Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (ORL)
“Dnes jsem navštívil ORL a musím velmi pochválit celý personál. Paní doktorka i sestřička byli nesmírně příjemní, ochotní a profesionální. I když jsem nebyl objednaný dopředu, vzali mě bez problémů a věnovali mi dostatek času i pozornosti. Skvělý přístup k pacientům, moc děkuji a rozhodně doporučuji!”