Recenze

  1. Elis Jancik ★☆☆☆☆

    Nepříjemná obsluha, která nezdraví je zde standart. Dneska si paní dala na pokladně svačinku, jako vždy nepozdravila - možná je to dobře když žvýká, že ano. Jako byste skoro obtěžovali, že si přijdete něco koupit. Ale dnes, vrchol arogance. Raději se trafice vyhněte a nakupte přes ulici.

  2. Patrik Štark ★☆☆☆☆

    Příšerná obsluha,, opravdu děs a hrůza, absolutně žádný zájem o zákazníka, arogantní odpovědi a hlavně vůbec cokoliv zodpovědět ohledně sortimentu ji dělá problém. Paní je cizí národnosti a měla by být ráda za práci u nás, nikoliv se chovat jako arogantní KK. Recenzi psal ten mladý můž, který 15.1 se pouze zeptal ma veev a její arogance mě dostala. Florentinum!

  3. Anastasia Kostikova ★☆☆☆☆

    Příšerná obsluha, prodali mi vadný výrobek a nechtěli ho vyměnit. Prý si za to můžu sama že to neumím řešit. Arogantní jednání prodavačky bylo naprosto hrozné. Neumí používat terminal a jeste to prizna a vubec ji to neprijde hloupe. Vyhodila při mě nepoužitelný výrobek do koše. Při požadované prosbě o zavolání manažerce, mi nijak nevyhověla. Nepochopitelné jak může v centru Prahy pracovat taková arogantní nevychovana obsluha. Příšerné, nikdy sem už nepřijdu. Divím se, že při takovém počtu negativních hodnocení stále taková obsluha obsluhuje zákazníky. Měli by obsluhovat na farmě i ke zvířatům bych je nepustila.

  1. Lucie Novotná ★☆☆☆☆

    Nepříjemná obsluha.. drzá arogantní.. nechápu jak v takto vyhlášené trafice můžete nechat dělat takové lidi.. nechápu člověk si přijde vyzvednout objednávku a div mu nedají facku.. nepříjemná paní dnes v 11:10 hodin.. paní div mě nevyhodila.. naprosto nepřípustné chování.. už sem nikdy nepůjdu.. byla bych ráda aby majitelé s tím něco začali dělat.. toto není normální chování.. a výhružky: vypadněte z mé prodejny.. to je naprosto nepřípustné

  2. Monika Mrkáčková ★☆☆☆☆

    Dodnes u Vás pracovali velmi milé dámy, ale co si dovolila Vaše obsluha dnes je opravdu extrém! Bez pozdravu první věta nefunguje mi Sazka, což je mi upřímně jedno. Dostat vynadáno že jdu nakoupit je opravdu nestandardní, slečnu jsem poprosila o cigarety a když mi po třetí podala špatnou krabičku bylo mi řečeno že jsem protivná.... Takže děkuji za mě opravdu ne!!

  3. Lucie ★☆☆☆☆

    Rozhodla se dělat v obchodě (trafice), ale chodí jí tam lidi! Je z toho celá frustrovaná... Co na tom, že má prodejna krásný výběr doutníků a ostatního sortimentu, obsluha Vám s výběrem nepomůže - když ano, pak velice neochotně. Jsem nekuřačka a ráda bych utratila nechutnou sumu za degustační balíček doutníků darem, ale nebudu nakupovat někde, kde se cítím jako vetřelec. Vyplatí se jít jinam, doporučuji tabák Valmont, V Celnici 4 - velice ochotně poradí s výberem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Don Pealo?

Don Pealo se nachází na adrese Na Florenci 2116/15, Florenc, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Don Pealo?

Můžete kontaktovat Don Pealo na čísle +420 724 078 609

Jak se dostanu k Don Pealo?

Trasu k Don Pealo najdete zde odkaz

Advertisements