Přehled katalogu
- 98 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 80% S fotografiemi
Nalezeno 98 výsledků
Procházejte japonská restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 98 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 75,610 recenzí a hodnocení.
“Hezký, útulný a čistý interiér, milý a profesionální personál a k tomu výborné jídlo i pití za přiměřenou cenu.”
“Naprosto úžasné jídlo! Dokonalá souhra chutí! Moc příjemná obsluha i atmosféra. Budeme chodit pravidelně :-)”
“Skvělá restaurace. Krásné prostory, skvělé jídlo, velice příjemná obsluha a dokonce velmi dobrá cena. Restaurace mě velice překvapila a předčila mé očekávání.”
“Byl jsem si objednat sushi set sebou. Paní u kasy byla velmi milá, stejně tak páni kuchaři. Čekání bylo krátké a velmi příjemné. Ceny jsou vyšší, ale kvalitou se vyrovná. Určitě opět navštívím.”
“Za mne top sushi. Jsem z Olomouce a nekdy jedu do Prahy jen z důvodu dat si zde sushi. Nikde v Olomouci ani Zlíně nedělají takové lahodné sushi jako tady.”
“Dobrá japonská restaurace, ochutnal jsem sushi a chutnali nám. Ramen byl taky dobrý. Restaurace je dobrá pro klidný oběd nebo večeři.”
“Náhodný objev a místo, kam se určitě rád vrátím. To je restaurace Akemi Karlín. Jedná se o téměř nenápadný podnik na konci Karlína, kam když vystoupíte, pochopíte... Krásný, vzdušný prostor, výborné jídlo z menu, či zde nabízejí přes poledne za all you can koncept, kde si vybere každý. My zvolili napoprvé výběr z menu. Obsluha všímavá, ceny rozumné. Vše tedy v pořádku.”
“Výborné sushi, moc dobrý tatarák z lososa, krásný servis a milá obsluha. A doporučuji Pornstar Martini drink, byl skvělý! ☺️”
“Velmi chutná kuchyně, což platí jak pro hlavní chody tak obzvláště pro překdrmy. Gyoza knedlíčky fantastické, a sushi taky velmi chutné. Prostředí je velmi útulné. Rozhodně doporučuji udělat rezervaci dopředu, protože restaurace není veliká.”
“Dostala jsem voucher ze Slevomatu - Degustační sushi set Anime Legends - 48 ks. Sushi bylo výborné a krásně nazdobené. Porce akorát pro dva. Prostředí a obsluha příjemná.”
“Výborné jídlo. Úžasný servis který Vám ochotně poradí co si vybrat z menu. Krásný interiér.”
“Byli jsme zde na romantické večeři, dali jsme si aperitiv (japonské švestkové víno), sushi (které připlulo v lodi a bylo výtečné) a digestiv (teplé saké). Velmi doporučuji, nebojím se říci, že se zde podává nejlepší sushi v Praze. Děkujeme za zážitek!”
“Výborné sushi, maji opravdu skvělého lososa. Miso polévka taky neměla chybu. Obsluha byla příjemná, rychlá a dokonce jsem se najedla i bez lepku. Nabídli mi i bezlepkovou sólovou.”
“Miyiaby je pro mě jedno z nejoblíbenějších míst. Kvalita jídla je vždy špičková, čerstvá a opravdu autentická. Obsluha je pokaždé velmi milá a pozorná. Líbí se mi, že se dá sedět i na tradičním japonském „tatami“ posezení, což dodává celému zážitku ještě autentičtější atmosféru. Vždy si dávám jejich teriyaki tofu – je naprosto bombastické, dokonale ochucené a jedinečné. Navíc mají vynikající sushi, kde je opravdu znát, že používají kvalitní ingredience přímo z Japonska. Ráda se sem vracím a doporučuji všemi deseti.”
“Došla jsem si v rychlosti pro polévku a naprosty luxus,úžasný...pracuji kousek vedle a nebyl čas...obsluha moc milá, nemam nic ,jen chválu, dekuji za zpříjemnění dne...určitě se uvidíme častěji...krasné dny!!”
“Výborné jídlo, obsluha, prostředí. Jen mi opět vadilo, jako jinde, že k atmosféře nepřispívá hudba jako z Evropy 2. Jinak skutečně germánský zážitek.”
“Příjemné prostředí a skvělé sushi”
“Skvělé místo pro milovníky sushi! SushiYo v Praze 6 je opravdovým gastronomickým překvapením. Čerstvé suroviny, perfektně připravené rolky a velmi příjemná atmosféra. Obzvlášť mi chutnal losos – jemný a doslova se rozplýval na jazyku. Personál byl milý a pozorný, obsluha rychlá. Interiér je útulný a člověk se sem rád vrací. Ideální jak na oběd, tak na klidnou večeři. Rozhodně doporučuji!”
“Restaurace čistá, voňavá, jídlo bylo dobré, rychlost s odnaskou domu. Příjemné místo, i když u hlavní silnice, tak dobré. Obsluha příjemná, pohodová. Vstup bezbariérový, platba jak hotově tak kartou, možno sedět i venku na zahrádce pod přístřeškem.”
“Za mě nejlepší sushi v Praze, chodíme pravidelně ❤️”
“Rameny naprosto skvěle. Ja mela tonkotsu ramen (světly, s vepřovým masem a vajíčkem navic), kamarád teriaki kuřecí ramen. Oboje vyborne. V restauraci je tedy dost málo místa, ale vlezli jsme se. Knedlíčky Gyoza taky velice chutné. Obsluha moc milá.”
“Nejlepší japonská restaurace v Praze. Jídlo připravují samotní Japonci, jedná se o skutečnou japonskou kuchyni. Všechny chody byly neskutečně dobré, chutnaly přesně jako v Japonsku.”
“Restauraci jsme navštívily v rámci RestaurantWeek festivalu a byly jsme nadšené...milý a pozorný personál se nás provedl korejskou kuchyní, chutěmi a zvyky. Jídlo bylo vynikající a krásně prezentované. Velký výběr vin. Moderní prostředí.”
“Skvěle ochucený ramen. Vždy se sem rád vracím, když mám chuť na dobré jídlo. Veliké porce, skvělá atmosféra i super personál zážitek z jídla ještě vylepší.”
“Nádherné místo, jak na snídani, tak na vínečko. Příjemná obsluha, snídaně výborná! Moc děkujeme! ♥️”
“Bezkonkurenčně nejlepší sushi v Praze a personál vždy usměvavý a velmi příjemný. Vždy odcházíme maximálně spokojení a již několik let se pravidelně rádi vracíme.”
“Pefektní jídlo a pán s vousy byl velmi přátelský. Jak se v této moderní době říká obsluha 10/10. Pán mi vykouzlil úsměv na tváři. Z restaurace odcházím velmi uspokojený.”
“Příjemná Vietnamská restaurace v Komořanech. Jídlo super, obsluha rychlá a velmi ochotná, prostě fajn restaurace na oběd.”
“Velmi příjemné prostředí a milá obsluha. Večerní menu bylo výborné, napadité, skvěle sladěné, jen poslední chod polévka byla mdlá a bez chuti.”
“Krásné místo, byli jsme na doporučení dcery,kteří tam jsou často A uplně nadšený jsme byli. Personál velmi vstřícný, milý a to jsme tam byli s malým synem,který byl všude a oni byli trpělivý a usmívali se Jídlo výtečné,jen škoda,že jsme neochutnali dezerty. Určitě rádi zase přijedeme a budeme vás doporučovat”