Přehled katalogu
- 84 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 84 výsledků
Procházejte prodejna doutníků v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 84 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 11,603 recenzí a hodnocení.
“Obsluha nejlepší, poradi je příjemná a já určitě přijdu zas.”
“Dnes 1.7.2023 jsem zažila velice příjemnou a vstřícnosti slečnu. Opravdu jsem odcházela spokojená. Více takových prodavaček a bylo by na světě lépe.”
“Rychlé doručení, dobré ceny. Nakupuji pravidelně a doporučuji.”
“Super, rychle odbaven. A kdyby měli otevřeno déle, jak Vietnamci. Ještě lepší. :)))”
“Ochotna, usmevava a informovana mlada dama. Je pozitkem si k ni zajit pro informace a nakoupit. Vsem doporucuju”
“Je s podivem, že jako téměř militantní nekuřák (ano cigarety mi smrdí a hodně) jsem se dopracoval z velmi občasnéhu a společenskému kouření doutníků, které jsou z hlediska vůně jiná liga. Od toho byl krůček ke zkoušce dýmky. Proč ne, a když už jsem šel okolo, proč nenakouknout do prodejny s atraktivní výlohou. Milý a ochotný prodavač mě uvedl do naprostých základů dýmky. Vysvětlil rozdíly, doporučil zboží (a rozhodně nedoporučovat to nejdražší - což jen umocnilo důvěru). Nakonec jsem si odnesl z velmi dobře zásobené prodejny vše, co jsem očekával a... spokojenost :-).”
“Všechno v pořádku, velmi velká spokojenost”
“Vynikající servis a skvělá lokalita. Stojí za váš čas.”
“"Tento obchod s kouřem je naprosto skvělý! Vždy mají široký výběr zábalů a King Palm je zdaleka nejlepší dostupná volba. Čerstvé, přírodní a super hladké – vřele doporučuji se na ně podívat!"”
“Pokaždé jsem spokojený s personálem. Úsměv je vždy na místě . To že nikomu už nevezmou balík ? A co jako buďte rádi že aspoň vezmou balík když můžou, je to trafika a ne pošta. Kupujte si tam cigarety,noviny , alkohol a nepruďte tam s balíkama . A že se občas stane že obsluha nepozastaví? A co jako chtěl bych vidět vás za pultem , já jezdím autobusem a věřte tomu že ty lidi jsou ještě horší a taky se nezblázním. Prostě to tak je .”
“Trafika čistá a krásné uklizená. Obsluha milá a ochotná. Zkratka vše tak, jak má být. Prodejnu navštěvuji na cestě z Hradce Králové a upřímně mám v lásce spíše hradeckou prodejnu. Kolektiv tam je nenahraditelný a mimo jiné nabízí kvalitní kávu od Costy na cestu. Ne všechny prodejny ale můžou byt pochopitelně stejné (tak dokonalé). I přesto hodnotim návštěvu pozitivně.”