Maximální spokojenost se vším. Nejlepší ceny. Pan majitel je super člověk velice ochotný. Kolo seřízeno, připraveno k odběru a to i s mojí nestandartní žádostí o úpravu. Vše v ceně kola. Byla radost zde kolo zakoupit. Já moc děkuji a všem vřele doporučuji.
Fotografie
Recenze
-
Vlastimil Petrášek ★★★★★
-
thekman ★☆☆☆☆
Reakce - omlouvám se, že jsem k mému přísnému hodnocení nedodal komentář dříve. Kola jsem měl u vás dvě, jméno jsem však nikdy neuváděl, nebyl jsem na něj dotazován. Mé hodnocení pramení z několika zkušeností. U mé zakázky byla předběžná cena odhadnuta na patnáct set korun, a i přesto, že jsem uváděl telefonní číslo, až při přejímce kola jsem se dozvěděl, že cena vzrostla na tři a půl tisíce korun. Ok, kdyby na kole na první vyjížďce nepřeskakoval řetěz a nevrzalo. Uvolnil se také nově nainstalovaný nosič. Když jsem se vrátil a žádal alespoň o nový šroub pro fixaci nosiče, vaše choť, která byla sama na prodejně mi tehdy nedokázala pomoci. Nelíbí se mi, že jsem při přejímce dostal pouze paragon a ne účet, podle kterého bych mohl reklamovat doplňky, neboť po nemnoho stovkách kilometrů vypověděly službu obě svítilny na kole instalované. A naposledy jsem u vás nepořídil ani gumicuk. Servis prvního kola proběhl v pořádku, s druhým jsem byl nespokojen, proto mé hodnocení. Přeji pěkný den, K.K. EDIT 9.4.: Snižuji na 1 hvězdu. Doma jsem si našel že skladem je skládací zámek. Přijedu a pan Dítě že ho prodal. Na stránky se to obtěžovat nenapsal a nabídnul mi horší a dražší. Zákazníkům se u pultu věnuje paní která o kolech evidentně moc neví zatímco pan Dítě se věnuje jiným věcem. Ptal jsem se i na možnost servisu elektrokola Specialzed ale nulový zájem, přístup a předchozí zkušenosti mne opět i tentokrát naprosto odradily.
-
Petr Dolejší ★☆☆☆☆
Přišel jsem do obchodu, že bych si chtěl koupit silniční kolo vyšší kategorie (za cca 100 000,-Kč). Pán, zřejmě majitel, řekl, že o víkendu pojede k výrobci pro informace o nových modelech, ať přijdu příští týden. Příští týden, řekl že nemá katalog, jestli bych mohl přijít za týden. Další týden mě nechal stát v krámu asi 15 minut a něco hledal na počítači. Nic nenašel, ale vzal si na mne kontakt, že druhý den pošle nabídku. Po dalším týdnu kdy nic neposlal, vím, že o moje peníze nemají zájem. Půjdu jinam a zde si nekoupím ani pumpičku. Odpoved vlastnika (viz nize) me jen ubezpecila ze ten pan je uplne mimo.
-
Kryštof Dušek ★★☆☆☆
Při vstupu se přerazíte o pedál kola vyčnívajícího do uličky, musíte dávat pozor, aby jste nic neshodili a snad proti Vám nikdo nepůjde. Odtažitý a neochotný přístup na prodejně. Minimum z nabízeného zboží skladem. Nedokáži si představit složitost případné reklamace při aroganci již při nákupu...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa BIKEWAY?
BIKEWAY se nachází na adrese Jindřicha Bubeníčka 1598/11, 104 00 Praha 22-Uhříněves, Česko
Jaké je telefonní číslo BIKEWAY?
Můžete kontaktovat BIKEWAY na čísle +420 777 983 224
Jak se dostanu k BIKEWAY?
Trasu k BIKEWAY najdete zde odkaz