Přehled katalogu
- 34 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 21% S fotografiemi
Nalezeno 34 výsledků
Procházejte orl v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 34 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 794 recenzí a hodnocení.
“Pečlivý, vstřícný a milý pan doktor v krásném prostředí. Musím jen doporučit!”
“Moc děkuji panu doktorovi i sestřičce za vlídný přístup. Pan doktor nám vysvětlil vše co a jak bude vyšetřovat, dal synovi čas aby se rozkoukal a poté mi vše ohledně nálezu i dalšího postupu srozumitelně komunikoval. Moc díky!”
“Mudr Pořádkové, chodím už delší dobu,je to velmi výborná lékařka. Všem muhu jen doporučit,je velice pečlivá a poslouchá co jí říkáte,snaží se najít,tu nejlepší cestu v mém případě, to tak bylo již několikrát. Fiala Ivan.”
“Úžasná paní doktorka i sestřička. Lidský přístup k dítěti, vše vždy do podrobna vysvětleno. Pokud nejste objednaní, čekáte delší dobu, ale stojí to za to. Objednaný pacient jde vždy na čas. Rádi se tam budeme vracet.”
“Skvělá zkušenost! Rychlý a profesionální upgrade herního PC pro syna za super cenu. Vše proběhlo bez problémů a výkon je teď neskutečný. Určitě doporučuji!”
“Ráda bych touto cestou poděkovala paní Dr.Slavičkové a její zdravotní sestřičce za velmi milý přístup a bezbolestné odstranění zdravotního problémů.Návštěva této ordinace dokáže pohladit i na duši.”
“jídlo nevím jestli tam dělají ale pivo mají dobré obsluha super a příjemná”
“Paní doktorka i se sestřičkou byly velice milé a příjemné, vše mi vysvětlily, zodpověděli mi všechny otazky a panip doktorka nasadila okamžitě léčbu, která synovi hned ulevila, konečně se po 2 měsících vyspal. Dávám 5 hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží. Navíc měli úžasný přístup k synovi (3a pul roku) , byl nadšený a rád se tam vrátil.”
“Lékař specialista. Příjemný přístup paní doktorky.”
“Parádní škola s individuálním přístupem.”
“Skvělá lékařka i sestřičky. Určitě doporučuji.”
“Vřele doporučuji. Objednávala jsem hrnec na kvašení zeleniny a přišel dokonale zabalený, v pořádku a moc krásný. Přesně podle domluvy.”
“Protože nikdo nebyl na ošetření vzali mě bez objednání, laskavý přístup, hodná doktorka i sestřička a cool pragmatická hláška od Dalajlámy v čekárně.”
“Tato ORL je naprosto skvělá. Obě paní doktorky se kterými jsem měla čest se setkat jsou profesionální, empatické a skvělé. Sestřička také velmi milá. Kdybych mohla, dám 10 hvězd.”
“Docházím do této ambulance již spoustu let. Nyní je zde nova setra a musím říct že je naprosto skvělá. Profesionální přístup, nikoho neodbyde a každému se snaží vyjít maximálně vstříc. Perfektní jednání. Profesionální přístup lékařů, není ani potřeba zmiňovat, ten je perfektní vždy. S předchozí sestrou, která zde do nedávná působila se to nedá vůbec srovnávat, prostě 100 a 1. Tímto také děkuji za ošetření i když jsem nebyl prvně vůbec objednán. Všem vřele doporučuji.”
“Při vyšetřeních paní doktorky velice profesionální. Navíc všechny sympatické a milé, že se i rádi vracíte. Moderní vybavení, hezké a klidné prostředí.”
“K panu doktorovi jsem docházela i v minulosti do jiné ambulance, byla jsem moc ráda za vstřícnost sestřičky a možnost u pana doktora pokračovat i na nové adrese. Pan doktor i sestřičky velice ochotní a lidští, na všem se dá domluvit a vše je srozumitelně vysvětleno. Kéž by to u všech lékařů bylo takto! Děkuji.”
“Se synem jsme byli 28. ledna na pohotovosti ve SNO, kde měla zrovna úžasná paní doktorka Jetmarová službu. Spolu s příjemnou sestřičkou se o syna skvěle a s úsměvem obě postaraly. O pár dní později nás již pozvala na kontrolu právě do Světa ORL. Opět vše perfektní. Syn se lékařů bojí, podle toho naše první dvě návštěvy vypadaly (křik a pláč, strach - i když u paní doktorky k tomu neměl důvod). Třetí návštěvu se však již za paní doktorkou těšil, naprosto si ho svým úsměvem a příjemným jednáním získala.”
“Pěkné prostředí a prijjemna paní doktorka”
“ORL pohotovost s ročním dítětem, následně kontrola v ambulanci. Milé sestřičky a doktoři, žádné čekání, výborná péče.”
“Pan doktor a paní sestřička jsou strašně moc hodní mě nevadí to dlouhé čekání taky jsou to lidi. Přeju jim hodně štěstí a hlavně zdraví”