Recenze

  1. Linda ★☆☆☆☆

    Dnes v cca 10:30 koupen tabák Winston 69g. Doma zjištěno přelepení kolku izolepou - to bude pro celní správu jobovka. Uvnitř pouze polovina gramáže. Takto se okrádají zákazníci. Uvedený telefon nikdo, pro jistotu, nezvedá

  2. Evi Hart ★★★★★

    Skvělé kafíčko a slečna příjemná a milá.

  3. Philip Excellent ★☆☆☆☆

    Tady se opravdu nic nezměnilo, vždy ze dvou prodavaček funguje jen jedna, dokáží překvapit i přejímkou zboží v 9 ráno...

  1. Ales Vydlak ★☆☆☆☆

    Dnes 8.12.2023 při nákupu v 07:58 hod. jsem nevěřil, že se v dnešní době může obchodník takhle chovat k zákazníkovi. Koupil jsem kartón cigaret jelikož při koupi byl inzerován dárek. Po zaplacení mi bylo sděleno, že dárek už není. Kupoval jsem toto množství jen kvůli dárku. Zboží jsem chtěl vrátit jelikož nebylo splněno to, co bylo reklamováno VELIKÝM displejem na pultu. Paní prodavačkou mi bylo řečeno abych jí dal pokoj a klidně si stěžoval. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI tuto prodejnu a to už z důvodu, že neplní co inzerují a hlavně personál si asi neuvědomuje, že výplatu má z našich peněz.

  2. Filip Hamršmíd ★☆☆☆☆

    Brutální neschopnost prodavaček. Online jsem objednal Rum Don Papa Baroko, vyslal jsem manželku s číslem objednávky a že dostane rum. Bohužel kvůli neschopnosti prodavaček jí byl vydán nesprávný rum, navíc levnější. Výmluvy, že si má přebírající zkontrolovat zboží jsou sice hezké, naneštěstí se jedná zejména o (ne)zodpovědnost prodavaček. Jedna hvězda za milého pána na infolince, který vyřešil, zároveň jsem musel láhev vzít a odvést jí do prodejny, kde mi zmatená žena vydala jinou lahev a samozřejmě bez omluvy. Příště nakoupím jinde.

  3. Petr Douša ★☆☆☆☆

    Don Pealo dává pokuty za storno ? Nová slečna v pobočce na Andělu, bohužel špatně rozuměla druhu cigaret a dala mi ktere jsem bohužel nechtěl. Ani jsem neměl zaplaceno ale bylo mi řečeno ze to nejde vyměnit, protože za storno má POKUTU !!

  1. Jiří B ★☆☆☆☆

    Paní jsem otravoval, když jsem chtěl obyčejný tabák bez ovocné příchuti. Vůbec nevěděla, dala mi přes respirátor "přivonět", což nešlo.. koupil jsem odporný Cherry hnus.

  2. Lucie Chlumova ★☆☆☆☆

    Včera jsem navštívila pobočku Don Pealo ve Zlatém Andělu. Chtěli jsme nějaký dobrý doutník, které ve Vašich obchodech vždy nalezneme. Téměř 15 minut jsme vybírali, což paní prodavačka viděla. Poté jsem ji tedy požádala, že bychom si rádi nějaký doutník koupili. Paní se k nám ani nenatočila a suše řekla, že nemá klíč, že klíč odnesla kolegyně, takže zítra. Žádná omluva nic, bez vřelého přístupu. Myslím, že nám paní mohla tuto skutečnost sdělit už v okamžiku, kdy nás viděla vybírat. Příští si už asi rozmyslím, zda půjdu nakupovat opět sem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Don Pealo?

Don Pealo se nachází na adrese Plzeňská 344/1, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

Jaké je telefonní číslo Don Pealo?

Můžete kontaktovat Don Pealo na čísle +420 725 908 500

Jak se dostanu k Don Pealo?

Trasu k Don Pealo najdete zde odkaz

Advertisements