Přehled katalogu
- 345 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 345 výsledků
Procházejte květinářství v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 345 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 33,465 recenzí a hodnocení.
“Kvitují velmi laskavý přístup, ochotu podělit se o mnoho cenných informací a zároveň vyslyšet přání zákazníka. Jsou to profíci! Těším se na další návštěvu.”
“Krásné prostředí a velmi ochotný a empatický personál. Rádi vřele doporučíme.”
“Šla jsem jen náhodou kolem a napadlo mě podívat se dovnitř a wow, tolik krásných a netradičních květin! Mám ráda „nestandardní“ květiny a to bylo ono! Některé jsem viděla úplně poprvé. Holky mi s citem a skvělým vkusem uvázaly nádhernou malou kytici, která kombinuje to, co by člověk nečekal. Moc děkuju, určitě se vrátím!”
“Krásné květiny, vždy čerstvé a pečlivě uvázané. Skvělá komunikace a rychlé vyřízení objednávky. Oceňuji milý a osobní přístup – určitě se ráda vrátím. Doporučuji!”
“Objednávala jsem už poněkolikáté, vždy jsem spokojená, kytice jsou opravdu moc krásné a čerstvé, takže dlouho vydrží. Kurýr byl příjemný a usměvavý. Belles Fleurs mohu doporučit.”
“Strašně hezké květiny, velice milá obsluha, menší výběr květin, ale i tak strašně hezké(byl zrovna blbý den, výběr bývá větší). Kytice byla krásně zavázaná a slečna mi všechno krásně zabalila a připravila na cestu.”
“Kytky už nekupuji nikde jinde. Nejkrásnější a nejdéle nám vždy vydrží!”
“Velice doporučuji!!! Kytice byla krásná, všichni ji moc chválili. Na poslední chvíli jsem si ještě navymýšlela náramek, který sice nebyl na počkání, ale byl nádherný. Ještě doplním, že floristky byly velice příjemné a všechna komunikace proběhla hladce a svižně. Pro mě zatím nejlepší květinářství. Mockrát děkuji.”
“Nechala jsem si udelat svatebni vyzdobu a kvetiny na svatbu. Vybrala jsem si kvetiny a o vse ostatni uz jsem se nemusela starat. A z vysledku jsem byla nejen ja nadsena. Dasa”
“Nejlepší květinářství, na které jsme v České republice narazili. Objednáváme od nich z Ostravy a vždy jsou ochotní nám vše dovézt až ke dveřím. Tak široký výběr ani takovou kvalitu květin u nás v Ostravě nemáme. Jejich růže jsou opravdu luxusní – velké, dlouhé a vydrží klidně i dva týdny. Letos jsme si od nich pořídili i adventní věnec a opět naprostá spokojenost.”
“Opravdu velká spokojenost! Od produktu "řízek" jsem si slibovala nějaký malinký šlahounek, co budu muset zakořeňovat, ale produkt předčil všechna očekávání, přišly nádherné zdravé rostliny s krásnými kořeny. Můžu jedině doporučit.”
“Uvázáno od Karolíny doporučuji všema deseti! Již podruhé jsem nechávala doručit kytičku a vše vždy bez problému proběhlo, ženy které dostali kytičky vždy psali jak jsou nádherné. Takže pokud chcete nádhernou kytičku a ještě jí doručit - opravdu si objednejte zde! Parádní služba ♥️ dekujeme”
“Objednala jsem kytici kamarádce, vše dorazilo v pořádku, na čas, kurýr byl příjemný, předání proběhlo v pořádku :) a to nejdůležitější, kytice udělala velikou a upřímnou radost :)”
“Pobočka Milady Horákové. Milý a ochotný personál, květina překrásná a dlouho jako nová. Lze si osobně vyzvednout objednávky z eshopu.”
“S DMP jsem velmi spokojená. Nakupovala jsem zatím jen s osobním vyzvednutím na prodejně a musím říct, že rostlinky mají v krásném stavu. Při nákupu vždy poradí jedna ze slečen, jaký substrát se hodí nejvíc a které rostliny jsou vhodné k domácím mazlíčkům. Zatím všechny pokojovky, co jsem si pořídila, mají skvělou výdrž, přestože jsme kočičí domácnost.”
“Maximální spokojenost. Čerstvé květiny, uvázáno dle představ. Příznivá cena.”
“Z celé ulice nejlepší květinářství - skvělý výběr, květiny jsou čerstvé, za super cenu a velice milá obsluha. I když někdy nutnost vyžaduje jít do jiného květinářství, tak Arnapi prostě nemá konkurenci a vždy se vracím sem.”
“Jsem moc spokojena a doporučují ten obchod.Květiny jsou velmi čerstvé, v luxusním balení. Kytice byla vyrobena s velkou péčí a láskou.Velmi zdvořilý kurýr. Moc děkuji.”
“Zachránili mě když mi na poslední chvíli zrušilo objednávku jiné květinářství a jsem moc spokojený jak s přístupem tak s kyticí”
“Objednala jsem vypichovanou smuteční kytici, která byla nádherná. Paní po telefonu byla vstřícná, milá a velice ochotná kytici osobně dovést i tam, kam normálně nerozváží. Škoda, že k nám do Hostivice nejezdí, to bych objednávala u ní častěji.”
“Perfektní zkušenost - dopoledne jsem zavolal a domluvil se na kytici, odpoledne jsem vyzvednul a zaplatil… Doporučuji”
“Chodíme tam docela často. Vždy obrovský výběr. Doporučuji ❣️”
“Nejlepší zahradnictví široko daleko. Pro řezané květiny a pokojovky jezdím jen sem. Příjemný a ochotný personál.”
“Velice krasne kvalitni kytice, za ferove ceny, vzdy je z ceho si vybrat, prijemne prostredi”
“Příjemné, sympatické květinářství s velmi ochotným a příjemným personálem.Kytice vždy krásné a profesionální a jako bonus si mě jedna paní prodavačka pamatovala včetně mého zaměstnání po cca 4 letech,kdy jsem tam nebyl.Velmi příjemný bonus.Doporučuji.”
“Skvělá rychlá domluva, všechno bylo, jak jsme se domluvili, brala jsem dvě kytice a korsáže na svatbu. Všechno bylo úžasné. Moc děkuji!”
“Lilie, které včera u vás kupovala byly opravdu nádherné. Moc bych si přála, aby se mi ještě naskytla příležitost kupovat květiny v této lokalitě a mohla si s kyticí více vyhrát. Udělali jste mi velkou radost a obdarované taktéž. Děkuji.”
“Auta která mám rád. Kvalitní prdejci a krásná prodejna.”
“Krásné prostředí, paní moc milá. Ceny velmi lidové za tu krásu, co nabízí!”