V roce 2022 - dlouhé čekání a velké zklamání, když sedačka došla, tvrdé a neforemné opěráky, které měly uvnitř výplně při doteku vlnité, martindale musel být ještě nižší než kolik bylo uvedeno, po pár měsících už se dělaly na sedačce žmolky. Kompenzace 1000Kč lepší než drátem do oka a zkušenost, že už nebudu objednávat.
Fotografie
Recenze
-
Tereza Andrijko ★☆☆☆☆
-
Kryštof “Fox” Krajník ★☆☆☆☆
Dne 27.11.2023 jsem uzavřel objednávku na pohovku za několik tisíc. Pohovka byla doručena s 5 měsíčním zpožděním. Zboží dorazilo jednak poškozené a druhak s díly, které byli vadné a tak nešlo pohovku ani zkompletovat. Po následujícím několika měsíčním handrkování s obchodem byla uznána vratka v rámci zákonných nároků. Všemu muselo však předcházet argumentování zákoníkem, podávání stížností na ČOI a nahlášení nečestného jednání obchodu. V současné době má obchodník za úkol vrácení peněz. V tento den, t.j. 4.6.2024 obchodník nadále finanční prostředky nevrátil a dopouští se protiprávního jednání. Věc opět nahlášena. Více podrobností pro zájemce také u případu na vasestiznosti.cz, které spadají pod dTest, který pomáhá spotřebitelům řešit spory mimosoudní cestou. Přes několikeré urgence na zákaznické lince Vemzu, na jejich reklamačním oddělení i osobě jménem David, která jak se zdá má vyplácení na starosti (včetně odpovídání zde na googlu), den za dnem obchodník zadržuje mé finanční prostředky a neustále jen předává urgenci na vyplacení bez dalšího východiska. Celý můj obchod se tak táhne již více než půl roku. Takové jednání jsem jaktěživ nezažil ze strany žádného obchodu, který se tváří jako solventní. Musím uznat, že poprvé v životě jsem ochoten se dopustit i podání žaloby na takového obchodníka, protože zcela upřímně i vzhledem k tomu, že se jedná nejspíše o standard tohoto prodejce, bych mu přál jeho zkázu. V českém prostoru takový obchodník či podnikatel nemá co dělat. https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/74942/nedodani-zbozi
-
Michaela V. ★☆☆☆☆
E-shop velmi nedoporučuji. Takový přístup k zákazníkovi jsem ještě nezažila. Od listopadu řeším dodání náhradních dílů ke komodě, která přišla poškozená. Sami od sebe se ale nikdy neozvou, vždy pouze na připomínkové e-maily odpoví, že za zpoždění dodání dílů nemohou a že se určitě ozvou, až se status změní. Naposledy mi odepsali 31.1., že dodávku očekávají 7.2. a od té doby čekám, jestli se ozvou. Už je to fakt jen komedie, protože mi je jasné, že je jim situace ukradená a já se musím smířit s poškozenou komodou za 14 tisíc... Nikdy víc.
-
Eva Kratka ★☆☆☆☆
Pozor na tento obchod. Když už objednáte, tak nemají půlku věcí skladem, telefon nezvedají, na email nereagují. Když zboží pošlou, tak se kasají emailem, jací to jsou borci. Objednávala jsem Japonský porcelán, každý kus zabalený do použitých bublinek a jeden kus úplně jinak zabalený, takže nejspíš od někoho jiného a ještě byl úplně rozbitý, už bylo vidět, ještě před rozbalením. Odlišné balení. Pozor na tento obchod, je jim jedno jestli zašlou rozbité zboží. Reklamační formulář k ničemu, jak tam přiložíte fotky? Když jsem zaslala email s fotografiemi, bohužel odpověď nepřišla. Spoléhají se na to, že to lidé nechají být. Už nikdy od nich neobjednám nic!
-
Veronika Stejskalová ★★★★★
Krásné místo! Toto místo je podle mě druhým Vnitroblokem. Je tu showroom mnoha značek s kavárnou a krásným industriálním prostorem na posezení. Na mě to udělalo moc milý a příjemný dojem, tak doufám že po ukončení Corona opatření se tam budu moci vracet na skvělou kávu a příjemný chill :)) cesta tam je trochu delší skrze industriální zónu mnoha skladišť a tak, ale šipky vás navedou :)
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa VEMZU?
VEMZU se nachází na adrese Soukenická 1194/13, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko
Jaké je telefonní číslo VEMZU?
Můžete kontaktovat VEMZU na čísle +420 848 488 488
Jak se dostanu k VEMZU?
Trasu k VEMZU najdete zde odkaz