O nás

STOMMA v Praze je skvělá klinika. Nejste zde pacientem, ale klientem.

Advertisements

Recenze

  1. Karolína Fojerová ★☆☆☆☆

    Ortodoncie jako taková vesměs v pořádku, s doktorkou žádný problém. Oddělení ale shazuje recepce a arogantní přístup… tento týden paní s ostravským přízvukem, arogantní chování, žádný pozdrav, protáčení očí když člověk něco potřeboval a jen co jsme se otočili směrem ke dveřím tak zasmání se (asi na naši osobu ???)… Nechápu jak je tento přístup možný na klinice která se prezentuje jako prestižní… takže sem jedině tak že přeskočite cely proces recepce!!!

  2. Lubos Tesar ★☆☆☆☆

    Tragédie. Bohužel jsme tu po druhé a měli jsme si to rozmyslet. Včera změněn termín na druhý den odpoledne na 15 hodinu. Je 15.48 a teprve jdeme do ordinace. Problém není v tom že nastane zpoždění, problém má recepce - případně lékaři s komunikací. Nikdo nedá vědět, nepřijde slečna z recepce a neřekne "omlouváme se" zákrok před vámi je časově náročnější . Nic. Po 30 minutách nezájmu se musíte zvednout a zeptat se sami jak to asi vypadá. Odpověď je "nevíme, doktora nám nedal vědět ". Bohužel jsme se nepoučili při první návštěvě, kde byla prakticky stejná situace - čekání bez informací více než 40 minut. Stoma.zakrok samotný v pořádku a bez problémů. Nehodnotím odbornost, ta je OK. Hodnotím přístup recepce a organizací provozu. Ta je tragická. Sem už raději ne.

  3. Roman Žydyk ★★★★★

    Milá a profesionální paní doktorka i sestřičky.

  1. Andrea Koren ★☆☆☆☆

    Velice neprofesionální chování paní recepční. 14.11 okolo 16 hodiny jsme navštívili vaši kliniku a snažili jsme se domluvit další termín v odpoledních hodinách protože naše dcera závodně sportuje. Rozumíme, že o odpolední hodiny je veliký zájem proto jsme dali najevo, že nám nevadí počkat si déle, nicméně paní na recepci byla tak nepříjemná a neprofesionální, že nám to zprotivilo celý přístup je klinice. Konstatně nám nabízela termíny v dopoledních hodinách poté co jsme jí několikrát vysvětlili, že to není možné přeci jen termín odpoledne našla. Poděkovali jsme a paní se od nás otočila k další zákaznici a úplně nás ignorovala. Stížnost jsme sdělili i emailem cca před 14 dny a odpověď absolutně žádná. Klinika se jeví jako prestižní ale přístup i od managementu je příšerný.

  2. Jan Veselý ★★★★★

    Skvělá klinika, kde nejste pacientem, ale klientem. pan Doktor Řehoř, absolutně nejlepší lékař co jsme kdy s rodinou poznali. Profesionální a milý personál, příjemné prostředí. Doporučujeme !

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa STOMMA Praha?

STOMMA Praha se nachází na adrese U Zdravotního ústavu 8, 100 00 Praha 10-Vinohrady, Česko

Jaké je telefonní číslo STOMMA Praha?

Můžete kontaktovat STOMMA Praha na čísle +420 735 755 014

Jak se dostanu k STOMMA Praha?

Trasu k STOMMA Praha najdete zde odkaz

Advertisements