Přehled katalogu
- 92 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 80% S fotografiemi
Nalezeno 92 výsledků
Procházejte dětský zubař v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 92 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 42,261 recenzí a hodnocení.
“15.5. 2025 Dnes nemilá událost, cenovka na regále je u pokladny vyšší o 45%. Hm zajímavý. Paní na informacích, že si prý zákazník má kontrolovat účtenku. Možná tak jestli výrobky má v košíku i na učtence stejné. Ale ceny?! Opravdu Kaufland je to od teď vaše praxe? 17.3.2022 Žádná významná změna, jen 1. Na úseku ovoce zelenina to pokulhává. Opět si tento řetězec myslí, že když dali slevu na banány pak mohou nabídnout zboží poškozené v ne standard kvalitě. Proč? 2. Dále na úseku nákupu neumí počítat. Přepočet i u konzervárebského zboží je vždy na podíl pevné složky výrobků. Proč? A opět? Hmmm Zákon č. 526/1990 Sb. Zákon o cenách (8) U pevných potravin nacházejících se v nálevu, u kterých se musí podle zvláštního právního předpisu 9d) uvádět kromě celkové hmotnosti i hmotnost pevné potraviny, se měrná cena vztahuje k udané hmotnosti pevné potraviny. Před dvěma lety (2020) Proč 5 hvězd? Je to jednoduché. I když občas najdeš nějakou tu chybu (čerstvost, někdy i chybějící zboží v akci) obchod má velmi pevnou pozici v cenách a často personál je ochotný i vlídný.”
“Je to prostě boží zubařka. Velmi příjemná, přátelská, a hlavně se snaží pomoci. Má lidské přístup a dává možnosti na výběr jak pokračovat a co dělat, je-li tam něco více komplikované. I když jsme se stěhovali a cesta mi trvá více než hodinu k paní Almiron, určitě se to vyplatí. Mohu jen doporučit.”
“Všem maminkám malých ratolestí vřele doporučuji ještě před tím, než se rozhodnete zajít na první ošetření či návštěvu u dětského zubního lékaře. Ušetříte tak sebe i své děťátko stresu a ošetření pak proběhne v klidu a pohodě a bez obav z ošetření zoubků.”
“Byl jsem v Manhartově zubárně poprvé a musím říct, že jsem naprosto spokojený. Pan doktor je nejen velmi odborný a pečlivý, ale také má lidský přístup, který se dnes už tak často nevidí. Vždy všechno trpělivě vysvětlí, zajímá se o pacienta a jeho pohodlí během ošetření. Velké poděkování patří i jeho krásné a milé asistentce, která se o pacienty stará s úsměvem a profesionalitou. Celý tým působí sehraně, prostředí ordinace je moderní, čisté a příjemné. Každá návštěva je zde díky jejich přístupu bez stresu a strachu. Mohu jen doporučit!”
“Chodim s dětmi, precizní práce a je hodná i sestřička! Doporučuji.”
“Když je zde někdo objednán vše bez problémů”
“Výborná profesionalka. Mohu všem doporučit.”
Poliklinika na Barrandově je místo, kde je jednání personálu s pacienty dobré. Doba čekání je minimální a přístup doktora je profesionální.
“Na odběry už nechodím jinam. Moc milé a ochotné sestřičky, vše proběhne vždy rychle a hladce a to jsem mdlobař, kterému krev nikdy neteče. Vřele doporučuji!”
“Paní doktorka i sestřička jsou bezkonkurenční.”
“Velmi dobrá, příjemná a šikovná lékařka.”
“Skvěle vybavená ordinace s šikovným panem doktorem, který má přehled. O vstřícnosti sestřiček ani nemluvím :-) Děkuji a jen tak dál.”
“Vřele doporučuji. Moderně zařízené. Profesionální přístup a vstřícná domluva. Příjemná a šikovná sestřička i pan doktor.”
“Moje zkušenost se zubní pohotovostí byla skvělá. Trápila mě osmička a i přes můj strach ze zubařů jsem se vydala na polikliniku. Přijela jsem po 21. hodině, ale dostala jsem se na řadu během pár minut. Paní doktorka byla úžasná – vše mi vysvětlila, byla milá a usměvavá. Díky jejímu přístupu jsem se hned cítila klidněji. Moc děkuji!”
Zubařka v Praze je skvělá. Je velmi zkušená a přívětivá.
Zubní ordinace v Praze je místo s naprostou spokojeností. Přístup je vstřícný a prostředí je krásné.
Zubařka v Praze je místo, kam chodíme již několik let. Vše je vždy v pořádku.
“Akutní extrakce zánětlivého zubu. Ve většině případů platí jedno - přijďte brzo což znamená okolo 6:40, čtěte instrukce a mějte vše s sebou připravené. Pak nebudete čekat.”
“U paní doktorky jsem jen krátce, ale určitě zůstanu dlouho! Velmi moderně zařízená ordinace, paní doktorka se stará o pacienty od těch úplně nejmenších s prvními zoubky až po ty nejstarší :) Je velmi milá a hlavně empatická! Vrtání zoubků u ní nebolí :) při vstupní prohlídce jsou 2 rentgeny samozřejmostí. Její pan kolega provádí dentální hygienu. Ordinace se nachází hned u zastávky Čimice (bus 202,145,152). Je zde také parkoviště.”
“V této ambulanci jsem byla velmi spokojena. Potřebovala jsem speciální zákrok, který by mi u jiného zubaře nezařídili. Na takové zákroky doporučuji MUDr. Růžičku. Když jsem přišla do ordinace s akutní bolestí zubu, byl mi nabídnut brzký termín ošetření narozdíl od jiných zubařů a služby byly nadstandardní a velmi pečlivé. Pokud chcete investovat do trvalé a pečlivé kvality vašich zubů, mohu vřele doporučit.”
“Léčba i pravidelné kontroly na onkologii. Naprosto profesionální přístup, příjemné vystupování všeho personálu. Chodím sem již 3. rokem. Vždy stejná zkušenost.”
“Perfektní dokonalý servis, děkuji...”
“Dobré odpoledne, paní Lerkhova! Naši rodinu (dospělí a dítě) jste ošetřovali od roku 2005 do roku 2008. Byli jsme velmi spokojeni. Děkuju!”
“Naše rodinná stomatoložka - nedáme na ni dopustit!”
“V pondělí 18.8.2025 nám doma po krátké, ale těžké a zákeřné nemocnici zemřel tatínek. 4.6. se dozvěděl diagnózu rakovina plic, bohužel nešlo operovat, nešlo ozařovat, už zkrátka jen čekání na konec života. A to je rána pro člověka, který se do té doby (až na kašel) cítil fit, jezdil autem, staral se o dům, pomáhal kde se dalo. V té chvíli nám moc pomohl přístup paní doktorky na plicní onkologii ve FTN a následně paliativní péče Thomayerovy nemocnice, byli vstřícní, empatičtí, zkrátka tatínek měl pocit, že se o něj stále ještě někdo stará. Chci moc poděkovat všem, kteří tuto hodně náročnou práci dělají, ale hlavně jak ji dělají, jak přistupují nejen k pacientovi, ale také k celé jeho rodině. Byli nám obrovskou oporou v době kdy jsme se o tatínka starali. Děkuji Bohumila Lyerová”
“V rámci péče o zoubky jednoho z mých dětí je ordinace p. Pekárka to nejlepší, co jsem zatím zažil. Zákroky bez slziček a strachu a dle mého synka i bez bolesti.”