Přehled katalogu
- 345 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 345 výsledků
Procházejte květinářství v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 345 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 33,465 recenzí a hodnocení.
“Paní je milá a má tam hodně na výběr .”
“Objednávala jsem kytici dceři k promoci. Na všem jsme se dohodly, vypadá krásně a jsme spokojeni.”
“Ač je to tu malé, je to útulné. Pro babinec nebo četbu knížky ideální.”
“Obsluha příjemná. Květiny krásné. Jen bych uvítala více druhů v nabídce na prodejně.”
“Jsem moc spokojená s kvalitou květin,jednáním a kurýrní službou Flowersgohome.Tento obchod s květinami jsem využila již několikrát.Mohu vřele doporučit.,Jana H.”
“Tohle místo není jen květinářství – je to doslova umělecké dílo a pohádka v jednom. Každý detail interiéru je promyšlený do posledního kousku a takovou krásu jsem neviděla nikde ve světě. Je neuvěřitelné, kolik citu, vkusu a práce je v každém koutě. Práce pana květináře je čistá radost a obrovská inspirace. Je vidět opravdová vášeň, talent a láska ke květinám i k lidem. Za neuvěřitelně krátkou dobu dokázali vytvořit místo, které bere dech – magický ráj, kam se člověk chce stále vracet. Chodím kolem často a pokaždé se musím zastavit a jen se kochat. Každá kytice je malý zázrak a pokaždé mi udělá obrovskou radost. Děkuji za krásu, emoce a jedinečný zážitek. Takových míst je dnes opravdu málo.”
“Komunikace, doruceni, perfektni zajisteni prepravovane kytice. Velmi dobre sluzby!”
“Nejlepší květináři v okolí JZP – přívětiví, mají vkus a umí poskládat opravdu úžasné kytice.”
“Nádherná prodejna, skvělý výběr a moc příjemné ceny. Cením milý a osobní přístup při výběru břízy přes e-shop a také pomoc s těžkým stromem na zahradu. Rádi se k vám budeme vracet a doporučení dál rozdáváme už teď :). Děkujeme :)!”
“Nechávala jsem si zde dělat svatební výzdobu. Studio vypadá moc hezky a je plné kŕasných dekorací pro inspiraci i k zakoupení. Paní majitelka je velmi příjemná a rozumí svému řemeslu, dobře mi poradila a vše bylo velmi vkusné. Zapůjčila mi i nějaké vázičky a další propriety. Doporučuji se dopředu telefonicky domluvit na schůzce či objednávce. Jak jsem psala jedná se spíše o kvetinářské studio nežli klasické květinarstvi, kam si narychlo dojdete pro jedno kvítko…. ;)”
“Velký výběr čerstvých květin, příjemná a ochotná obsluha”
“Květinářství Freja předčilo má očekávání! Na poslední chvíli jsem potřebovala doručit narozeninovou kytici, kontaktovala jsem je telefonicky a velmi ochotně mi pomohli vybrat, zaplatit přes QR kód a doručení bylo velmi rychlé a profesionální včetně sepsaného vzkazu. Květina byl nádherná a radost dvojnásobná,těšila se obdarovaná,ale i já. Určitě doporučuji a sama se na ně opět obrátím!”
“Art Studio Flowers je naprosto úchvatné místo, které mě vždy zaujme svou krásou a atmosférou. Každý kout je plný barev a vůní, což dělá nakupování opravdu příjemným zážitkem. Kromě nádherných květin, které zde najdete, je to i skvélé prostředí, kde si opravdu odpočinete. Milé holky, které tam pracují, jsou neuvěřitelně ochotné a vždy vám rády pomohou s výběrem květin, doporučí, co by se hodilo, a poradí s péčí o ně. Je to místo, kam se ráda vracím!”
“Neskutečně úžasná paní květinařka, vždy pomůže, poradí a nemá problém připravit vazbu na konkrétní den. Vždy krásné kytičky. Děkuji za tuto úžasnou paní”
“Využila jsem službu zatím 3x a byla jsem maximálně spokojená. A příjemci květin též. Dekuji”
“Pohodový nákup, platba v hotovosti, bankomat České spořitelny vedle, so, ne parking před prodejnou zdarma. Přijďte, mé oblíbené květinářství.”
“Naprosto nejlepší kvetiranrstvi v Praze. Ceny květin bezkonkurenční + bezkonkurenční desing a vázáni květin”
“Naprostá spokojenost. Na řezané kytky chodíme s mamkou už jenom sem. Pokaždé dostaneme naprosto dokonalou kytici! Slečny jsou opravdu moc šikovné. DOPORUČUJI!”
“Mám toto květinářství moc ráda.Vždy tu koupím krásné květiny i dekoraci na hrob,nebo domů.Květiny nekupujeme nikde jinde.Kupuji zde živé i umělé květiny i dekoraci k tvoření.”
“Vždy jsem byla spokojená. Ochotná obsluha.”
“Musím říct že jsem opravdu nadšená obsluha tak moc milá a vstřícná. Květiny jsou překrásné a čerstvé. Volala jsem že bych potřebovala udělat výzdobu pro naši sešlost a paní mi tak úžasné poradila a pomohla mi vybrat jaké květy budou pro to nejvhodnější. Úžasné mi poradili a ja teď vím ze už nikde jine květiny brat nebudu. Opravdu velká poklona holkám ☺️ výzdoba na sešlosti vypadala úžasně. Všichni chtěli vědět od koho květiny jsou. Tak ze jeste jednou moc velké díky ☺️ moc doporučuji ❤️”
“V květinářství Daruj květiny - Olšany objednávám pravidelně smuteční kytice (za firmu). Kytice jsou vždy krásné a v rozumné cenové relaci odpovídající velikosti a typu navázání a pokaždé se mohu spolehnout, že kytice je včas na určeném místě. Velkou výhodou je, že objednávku uděláte přímo ze svého počítače bez ztráty času osobní návštěvy v květinářství a zároveň za Vás doručí kytici na domluvené místo a tak nemusíte kytici osobně vyzvedávat a doručovat osobně. Prostě zadáte objednávku jakou kytici chcete a kdy a kde má být a o vše je postaráno. Perfektní komunikace se zástupci květinářství. Mohu doporučit květinářství a to nejen pro zajištění smutečních kytic, ale i svátečních kytic, či pro jinak výjimečnou příležitost. Vždyť květina je symbolem krásy a harmonie!!!”
“Naprosto miluji květiny zde, majitel obchodu je opravdu přátelský a milý, ráda bych se sem vrátila, protože mají ty nejlepší květiny!”
“V Kytkách od Pepy na Evropské jsem byla příjemně překvapená. Mají tu opravdu hezké a čerstvé květiny a hlavně moc milý personál. Obsluhují tu mladé slečny, které jsou vstřícné, poradí a člověk má pocit, že se mu opravdu chtějí věnovat. Atmosféra je tu klidná a přátelská, takže nákup kytice je vlastně moc příjemný zážitek.”
“Jedno z nejlepších květinářství v Praze. Skvělý přístup, kytice, které těžko budete hledat někde jinde. Navíc funguje i rozvoz. Za mě rozhodně doporučuji.”
“Toto květinářství je naprostý skvost! Nádherný výběr čerstvých květin, krásné aranžmá a příjemná atmosféra. Obsluha je vždy milá, ochotná a profesionální – zvlášť paní s krásnými zrzavými vlasy, která mi skvěle poradila s výběrem. Květiny vydrží dlouho čerstvé a vždy potěší. Určitě se sem budu vracet, protože takový servis a kvalitu jen tak nenajdete. Doporučuji všem, kdo hledají krásné květiny a skvělý přístup!”
“Byla jsem maximálně spokojená se službou tohoto květinářství. Objednáno online, květina dorazila přesně v objednaný čas, krásně naaranžovaná a přesně podle fotografie v nabídce. Oceňuji spolehlivost, rychlou komunikaci a pečlivé provedení - je vidět, že si na kvalitě dávají záležet. Doporučuji všem, kdo chtějí udělat radost sobě nebo někomu blízkému!”
“Perfektní služba. Příjemná paní prodavačka, nádherně sestavená kytice, vždy bez čekání. Mohu jen doporučit.”
“S květinářstvím mám velmi dobrou zkušenost. Objednávali jsme květiny na svatbu a nejenže samotné květiny byly nádherné, ale i komunikace a doručení proběhly hladce. Vše bylo přesně podle našich představ, rozhodně doporučuji.”