dentální klinika v Praze je místo, kam chodím k panu doktorovi krátce. Ale postoupila jsem již několik zákroků.
“S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená. Je to první zubařka, které plně důvěřuji a ze které nemám strach. Je velmi pečlivá, opatrná a o všem s vámi mluví.”
“Dne 9. 9. 2025 ve 3 hodiny ráno jsem byla ošetřena na chirurgické pohotovosti VFN. Chtěla bych moc poděkovat hlavně zdravotnímu bratrovi, který se o mě staral. Jeho přístup byl lidský, klidný a empatický. Přišla jsem v šoku z úrazu (přišla jsem o kus bříška na prstu) a on mě nejen profesionálně ošetřil, ale také podpořil, uklidnil a vše mi srozumitelně vysvětlil. Velmi si cením jeho ochoty, empatie a trpělivosti – díky němu jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou. Pan doktor se věnoval spíše dokumentaci, takže hlavní péče byla opravdu na zdravotním bratrovi, kterému tímto vyjadřuji velký dík. Je skvělé vědět, že na chirurgii stále pracují lidé, kteří mají nejen odbornost, ale i lidskost.”