Přehled katalogu
- 316 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 59% S fotografiemi
Nalezeno 316 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 316 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 254,020 recenzí a hodnocení.
“Jídlo bylo výborné a obsluha byla moc milá. Prostředí bylo moc hezké a čisté.”
“Nejlepší čínská restaurace široko daleko! Skvělé jídlo a super obsluha”
“Velice příjemná restaurace vietnamské kuchyně s perfektní nabídkou a usměvavou obsluhou. Široký výběr jídel, příjemná atmosféra pohody, jídla jsou lahodná a poměrně velké porce. Krapet je třeba si zvyknout na stolky k sezení bez opěradel, ale pokud tam nebudete sedět celý den tak je to na pohodu. Pro milovníky asijské kuchyně ideální místo.”
“Výborné veganské jídlo! Měli jsme Pho chay, Pho xao a pelmeni. Vše velmi dobré! Na závěr káva s kokosovým mlékem-tu také velmi doporučuji. Já měla neslazenou a moc chutnalo! A ještě k tomu velmi přátelská obsluha. Jsme moc rádi, že jsme objevili tohle místo:) Budeme se vracet!”
“Mohu potvrdit předchozí recenze. Chodíme opakovaně na polední menu a jsme naprosto spokojeni. Chuťově dotaženo k dokonalosti.”
“Výborné jídlo, krásné prostředí.”
“Bistro jsme objevili náhodou při našich silvestrovských toulkách Prahou. Nakonec z toho byl báječný zážitek. Jídlo jako skvělý mix chutí. Falafel, jaký jsme nikdy nejedli. Pan majitel byl báječný. Atmosféra jako u něj doma. Určitě se vrátíme.”
“výborné jídlo extrémně příjemná obsluha ceny velmi nízké natož že jsme v pražském centru”
“Doporucuju pro polední menu, ta jsou skvela, ale stala nabidka me neoslovuje; vsechno jsou tezka a mastna jidla, zadna cerstva zelenina kvuli ktere chodim na veg jidla. Dobra nabidka piti. Mila obsluha Vchod neni bezbarierovy”
“Určitě doporučuji. Vynikající kaše, skvělá porce. Bohužel však stísněný prostor.”
“Hezký, útulný a čistý interiér, milý a profesionální personál a k tomu výborné jídlo i pití za přiměřenou cenu.”
“Moc milá obsluha, výborné jídlo a hlavně nabídka jídel, která není běžná. Rádi se vrátíme.”
“Za nás nejlepší podnik v okolí. Cena, kvalita. Už máme děti školního věku, ale vždy jim na stůl donesou pastelky a papír s menu a možností luštění. Tohle je naprosto dokonalé a děkujeme. Jídlo prostě dobrý, talíře teplé. Obsluha je fajn, navštěvujeme pravidelně.”
“Na toto místo se chci určitě znovu vrátit. Doporučuji i když nejste veganské. I definitely want to come back to this place again. I recommend it whether you're vegan or not.”
“Před týdnem jsem zde uspořádal oslavu. Na všem potřebném jsem se s majiteli dokázal dohodnout. Vše vyšlo na jedničku. Jídlo dokonalé a ostatní služby 100%. Doporučuji”
“Krásné prostředí s kvalitním a velice nápaditým a hlavně chutný jídlem. Doporučujeme všem, kdo půjdou kolem :-) po jídle můžete rovnou nakoupit v BIO obchůdku vedle.”
“Úžasná veganská restaurace s vynikajícím jídlem, byly jsme naprosto spokojené! Velká porce silného zeleninového vývaru, výborná veganská “kachna” s knedlíky. Moc doporučuji❤️”
“Naprosto úžasné místo se skvělým jídlem. Měl jsem tu hovězí polévku a maso se jen rozpadalo v ústech, vychucený vývar s nudlemi které jsou opravdu vynikající. Těším se co ochutnám příště.”
“Výborné jídlo z čerstvých surovin za skvělou cenu. Na fotce vyvážený oběd pro 2 osoby dohromady za 250Kč. Slevu pro vegany já určitě žádnou nedostávám, už jen za ty blbý kecy co běžně na majitele Sandokana mám.”
“Super pizzerie se příjemnou italskou hudbou, která vám hraje k výborné pizze. Personál příjemný a ta pizza, to bylo něco skvělého. Ač je to zde malé, tak prostředí je vkusné a decentní. Moc nám zde chutnalo a návštěva stála za to.”
“Úžasné místo pro všechny nadšence do aut i pro kolemjdoucí. Skvělá lokalita hned u autobusové zastávky a vlakového nádraží a dostatek místa pro zaparkování. Obsluha je velmi přátelská a dochvilná. Vaří tady naprosto skvěle a mají jedny z nejlepších vodních dýmek v Praze. Doporučuji všem!✌️”
“Tohle byl fakt gastro zážitek na nejvyšší úrovni. Ochutnali jsme toho zde se ženou mnoho a nebylo co vytknout. Opravdu jsme si moc pochutnali a paní servírka se o nas dobre starala. Dokonce nas zde nechala sedět i při odpolední pauze. Děkujeme!”
“Hezké místo, sice malé, ale útulné, kde mě jídlo zatím nezklamalo. Jednou za čas si ráda dopřeji vegetariánské/veganské jídlo a je hezké vidět inovativní polední meníčko na každý všední den!”
“Úžasná restaurace. Na jídle si opravdu pochutnate, vaří samé delikatesy. Většinou u nás vítězí vepřové speciality. Polévky rovněž výborne a ty rohlíky ♥️. Jako sladká tečka pečena zmrzlina. Doporučujeme a těšíme se zase příště”
“Jedna z nejlepších asijských restaurací v Praze. Úžasný koncept, výborné jídlo a pití, profesionální servis. Na každém patře (celkem 3) se kuchyně specializuje na jiné pokrmy a dotváří tak dojem asijské tržnice. Míst k sezení je tu mnoho, ale i tak doporučuji rezervaci.”
“Došla jsem si v rychlosti pro polévku a naprosty luxus,úžasný...pracuji kousek vedle a nebyl čas...obsluha moc milá, nemam nic ,jen chválu, dekuji za zpříjemnění dne...určitě se uvidíme častěji...krasné dny!!”
“Příjemný veganský bar se skvělými zákusky, bábovkami i croissanty. Výběr zákusků je vynikající a je to vskutku různorodost chutí, takže si vybere každý. Perfektní přístup s tím, že každý měsíc vybírají organizaci, které přispívají z části výdělků, takže předávají dobro zákazníkům i dalším. Pekanová tyčinka je dokonalá.”
“Vyborne veganske pokrmy. Byl jsem prijemne prekvapen velice chutnymi pokrmy, nic bez chuti, bylo to vyborne. Jako zaryty masozravec mohu toto misto doporucit, predsudky stranou, zde mi veganska kuchyne opravdu chutnala. Jako tresnicka na dortu je zde i velmi prijemna cena jidla v baru, tak se najite hned a na nic necekate. Minutky a deserty take delaji, ale nevyzkousel jsem.”
“Výborné jídlo! Rád sem chodím na burger, neboť je konzistentně výborně propečený. Housky si pečou sami a zeleninu dováží od kvalitních farmářů. Mistr mi dával ochutnat rajčata, která do burgerů dávají a sdílel se mnou svou radost z nich. Polévka je absolutní poklad a miluju ji. Je také příjemné, že točí pivo z Vinohradského pivovaru. Prostor je zároveň útulný a dobře rozvržený. Mnohdy se bavím tím, že putuji okem po obrazech. Chodím sem opravdu rád. Díky za toto Moje místo!”
“Do restaurace Rang De Basanti chodíme už řadu let a vždy se sem rádi vracíme. Jídlo je výborné – chutě jsou autentické, krásně vyvážené a pokaždé čerstvě připravené. Ať už si dáme cokoliv, vždy víme, že bude skvěle dochucené a poctivě uvařené. Obsluha je dlouhodobě velmi přátelská a pozorná, a právě díky tomu se tu člověk cítí vítaný. Atmosféra je příjemná, klidná a útulná, takže se tu dá strávit jak rodinná večeře, tak posezení s přáteli. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi kvalitní indickou kuchyni a milou atmosféru.”