Přehled katalogu
- 2,347 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 59% S fotografiemi
Nalezeno 2347 výsledků
Procházejte stravovací zařízení v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,347 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 1,765,098 recenzí a hodnocení.
“Dnes výborné jahodové knedlíky!”
“Na Burger Festivalu ochutnávka burgru s trhaným vepřovým. Byl skvelej!”
“Skvělá zmrzilna, zajímavé chutě, příjemná obsluha!”
“Moji zachránci, kdykoliv je pozdě večer nebo je supermarket daleko.”
“Můj přítel si objednal pikantní krabičku a zkoušíme, že to bylo vynikající a čerstvé jídlo, vřele doporučuji lidem vyzkoušet. Jen tak dál kluci ,#chick n dip tým Uvidíme se u další objednávky..”
“Restaurace v KUTA Centru na Zeleném pruhu. Dobré jídlo. Příjemná obsluha..”
“Perfektní zákusky a skvělý servis. Vřele doporučuji”
“Vřele doporučuji, je bezkonkurenční!!! Caesar!!!”
“Super jídlo, obsluha milá. Doporučuju”
“Byl jsem na večeři Pod Křídlem noci, byl to pro mě úžasný zážitek. Jídlo výborné a obsluha super. Doporučuji”
“Příjemný personál a hlavně vynikající jídlo v čistém prostředí za dobré ceny, jen tak dál❗❗❗”
“Výborná zmrzlina, velké porce, milá obsluha. Když mám cestu kolem, tak se vždycky zastavím.”
“Český catering jsme si vybrali pro naši svatbu a nemohli jsme udělat lépe! Beata, která s námi vše řešila a v den D na místě vše organizovala, je člověkem na svém místě. Veškerý personál byl velmi milý a profesionální. Jakékoliv naše přání bylo splněno, jídlo bylo naprosto dokonalé. Hosté si ho velice chválili s tím, že nevěděli, co dřív ochutnat :)”
“Skvělé suroviny. Sice se zdá, že dražší, ale tak na tenko krajené šunky a salámy tím máte velké množství plátků. Šunky krásně suché, voňavé... Vydrží...”
“Velký výběr dortíku a zmrzliny. Milý pan. Doporučuji”
“Příjemný personál, Pokecají s vámi, a hlavně ten nový pan výčepní. Je normálně mistr svého oboru. Doporučuji navštívit”
“Rychlý nákup, vstřícná obsluha, slušné ceny, široký sortiment...”
“Vracím se do tohoto fast foodu především kvůli jejich Pad Thai, které je výborné. Velká porce za super cenu. Měla jsem tu předtím i nějakou směs s kuřecím masem a zeleninou s rýží a také to bylo výborné. Obsluha příjemná.”
“Hledala jsem vaši restauraci na mapě, abych napsala, že kuchař má zlaté ruce! Objednávám si u vás online už asi pošesté, vždycky bylo všechno moc chutné, přijelo to horké a porce jsou velké! Nemám ráda holubky a boršč kvůli vařenému zelí, ale ty vaše si ráda objednávám a budu objednávat dál! Už jsem vyzkoušela skoro všechna jídla. Ceny jsou přijatelné a se slevami je to dvojnásobně příjemné. Vaši rozvážku už doporučuji i v práci klientům :)) Ještě jednou děkuji kuchaři!”
“Občas si sem ráno zajdu pro muffin a vždycky je tu je moc milá obsluha, která mi zvedne náladu.”
“Dobré nakupování. Pult s uzeninou. Velký výběr ovoce a zeleniny. Možnost samoobslužných pokladen. Parkování zdarma. Bezbariérový přístup.”
“Výborné a úžasné jako vždy. Za 200 korun nemá konkurenci”
“paní helena nás mile obsloužila, jídko bylo hned hotové a porce přiměřená. ani málo ani příliš. jen velmi...řekněme probouzející světla. jinak pěkné prostředí a v restauraci jsme s mámou byly jedinými hostkami. mají veganské curry.”
“Navštívil jsem tuto pobočku náhodou co jsem to měl po cestě přes Harfu a při pohledu na zdejší negativní recenze jsem tuto restauraci musel otestovat. Musím říct, že moje zkušenost byla velmi pozitivní. Dal jsem si 5 křidélek, které byly čerstvé, chutné a dobře usmažené. Obsluha byla milá a usměvavá. Střešní terasa na Harfě je taky super a doporučuji si vzít jídlo ven! Díky a přijdu zas :) :)”
“Výborné jídlo a ještě lepší polévky s domácím pečivem. Vše velmi rychlé a velké porce. Doporučujeme!”
“Cukrárna na odbočce do Klánovic. Velmi příjemná obsluha, dobrá káva a perfektní zmrzlina. Dortíky taky pěkné, ale ty jsem nedala :-)”
“Velmi krásná kavárna s příjemnou atmosférou. Obsluha je vždy milá a profesionální, vše naprosto v pořádku. Místo, kam se ráda vracím – pokaždé skvělá zkušenost.”
“Příjemné prostředí hned u východu z metra. Dortíky za rozumnou cenu a dobré. Toalety byly čisté, stolečky a židličky nové, udržované. Místo vhodné v zimnim období pro posezení a povídání.”