Recenze

  1. Tomáš Divíšek ★☆☆☆☆

    Objednány v menu dvě velké pizzy, doručeny tři malé pizzy. Dvě nehotove, jedna spálené okraje. Mražený špenátový pyré na pizzu? Slušný devadesátky. Tady už nikdy.

  2. Michal Patka ★★☆☆☆

    Tak jestli tohle je první dojem který tahle pizzerie chce dělat tak to byla velká mizérie nepatřím k lidem Co píšou recenze ani dobré ani špatné ale tohle mě naštvalo tolik že musím. Objednal jsem si pizzu v menu s Red Bullem zvolil jsem si druh pizzy a zvolil jsem si že chci Red Bull Classic ne Red Bull tam ten nebo Red Bull tamhle ten ale Red Bull Classic. Že měla pizza 45 až 50 minut zpoždění nejspíš není jejich chyba za to bude moct asi Bolt Food přes který jsem to objednal ale že mi pizza přijela zespodu totálně Spálená tudíž hořká Red Bull mi nepřijel klasický ale nějaký žlutý takže jsem ho mohl vyhodit protože ho nepiju a do toho všeho ta pizza ještě byla studená což si ale nemyslím že je chyba doručovatele protože u mě byl asi za čtyři a půl minuty. 2 hvězdy dávám jen proto že pizza nechutnala špatně ( ale je ostuda že to je studený Spálený a ještě mi dají úplně jiný Red Bull v podstatě splnili jen to že mi uvařili pizzu( já už si neobjednám.) Nutno dodat pizzu jsem snědl ale jen z hladu.

  3. Ivan Šperling ★☆☆☆☆

    Naprosto otřesné. Pizza objednána na určitou hodinu. Po zaplacení (obsluha si rovnou započítává 10% dýška), že pizza bude za chvilku ať si počkám. Čekám tedy u pultu, po půl hodině při dotazu na obsluhu jak dlouho ještě budu čekat mi paní sdělí, že pizza je již dávno hotová a já se měl ozvat. Pizza byla spálená a po půl hodině čekání také studená. Sem již rozhodně nikdy pro jídlo nepůjdu.

  1. Karol Wolfová ★★☆☆☆

    ,Když byla bouda ještě u vchodu do metra , všechno bylo bez chyby , ale od doby co je kamenná prodejna naproti je to jedna velká hrůza , obsluha a pizzař absolutně neprofesionální , co se týká gnochi tak krom toho ,že tím jak pan stále dolévá smetanu a nedává žádné koření jsou bez chuti a pizza nevypadána jak pizza ale jako kus papíru na kterém se nachází nějaká potravina ale jinak opravdu změna k horšímu , jedna velká hrůza ! Další věc mají udělaná Menu ( například : malá pizza + krabice + pití , toho vše jsem objednala a ještě velké gnochi ke kterým jde taky menu ( velek gnochi + pití ) pan tuto kalkulaci neudělal ale naúčtoval to všechno zvlášť …

  2. Luky Hozy ★☆☆☆☆

    Jídlo průměrné. Obsluha hodně arogantní. Slečna u prodeje pizzy vypadá, že ji to vůbec nebaví. Dal jsem si rajskou polévku, kterou vždycky v minulosti nandavala obsluha z hrnce. Nedávno hrnec přesunuli do prostoru u kávovaru a polévku si nalévá zákazník, nevěděl jsem to, slečna jen zkasírovala polévku a pak mě tam nachala stát, po třech minutách se na mě ušklíbla s tím, že polévka je za mnou a obrátila oči v sloup. Nevěděl jsem, jestli ji tu horkou polévku nevylít do obličeje. Už tam nevlezu, dokud tam bude tahle unavená paní. Slečny v cukrárně jsou naopak moc milé.

  3. Jarka Šípková ★★★★★

    Moc hezká atmosféra v cukrárně a pizzerii kde je v patře i hezký hrací koutek pro děti. V případě hezkého počasí je i pár stolků k sezení venku. Pestrá nabídka za slušné ceny. Interiér je hezký a zajímavý. Dole je pár stolků a další sezení je v patře. Platit se dá kartou i hotovostí. Jídlo i pití se objednává a platí u pultu a sami zákazníci si nosí na tácu ke stolkům. Doporučuji.

  1. Rostislav Pesak ★★★★★

    Dneska jsem si objendal pizzu a VYNIKAJICI, nejen ze pracuji na druhy vanocni svatek ale opravdu nesetrili surovinami, pizza poctiva. Jen tak dal ! Jsem velice mile prekvapen ze po doouhe dobe poctiva pizza

  2. Marcela Kutílková ★★★★★

    Příjemné prostředí hned u východu z metra. Dortíky za rozumnou cenu a dobré. Toalety byly čisté, stolečky a židličky nové, udržované. Místo vhodné v zimnim období pro posezení a povídání.

  3. Daniel Novotný ★☆☆☆☆

    Jedna z mála poboček pizzacompany kde si člověk může v Klidu sednout a dát jídlo. příjemné prostředí restaurace a dobré jídlo. Jen škoda že je to na Kačerově kde se pohybuje spousta smažek které jsou vidět i z okna restaurace. Po dnešní, již asi dvacáté návštěvě musím recenzi z 5 hvězdiček snížit na jednu hvězdičku a doufám že se podnik polepší. Porce se mi zdají menší ale to může být jen zdání. Ale talíře čím dál více rozbité. Minule trochu odštíplý. Dnes jsem dostal talíř s vyloženě ukouslým talířem až přítelkyně koukala co mi to dávají v restauraci o které jsem ji řekl že je to tu dobré. Škoda, příště si to vezmu raději sebou než aby mi to dali jen do půlky talíře když se jim rozpadají a nevymění je za nové.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pizzacompany - Kačerov?

Pizzacompany - Kačerov se nachází na adrese Budějovická 615/47, 140 00 Praha 4-Krč, Česko

Jaké je telefonní číslo Pizzacompany - Kačerov?

Můžete kontaktovat Pizzacompany - Kačerov na čísle +420 722 000 018

Jak se dostanu k Pizzacompany - Kačerov?

Trasu k Pizzacompany - Kačerov najdete zde odkaz

Advertisements