Přehled katalogu
- 2,256 Firmy celkem
- 3.1 Průměrné hodnocení
- 70% S recenzemi
- 26% S fotografiemi
Nalezeno 2256 výsledků
Procházejte zdravotní služby v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,256 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 3.1/5 na základě 102,508 recenzí a hodnocení.
“Ochotný doktor s pochopením.dobry přístup k dětem”
“Dnes jsem navštívil ORL a musím velmi pochválit celý personál. Paní doktorka i sestřička byli nesmírně příjemní, ochotní a profesionální. I když jsem nebyl objednaný dopředu, vzali mě bez problémů a věnovali mi dostatek času i pozornosti. Skvělý přístup k pacientům, moc děkuji a rozhodně doporučuji!”
“Vážené (drazí), Rád bych se podělil o svou zkušenost s hospitalizací ve Fakultní nemocnici Olomouc, budově D2 – a to již podruhé. Poprvé jsem byl na druhém patře, a tentokrát na Oddělení 44 ve třetím patře. A stejně jako minule, i podruhé jsem absolutně nadšený! Když už se člověk zraní, tohle je to nejlepší místo, kde může skončit. Celý personál je naprosto skvělý. Ať už jde o pana doktora(MUDr.Potěšil), který je vynikající, nebo o výborné sestřičky – přístup všech byl neuvěřitelně profesionální a lidský. Musím však vyzdvihnout fyzioterapii. Ta je prostě radost zažít. I když jsem si prožil chvíle bolesti, moje fyzioterapeutka (Mgr. Kolmanová) byla a je absolutně dokonalý člověk. Tímto jí hrozně moc děkuji. I když se mnou měla spoustu práce, naučila mě tolik nových věcí. Její entusiasmus a energie jsou obdivuhodná stejně jako celého personálu. Člověk se zde cítí fakt skvěle. I když jsem trávil čas na chodbě, zažil jsem tolik úsměvů a příjemných dnů (na to, že je člověk v nemocnici). Prostě bomba! Děkuji vám všem. Jste skvělí a zasloužíte si obrovskou poklonu. P.S. Přeji vám všem příjemné prožití svátků. Zasloužíte si trochu klidu a odpočinku. Díky vám!”
“Mě operoval pan profesor Gallo pravý kyčelní kloub,kompletní výměna,vše perfektní. Ženu operoval pan doktor Večeřa, kompletní výměna kolenních kloubů, opět bez pooperačních problémů. Moc děkujeme těmto lékařům za odstranění zdravotních potíží.”
“Skvělý přístup, paní doktorka vše vysvětlila, sestřička velmi ochotná.”
“V loňském roce jsem měl docela vážný úraz a mladý pan doktor nic neponechal náhodě a vše vyšetřil i na CT, po několika návštěvách traumatologické ambulance a následné rehabilitaci mě nakonec dali dohromady i bez operace. Byla to hrozná zkušenost, ale už je to dobré. Tímto jsem chtěl všem doktorům a sestrám poděkovat.”
“Onkologická klinika FN Olomouc - chtěla bych opravdu moc a moc pochválit celý personál, sestřičky a především MUDr. Pavla Matušku - za obětavou práci, příjemný, ochotný a empatický přístup k pacientům. Onkologičtí pacienti potřebují cítit , že je zde personál i doktoři právě pro ně. Leží mi zde neteř Josefka Šimková , a já bych chtěla z celého srdce poděkovat za péči a přístup MUDr. P. Matušky a celého oddělení za příkladnou péči.”
“Velmi příjemné prostřední a především profesionální přístup. Moc ráda se zde vracím, ať už preventivně, tak i když se objeví nějaký problém. Člověk se zde opravdu cítí, že mu chce někdo pomoct. Jde poznat, že to dělá člověk, co je na správném místě, kterého jeho práce baví a nadále se v ní vzdělává. Ve svém oboru je to za mě opravdu profesionál, mohu jen a jen doporučit.”
“Byli jsme pobliz na dovolene a nahodou narazili na tuto lekarna. Naprosto fenomenalni profi lekarnik s velkym L. Sve praci rozumi, leky nabizi podle problemu a ucinku ne podle lobby a marketingu. Vrele doporucuji!”
“Navštívila jsem headspa a byla jsem naprosto nadšená. Prostředí je krásně uklidňující, slečna milá a profesionální. Celá procedura byla neuvěřitelně příjemná – masáž hlavy, mytí i následná péče byly provedené s velkou péčí. Odcházela jsem dokonale zrelaxovaná, s lehkou hlavou a krásně oživenými vlasy. Určitě se vrátím! :)”
“Nejlepsi lékařka a dětská ordinace.”
“Chodím tam už asi 15 let a nemůžu si stěžovat.”
“Byla jsem moc spokojená. Během tří návštěv a pravidelného dodržování cviků, které mi byly doporučeny, se mi spravil tinitus, kvůli kterému jsem přišla. Popracovaly jsme také na držení těla a tam je také velký posun, už se nehrbím a nebolí mě tak krční páteř. Oceňuji celostní přístup, dostala jsem i rady ohledně stravy, rytmu dne a psychické pohody.”
“Úžasný pan doktor Neubert, je milý, ochotný vás vyslechnout,poradit a vše vysvětlit a sestřičky jsou andílci. Chcete-li,aby jste byli hýčkáni tak vřele doporučuji”
“Pan doktor je naprosto vynikající operatér se smyslem pro detail. Jsem neskutečně vděčná, že jsem na něj narazila a dá se říct, že vlastně úplnou náhodou. Díky němu, mám oči jako nové. Nejen že mě zbavil nekomfortu, ale dokonce mi zákrokem otevřel oči. Prostě vizuální stránka i s tou zdravotní je obrovský benefit. Operace probíhala skvěle, vlastně to byl hezky strávený čas:) Bolesti při zákroku žádné a po zákroku minimální. Musím vyzdvihnout i přístup a práci sestřiček. Člověk se tam zkrátka a dobře, cítil velmi fajn:) X pooperačních kontrol mluví za vše. Tady na pacientovi opravdu záleží. Pana doktora a jeho tým doporučuji všemi deseti a moc jim děkuji.”
“Velmi pěkné a příjemné prostředí v optice v OC Olympia Olomouc.Děkuji paní Jitce za její profesionální přístup a trpělivost při výběru brýlí. Byla jsem velmi spokojená . Mohu jen doporučit.”
“Menší jogové studio, o to s větší vášní pro jógu provozované.”
“Ochotný pán ,který vše vysvětlil a pomohl”
“Naprosto úžasné. Měli jsme s partnerkou masáže a pak výřivku. Také jsme zjistili, že se zde nabízí ubytování. Příště určitě s ubytováním. Paní, které provádí masáže jsou naprosto profesionální..... jedním slovem bomba! Byl to parádní relax se vším všudy. Reklama zde nelže. Doporučuji všem. Opravdu jsme byli mile překvapeni, od samého počátku až do odchodu, vše s naprostým profesionálním a především s lidským přístupem. Zde se budeme vracet s radostí.”
“Velmi milý a vstřícný přístup. Vše bylo rychle a bez problémů vyřešené.”
“Skvělá paní doktorka i paní sestřička, jsem rád, že k nim chodívám.”
“Výborný přístup, ochotní, vstřícní, empatičtí. Byl jsem velmi spokojený.”
“Velké díky ze jsem se k tomuto profesionalovi dostal.Pan Mgr. Sova je fakt top, šikovný, příjemný a hlavně opravdu ví a umí….už jsem par maseru mel možnost poznat a musím říct ze teprve teď je to to co jsem hledal a opravdu velké díky a nejde jinak než chválit a doporučit….jen tak dal a buďte takový jaký jste, DIKY”
“S Filipem máme za sebou krásné 3 roky spolupráce. Jeho tréninky jsou ty nejlepší, co jsem kdy zažila. Pokud máte jakýkoliv problém, snaží se ho s vámi vyřešit. Ať se jedná o problémy s jídlem, bolestí zad nebo psychikou. Je to neskutečný parťák, o kterého se můžete opřít. Pokud se zrovna necítíte nejlépe, Filip vás dokáže nakopnout a dostat z vás maximum ani kolikrát nevíte jak. Jsem neskutečně vděčná svému bratrovi, který mě k Filipovi přivedl. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jakého trenéra si vybrat, Filip bude tou nejlepší volbou.”
“Dodala jsem si odvahu a dnes zašla na meziřasovou linku,celá návštěva u paní Nikoly byla skvělá,bezbolestná a profesionální .Vše mi krásně vysvětlila a odcházela jsem nadšená z výsledku její práce.Děkuji moc.”
“O optice Wagner všichni pějí chválu. Po dnešní osobní návštěvě nemohu než souhlasit. Příjemná obsluha, která se mi maximálně věnovala a ve všem vyšla vstříc. Velký výběr, rychle dodání a příjemné prostředí.”
“Nejlepsi péče ! Podstoupila jsem liposukci spodního bříška a endolift na dohlazeni povislé kůže po porodech a jsem nadšená výsledkem , ošetření pleti Hollywood peeling a skin booster top ošetření!!! Nechala jsem zkontrolovat a odstranit znaménka opět skvělá péče. Děkuji a ráda přijdu opět”
“Vynikající oční optika s přístupem, který dnes už nebývá standardem. Naprostá profesionalita a zároveň milý a velmi ochotný vztah k zákazníkovi. Od přesného stanovení oční vady (tedy zjištění dioptrií, cylindru a dalších údajů pro dokonalé vidění), přes doporučení vhodných rámečků ze široké nabídky a také výběr samotných dioptrických skel. To vše s použitím moderní techniky a ve velmi pěkném interiéru optiky. Brýle nosím již přes padesát let, navštívil jsem tak již mnoho optik, ale tato je opravdu nejlepší. Držím palce ať se daří provoz v této kvalitě po mnoho dalších let.”