Přehled katalogu
- 264 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 70% S fotografiemi
Nalezeno 264 výsledků
Procházejte prodejce motocyklů v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 264 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 244,334 recenzí a hodnocení.
“Kupoval jsem dětské kolo. Výborný servis. Prodejce byly velmi ochotni. Velmi chválím. Namontovaly veškeré doplňky zdarma. Jen doporučuji. Navíc byla akce 1000 zdarma na nákup doplnku”
“Super prodejna modelů, zejména aut - historických i zcela nových. Každého fanouška, ať je mladý nebo starý, vše v tomto obchodě určitě potěší!”
“Spousta dilu skladem. Co neni skladem rychle objednani a dodani. Ochota poradit s technikou a konzultace servisnich prirucek.”
“Přestavba kola na elektro. Totální atyp, perfektně navrženo a provedeno. Dlouhodobě naprostá spokojenost.”
“Kola jsem v tomto servisu měl už několikrát a vždy spokojen, ale za poslední návštěvu nezbývá než pokleknout, uklonit se a hluboce smeknout. Celoodpružené, ne zrovna levné kolo, jsem dal do servisu s informací že rám vrže, nevím proč, neznám důvod a něco s tím udělejte. Když to řeknu jinak, prostě pátrejte. Přístup servisu byl skvělý a z mého pohledu více než profesionální. Když to řeknu jednoduše pátrali, pátrali a vypátrali. Je především potřeba zdůraznit, že nejenom že vypátrali, což se předpokládá, ale vypátrali za více než rozumnou částku. Také mohli pátrat déle a za více peněz a nemohl bych říct ani popel proti tomu. Takže za mne profesionální přístup i v případech, kdy závada, případně cena opravy nelze dopředu odhadnout a nezbývá než servisu důvěřovat, čehož se v tomto servisu v žádném případě nebojím”
“Absolutně spokojená, skvělý a profesionální přístup. Servis kola a zabalení na cestu letadlem, všichni maximálně ochotní a milí, určitě doporučuji a ještě jednou moc děkuju!!”
“Obsluha na prodejně a na výdeji na jedničku s hvězdičkou! Profesionalita a ochota úplně perfektní. Přijeli jsme s manželem pro box na auto. Díky zaměstnancům koupili jsme ho, a jsme velice spokojení s výběrem. Rozhodně prodejnu doporučujeme”
“Maximální spokojenost se vším. Nejlepší ceny. Pan majitel je super člověk velice ochotný. Kolo seřízeno, připraveno k odběru a to i s mojí nestandartní žádostí o úpravu. Vše v ceně kola. Byla radost zde kolo zakoupit. Já moc děkuji a všem vřele doporučuji.”
“Tady motorkám opravdu rozumí, což jde poznat už z rozhovoru po telefonu. Perfektní přístup a domluva, 100% dodržení termínu, co a jak Vám slíbí, tak to přesně bude. Je to už jeden z mála servisů, kde motorky opravdu opravují a nejenom vyměňují díly, jak je většinou zvykem. Jak řekl pan majitel: "Není čas stát v servisu, motorka musí jezdit". Velice slušná cena na Prahu a odpovídající kvalitě práce. Byl jsem tady s moto poprvé a příště sem rád pojedu znovu.”
“Často v prodejně nakupuji drobné náhradní díly na starší vozy, mají velký výběr, co ne, objednají a je k mání velice rychle, za mě skvělé, Miroslav Kunc, Praha 4.”
“Skvělé místo pro Vespaře se správným přístupem k zákazníkovi.”
“Tohle je podle mě prapůvodní hnízdo všech skútrů. Má to parádní atmosféru, spoustu věcí na skútry a hlavně ochotné lidi. Díky, chlapi!”
“Parádní prostředí, ukázkový přístup k zákazníkovi. Za mne skutečně místo, kam se člověk rád vrací. A navíc, kromě nádherných strojů umí udělat i pravé italské ristretto! Rozhodně stojí za návštěvu - opakovanou ;)”
“Dobrý den, reaguji na recenzi pana MARKA SUCHANA. Dobrý den, pane Suchan. Kluky znám již řadu let a musím říct, že je nehorázná drzost je osočit právě touto recenzí. Nevím, zda je to vaší nevědomostí a dostatečnou neznalostí v opravách ať už automobilů, nebo motocyklů, nebo jen ve vaší povaze stále nespokojeného zákazníka. A teď trochu k danému problému a vysvětlení některých pojmů. Ať už dostanete, nebo nedostanete výpis z diagnostického přístroje, tak diagnostika je stále pouze podpůrný program, který Vám neukáže, že je věc nacházející se v automobilu či motocyklu, skutečně vadná. Správná diagnostika se provádí elektrickým měřením, popřípadě jinými testy. Ona Vás pouze navede, ale na mechanikovi je, aby si tvrzení diagnostiky opravdu ověřil. To znamená, ve vašem případě, demontáž škrtící klapky a vstřikovače, vše se musí vyčistit a odzkoušet. V tomto Vám již diagnostika nepomůže. To že jste měl přelitý olej je věc jiného servisu a je štěstí, že na to kluci koukají a dávají to hned dohromady. Málo kdo si všímá těchto drobností a z vlastní zkušenosti vím, že v tom mohu klukům naprosto důvěřovat. Jestliže ho vyměnili, tak jen proto, že je spousta servisů, které nedodržují specifikace pro daný motocykl a nebo pro dané vozidlo. U kluků si mohu být zcela jist, že tam jde správný olej, který tam má být a ne jako u spousty jiných servisů, které tam nalijí něco, co tam sice může být, ale má to horší vlastnosti a oni řeší jen to, kolik na daném oleji vydělají. A teď něco k zapalovacím svíčkám. Opět narážím pravděpodobně na Vaší neznalost a rád bych Vám trošku osvětlil problém se svíčkami. Zapalovacích svíček je veliké množství. Neznamená to, že máte motocykl a jde do něj jen jeden typ svíčky a také jednoho výrobce svíčky. Bohužel máte na výběr několik výrobců, kteří mohou fungovat u aut, ale nebudou fungovat u motocyklů. V tomto případě jsou potřeba zkušenosti mechanika. Zároveň to ale neznamená, že je jen jeden typ svíčky od jednoho výrobce, který jde namontovat do právě Vašeho typu motocyklu. Proto i já bych v tomto případě zvolil variantu dát osvědčeného výrobce a typ, který udává přímo výrobce. Také bych se rád vyjádřil k ceně Vašeho benzínu. Pakliže kupovali benzín, který dávají do motocyklů tak stojí litr zhruba 50,- kč. Těch 350,-kč bylo i za to, že pro daný benzín musí dojet. Je to jejich čas a jejich ochota, že Vám tuto službu udělají. Tu musíte hold zaplatit. A navíc není pumpa, jako pumpa. Je pár benzínových pump, které mají opravdu kvalitní benzín, který za to stojí. Navíc veškeré testování ve Vašem případě probíhá po vypuštění Vašeho špatného benzínu a nalitého nového benzínu. A opět narážím na Vaší neznalost. Toto testování nějaký ten benzín spotřebuje. Ať už chcete, nebo ne, nevidím to jako okrádání, ale jak jsem již psal, vidím to na nehoráznou drzost někoho pomluvit. Navíc píšete, že ho chtěli stopit. Co si myslíte, že by s ním udělali? Špatný benzín si nikdo nedá ani do staré sekačky. Ten se dává pryč a už do ničeho jiného nejde. Vaše představa je opravdu mylná. A teď trochu k dílům. Píšete, že nic nebylo opraveno. Pokud vím, tak kluci se snaží posílat maily a snaží se shánět díly jak jen to jde. To že není Váš motocykl opravený je dané typem motocyklu, na který ty díly nejsou. Proto nemohl být opravený a opět jste je neprávem osočil, že ho neopravily. Bohužel bez dílů Vám ho opravdu neopraví. Opravdu si myslíte, že se budou Vašemu motocyklu věnovat a dělat na něm a Vy jim tu práci nezaplatíte? Chodíte do práce jen tak aby jste zabil čas a nechcete zaplatit? To jste dost odvážný. Teď něco k fakturaci. Pokud vím, tak kluci píší díly zvlášť a mechanickou práci. Jaké kroky tam chcete rozepisovat? Když budete děla na motocyklu 6 hodin, tak je napsaných 6 hodin. Nikdo Vám nebude rozepisovat jak dlouho jaký šroubek povoloval a utahoval. To opravdu nemůžete myslet vážně. Nevím, zdali si toto přečtete, ale já být na Vašem místě, tak bych se STYDĚL za to, co jste napsal. Bohužel v našem životě narazíme na spoustu různých lidí. S pozdravem Pavel Jiras”
“Jak už název napovídá jedna se o obchod a servis produktů značky Polar. Nezasvěcenym asi nic neřekne, kdo ví, tak tento obchod ocení. Je to sice malý obchůdek s přízemí panelového domu, ale to mu nijak neubírá na kvalitě. Ceny jsou srovnatelné s ostatními obchody na netu. A individuální nabídky tu také nejsou nemožné. Pan Šácha je velice ochotný, řešil jsem zde třeba reklamaci hrudniho popruhu ke sporttesteru POLAR a byl mi výměněn obratem, žádná 30ti denní lhůta na vyřízení reklamace, tak to má být a takto se buduje dobré jméno. Jinak s p. Šáchou jsem řešil už i několik dalších témat, ať už po tel. Nebo po mailu, vždy byl vstřícný, ochotný a vždy si udělal čas mi smysluplně odpovědět na moje všetečné otázky. Za to mu děkuji.”
“Velmi příjemné vystupování proškoleného personálu.”
“Místo, kde jsem si po dlouhé době připadal jako zákazník. Co jsem chtěl sice nebylo skladem, ale alternativu jsme po krátkém hledání našli . S ní jsem nic spokojen. Kéž je více takovýchto míst, kde hledají cestu k uspokojení přání s úsměvem.”
“Velký výběr*****Skvělé ceny a velmi příjemná obsluha********”
“Pokud kupujete Vespu, je Motosalone Vyšehradská jasnou volbou. Neskutečně milý a profesionální přístup pana majitele. Jak píší ostatní, je to člověk a srdcař na pravém místě, navíc vám k tomu vždycky přihodí pár vtípků a tak pokaždé odjíždíte pozitivně naladěni. Servis a další služby za velmi rozumný peníz. Jednoznačně doporučuji!”
“Jestli hledáte absolutní špičkovou profesionalitu, tak tohle je to správné misto!”
“Penzion jsme vyuzili na dlouhodobejsi pobyt z duvodu rekonstrukce naseho domu. Majitel byl maximalne vstricny a napomocny, stejne jako vetsina personalu. Slunecni terasa v aparmatnu je doslova nadherna a poskytuje dechberouci vyhled na Prahu. Milovniky vina potesi mistni vinarna a pohodova atmosfera. Pokoje jsou ciste s pohodlne. Parkovaci mista na pozemku velke plus!!! Vrele doporucuji vsem navstevnikum, zejmena tem, kteri si chteji pres den uzit Prahu, ale vecer se vyhnout neprijemnemu hluku a ruseni davu podrousenych turistu, na ktere narazite v centru.”
“Návštěva v poledne v sobotu, byla nám poskytnuta maximální péče (klučina byl mechanik, ne prodejce, ale i tak dokázal poradit, vysvětlit)”
“Profesionální přístup, kvalitní servis a vždy, dobrá rada. :-)”
“Skvělý servis. Přijemný přístup zakazníkovi. Vstřícnost a ochota. Dobře odvedená práce. Vřele doporučuju všem fandum jedné stopy. Je lepší se předem objednat na opravu. A ne na posledni chvily.”
“Jeden z mála stánků, kde se nemusíte bát, jestli není příliš ošklivo, příliš zima, příliš tma. Tady útočiště vždy najdete a velice milé a útulné. Cash only, ale to mi vůbec nevadí.”
“Je to sice zapadlé y ale o to lepší možnosti zaparkovat. Vstřícní a znalí prodejci, velký sortiment. Není co nedoporučit.”
“Naštěstí další cyklo obchod, kde ví, jak se chovat k zákazníkům, což je v dnešní době dost vzácné. Pán na prodejně neskutečně ochotný a sympaťák. Byli jsme s manželkou nakupovat kolo. Připravil nám ze skladu (zabalené v krabicích) na vyzkoušení vybrané kolo ve dvou velikostech, abychom si je mohli vyzkoušet a rozhodnout se. A to ještě ten samý den, co jsem předem volal, že přijdeme. Uzavřený areál na vyzkoušení kola před nákupem.”
“Výborný seriózní přístupkoupily jsme dvě koloběžky a dnrska jdeme pro třetí.”
“Překrásná převážně dřevěná hernička, syn se zabavil a první hodinu jsem o něm vůbec nevěděla. Moc doporučuji :) Milá obsluha, výborné jídlo i zákusky a každý týden pořádají akce pro maminky i děti. Určitě se vrátíme!”
“Obchod pro motorkáře se servisem i pro auta. Velice příjemný, profesionální personál. Již jsem zde vícekrát nakupoval a můžu vřele doporuči”