Přehled katalogu
- 186 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 186 výsledků
Procházejte kavárna v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 186 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 35,962 recenzí a hodnocení.
“Krásný zámek s úžasnými zahradami v různých stylech. Můžete zajít do muzea klobouků nebo motorek či se ztratit v labyrintu. Na zámeckém nádvoří je kavárna s obrazy kraviček a musíte také ochutnat tradiční trubičky.”
“Chcete si užít snídani nebo brunch, pak je toto místo pro vás to pravé. Široká nabídka, příjemná a rychlá obsluha. Na všem jsme si moc pochutnali. Vejce Benedikt nebo vajíčka s lososem se moc dobře chuťově doplňují. Sladké snídaně jsou taky fajn.”
“Velmi hezké posezení, příjemná obsluha, bohatý výběr k zakoupení drobných dárečků v podobě čajů, svíček, čokolád apod.”
“Pěkná kavárna, kde mají velký výběr moderních zákusků. Obsluha byla příjemná”
“Kavárna útulná, slečny milé a usměvavé, jídlo skvělé a velice chutné, levandulova limonáda méně sladká, ale na léto perfektní...”
“Úžasné domácí limonády, zajímavý výběr káv a bohatý výběr i jiných nápojů. Zákusky krásné a výborné. Kavárna měla skvělou atmosféru s příjemnou obsluhou, určitě navštívíme znovu.”
“Mají velmi dobré limonády,víno,kafe a zákusky. Určitě se stavím znovu super místo. Obsluha milá obzvlášt Tereza.”
“Jednoznačně nejlepší pekárna v Poličce. Slané, sladké, dorty, chlebíčky vše velice lahodné. Útulné posezení. Jediná nevýhoda je, že je to vše brzo prodané, protože je to tak dobré:)”
“Vždy milá obsluha. Velmi příjemné prostředí. Můžete si zde dát kávu, čaj, horkou čokoládu dokonce i s vynikajícím zákuskem!! Večer si sem můžete s přáteli zajít na nějaký alkoholický/nealko drink a zahrát si společenské hry, které jsou zde k zapůjčení, beru jako obrovskou výhodu a skvělý tah majitele. Můžete si zde též zapůjčit knihu. Kavárna ma i venkovní posezení ve stínu vbitrobloku místního bytového komplexu. Kavárna se nachází v blízké dostupnosti od náměstí. Můžete si prostor kavárny i pronajmout na soukromou akci, pořádají se zde ochutnávky rumů, módní přehlídky nebo výstavy obrazů.”
“Příjemná obsluha,vždy dobře poradí s poruchou noubuků....”
“Příjemná kavárna s velkým výběrem jak zákusků, tak kávy a drinků. Obsluha příjemná a káva velmi dobrá. Cenově naprosto v pořádku. Prosím, zařiďte si do kavarny alespoň spotify premium… poslouchat ob pisnicku reklamy na spotify bylo pomerně otravné.”
“Velice příjemné prostředí a srdečná obsluha.”
“Moc hezky, stylově vybavená kavárna. Pokud se netrefíte do hodiny, kdy je uzavřena pro uzavřenou skupinu (často zde probíhají smuteční posezení), jistě oceníte velice pohodlné sezení v milém prostředí, ale také nesmírně milé paní, které svým stylem a přístupem k hostům vytvářejí domácí atmosféru. Nabízená káva je zde velice kvalitní a delikátní, stejně dobrý je i výběr vín. Před kavárnou můžete posedět i venku na stejně pohodlných židlích. Výhodou je přítomnost dobrého parkování zdarma a zastávky MHD. V kavárně lze platit jen hotově, na což viditelně upozorňuje cedule u vchodu. Tato kavárna je umístěna ve vyvýšeném patře a musíte tedy překonat několik schodů. Osobně velice rád doporučuji.”
“Úžasná kavárna EPIFANY v Pardubicích, kterou jsme objevili úplnou náhodou na mapách – a o to větší radost to byla. Zákusky naprosto vynikající, a to říkám jako někdo, kdo si sladké dopřeje tak jednou za rok. Obsluha je moc milá, lidská a dokonce si přijde i příjemně popovídat, což dnes opravdu není samozřejmost. Kavárna je krásná, prostorná, čistá a má velmi příjemnou atmosféru. Rozhodně místo, kam se rádi vrátíme.”
“Příjemna obsluha, jídlo perfektní , neni co vytknout..spokojenost a doporučuji”
“Krásná kavárna s úžasnými zákusky i kávou a k tomu moc příjemnou obsluhou. Industriální interiér už jen podtrhne atmosféru.”
“Parádní obsluha. V takovém podniku jsem rád když mám soukromí. Tři místnosti pro lidi co mají rádi soukromí nebo pro ty co dávají přednost davu. Vše velmi vkusné. Záchodky na úrovni. Pro mě negativum nedá se platit kartou. Obsluha je vstřícná a zaplatil jsem bankovním převodem. Třeba je zaujme QR kód nebo platba telefonem na číslo.”
“Po výborném obědě musí být káva. V Pardubicích mají perníkovou gastro tour, do které se zapojily kavárny a restaurace. Super nápad! ♥️ Navštívili jsme dvě místa. Zatímco perníková káva mi moc nechutnala, perníčkové latte se šlehačkou a perníkovým posypem byla mňamka. Ceny běžné, příjemná moderní kavárna a milá obsluha.”
“Menší obchod, kde nakoupíte vše od nápojů, pečiva, laskomin,uzeniny, nebo si můžete dát svačinku, včetně kávy.”
“Toto místo mám moc ráda ať už jako návštěvu osobně tak přes objednání. Obsluha je vždy vstřícná a milá. Za mě nejlepší přístup a ochotu s čímkoliv pomoci, poradit a vyhovět má Patrik a Dan, vše je s láskou připravené je radost se sem vracet, děkujeme”
“Dobrý den . Byl jsem uvás v sobotu 9.3.2024 . Bylo problém najít otevřenou kavárnu až jsem našel vaší . Obsluha se mě mile ujala. Dal jsem si kávu espresso Lungo a dezert. Dezert byl výborný a obsluha velmi sympatická. Děkuji moc a přijdu zas Vladimír Galas.”
“Moc fajn místo pro dětskou oslavu nebo odpoledne s kamarádkou u kafe. Děti si vyhrají na prolezackach a dospěláci v klidu vypijí kafíčko a sní zákusek. Prima místečko ☺️”
“Nejlepší kavárna co znám , útulná, soukromí, personál perfektní, není co vytknout.”
“Velmi dobrá restaurace za jednoho člověka jsme neutratili ani 100 kč”
“Výborný kafe, zákusky můžu doporučit Pavlovu, majitelé strašně milý a ochotný lidi. V létě je otevřena i zahrádka, jinak útulná a hezká kavárna. Doporučuju”
“Jedna z nejkrásnějších kaváren / hospůdek / restaurací v Chocni. Vynikající káva, zákusky i občerstvení. Vždy milá obsluha. Skvělé posezení uvnitř i venku na terase. Menší vyžití i pro děti. ❤️”
“90% nákupů děláme u Málků. Ceny lepší než v Albert, Kaufland, Tesco. Kde většina produktů má nesmyslnou cenu, když nejsou ve ,,slevě,,. Třeba Káva Kaufland 179kc (dvakrát do raka akce za 79kc). U Málků ta samá bez akce vždy za 99kc. A tak je to zde téměř se vším. Jezdím k Malkům a to jsem z Chrudimi.”
“Jel jsem pro krmení k Sehnoutkovým.Hned vedle je pumpa.Neobyčejně ochotná paní,mini potraviny,výborná točená zmrzlina "za lidovou"...!”