Přehled katalogu
- 649 Firmy celkem
- 3.2 Průměrné hodnocení
- 74% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 649 výsledků
Procházejte prodejna domácích potřeb v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 649 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.2/5 na základě 232,890 recenzí a hodnocení.
“Velice prijemny a ochotny ridic i technici.”
“Maximalní spokojenost, úžasná paní Fenclová skvěle poradí a doporučí. Nebýt jí, tak bych si nevybral a nekoupil. Konečně je skvělá postel doma.”
“Skvely servis a komunikace, dekuji!”
“Zábavný malý obchod, který prodává spoustu dekorativních předmětů, které jsou také neobvyklé. Služba je vícejazyčná a velmi přátelská a vstřícná. Výběr se liší v závislosti na ročním období.”
“Ochotný prodejce se vším poradil. Široký výběr. Bohužel cena byla přes náš rozpočet. Vyšší cena je dána vyšší kvalitou. Linku jsem potřeboval do podnájmu, proto jsem zvolil levnější variantu, do novostavby jistě zvolím vyšší kvalitu :)”
“Pan Jakub Čapek to zde napsal naprosto přesně. Kdybych psal svou recenzi, nenapsal bych to lépe, takže naprosto souhlasím. My jsme také naprosto spokojeni a pana Hrdinu doporučujeme všude, kde to jde. Také se určitě nevidíme naposledy, jelikož po stavbě zahradní kuchyně ještě uvažujeme o stavbě plotu.”
“Dobrý den, nechápu negativní reakce na pana prodavače. Nikdy jsem se nesetkala s nějakou negací z jeho strany. Vždy mně rád a ochotně poradil a pomohl. Do prodejny chodím velice ráda.”
“Měli co jsem potřeboval. Příjemná paní pokladní.”
“Od drogerie az po tkaničky do bot. Mají toho spoustu.”
“Velice vstřícný a milý majitel.Doporučuji”
“Velká spokojenost. Doporučuji. Super přístup a jednání majitele.”
“Kvalitni materialy, zpracovani i komunikace s obchodnim oddelenim”
“Velmi doporučuji tento internetový obchod, musím ocenit nadstandartní individuální přístup a určitě zde nakoupím znovu.”
“Krásné místo! Toto místo je podle mě druhým Vnitroblokem. Je tu showroom mnoha značek s kavárnou a krásným industriálním prostorem na posezení. Na mě to udělalo moc milý a příjemný dojem, tak doufám že po ukončení Corona opatření se tam budu moci vracet na skvělou kávu a příjemný chill :)) cesta tam je trochu delší skrze industriální zónu mnoha skladišť a tak, ale šipky vás navedou :)”
“Velmi příjemný obchod i personál. Skvělý výběr a ještě lepší ceny. Vřele doporučuji.”
“Spolupráce s panem Prokopem výborná. Vřele doporučuji.”