Přehled katalogu
- 187 Firmy celkem
- 2.8 Průměrné hodnocení
- 68% S recenzemi
- 16% S fotografiemi
Nalezeno 187 výsledků
Procházejte pohotovost v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 187 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 2.8/5 na základě 6,114 recenzí a hodnocení.
“Mohu jenom doporučit. Rychlá domluva, přesně stanovený čas dodržený, precizní práce a poskytnutí rad. Příjemný a komunikativní.”
“Koupeno Xiaomi 15T Pro v akci na kamenné prodejně Mobilní Pohotovosti. Uplatněny všechny bonusy, rychlé dodání včetně odkupu. Škoda že zde nelze uplatnit eDoklady a musíte mít plastovou kartičku v dnešní době je to trošku ostuda. Nestačila ani fotka občanky z obou stran... co více k tomu říct. Jinak přecházím od Samsungu A52s 5G, kterému skončila podpora. Telefon byl pěkně zabalen, originálně nalapené sklo a je extrémně rychlý. Trošku jiný systém oproti Samsungu, ale nevadí mi. Přenesení všech informací proběhlo hladce. Používám svůj Nova Launcher, bez problémů. Poměr cena výkon - BEZKONKURENČNÍ. Prémiový telefon po odečtení všeho za 10 000 Kč, to se jen tak nevidí. Z pobočky jsem ihned k tomu dostal 3 roky záruku zdarma, což je dobré. Když k tomu připočtu že mi obsluha vydala ještě Xiaomi Brand 10 náramek zdarma a vysavač, když napíšu recenzi, tak je to TOP. Xiaomi opravdu už předběhlo Samsung a bude hrát 1. ve světě Androidu. Samsung i Apple zaostávají. A Mobilní pohotovost doporučuji. Mají akce i různě se dají kombinovat, takže celková spokojenost.”
“Pan zámečník přijel rychleji než jsem čekal, což mě mile překvapilo a byl velmi milý a ochotný a zároveň profesionální”
“Pán Václavek přijel do 30 minut a zabouchnuté dveře i s klíčem měl za pár sekund otevřené. Rychlý, profesionální přístup a skvělé ceny. Služby pána Václavka Vřele doporučuji. :)”
“Využila jsem hned několikrát a jestli se někdy budu znovu stěhovat tak určitě se opět ozvu...Skvělá domluva a profesionální přístup... Děkuji moc..”
“Příjemný a profesionální přístup při příjmu na pohotovosti. Přišla jsem s velmi bolavým zubem, protože má zubarka marodí. Tady mi pomohli teda úplně skvěle, a zachránily mi akutní zánět nervu, pan zubař Lauda je moc šikovný a velice znalý, ví co dělá. Děkuji. Cena nebyla nějak vysoká, jsem spokojená.”
“Velké parkoviště, lékárna pár metrů od parkoviště. Příjemná obsluha, rychle vyzvednutí. Jedna z nejlepších cen potravinových doplňků co jsem zakoupil.”
“Už 30 let spolupracujeme s panem Krejzkem a stále spokojeni. Mohu jen doporučit...”
“Musím poděkovat panu Rumanovi a celému autoservisu,za rychlou opravu auta.memuzu moc chodit a bez auta jsem jak bez ruky.musim říct že byli velice ochotní, příjemní, prostě za mě velká spokojenost.”
“Vždy velmi milý a profesionální personál. Nestalo se mi, aby sestřičky netrefily žílu hned napoprvé. Dárců krve je obecně nedostatek, proto vyzývám ty, kteří jsou zdraví, aby se stali pravidelnými dárci. Člověk má pak lepší pocit, když ví, že pomohl potřebným, navíc nikdy nevíte, kdy budete sami krev potřebovat...”
“Nesmírně bychom chtěli poděkovat za neskutečný přístup, maximální zájem, nasazení a profesionalitu, především paní doktorce MVDr. Radce Bardoňové a samozřejmě celému úžasnému kolektivu, co se podíleli na náročné léčbě našeho pejska. Žádná veterina široko daleko se nemůže vyrovnat Vám a musím říct, že tady jsou opravdu správní lidé na správném místě, co svoji práci dělají protože chtějí zvířátkům opravdu pomoct a uzdravit je a ne si jen bezhlavě naúčtovat úkony, bez zájmu zvíře vyléčit... a do budoucna bychom se bez váhání obrátili jedině na Vás. Pevně doufám, že tato recenze pomůže dalším zoufalým páníčkům, kterým nedokázal, teda spíš nechtěl jiný veterinář pomoct! Ještě jednou tímto mockrát děkujeme paní doktorce a celému kolektivu, byli jste naprosto úžasní! Bárníček Vám děkuje!”
“Dvakrát jsem navštívil, radiologie plus fyziatrie, a vždy k plné spokojenosti, poděkování ved. lékařům těchto oddělení.”
“Pomohli mi vyřešit můj problém. Přístup doktorky byl velmi profesionální. Jsem velice spokojena, doporučuji.”
“Dnes jsem byla velice potěšena panem Mgr. (bohužel neznám jméno) z Vaší lékárny, který mi dovezl na kole Neuritogen po své pracovní době v 19 hod. Moc děkuji, ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala, jsem stará a nemocná, mám 81 roků. Buďte zdráv a šťasten pane Magistře.”
“Psychiatrické oddělení - lůžková část: Jedná se o menší oddělení, což je výhoda pro osoby, které nesou nelibě velký kolektiv lidí. Oddělení takřka vytváří dojem skoro rodinné atmosféry. Všichni pacienti si tykají a otevřeně se baví o svých problémech na jídelně a kuřárně. Je to spontánní a účelné. Nikdo není do ničeho vyloženě nucen. Velký důraz se klade na dobrovolnost. Ošetřující personál vám ukáže možnosti, dveře, ale to jestli jimi projdete a budete se doporučeními řídit, je jen na vás. Koneckonců je ve vašem nejlepším zájmu, abyste sami chtěli něco ve svém životě změnit. Volný čas, když není terapie: K dispozici je soukromá zahrádka pro pacienty psychiatrie, případně velká zámecká zahrada, kam mohou chodit pacienti z otevřeného oddělení. Také je tu možnost soukromé tělocvičny ve sklepě. Můžete si zajezdit na rotopedu nebo zahrát stolní tenis. Na jídelně se nachází knihy, stolní hry, křížovky a relaxační omalovánky. Pro hudební talenty tu také je kytara. Na oddělení dochází nemocniční kaplan, případně můžete navštívit kapli osobně. Pokud máte zájem o individuální pohovor, můžete si zvolit lékaře z dostupných na oddělení dle vlastního výběru. Co můžete mít u sebe na uzavřeném oddělení? Tato informace na oficiální webové stránce chybí, takže tu jsou moje postřehy: tuhý deodorant v plastovém obalu, ústní voda v plastovém obalu (bez alkoholu), šampon, hřeben, plastový kelímek, kartáček, zubní pasta, kleštičky na nehty + holící strojek (odevzdáte, ale smíte použít pod dozorem), káva, čaj, trvanlivé potraviny a nápoje v rozumném množství (pozor na nápoje v plechu, ty jsou zákazané, o plech se můžete pořezat), cukr, nabíječky (nabíjení probíhá na sesterně) mobilní telefon, knihy a časopisy, brýle, powerbanka (smíte používat pouze pokud máte napájecí kabel do cca 10 cm), oblečení bez šňůrek, tabák + cigarety (kouření probíhá organizovaně 3x denně), bezdrátová sluchátka, jelení lůj na rty v plastovém obalu V AREÁLU NEMOCNICE NELZE ZAKOUPIT CIGARETY, DOVEZTE SI DOSTATEČNĚ VELKÉ ZÁSOBY. Personál: Když srovnám různé nemocnice, tak tady je pravděpodobně nejlepší personál, co se profesionality a empatie týče. Nemám si na co stěžovat. Kantýna: Dezerty, sladkosti, káva na místě, mletá i instantní káva, chlebíčky, limonády, hygienické pomůcky, křížovky, noviny, salámy, saláty, utopenci... Kartou lze platit při platbě nad 100 Kč Závěr: Mně osobně tady hodně pomohli. Hodnotím jako jednu z nejlepších nemocnicí v Olomouckém kraji.”
“Přijeli jsme s přítelem a naším kocourem do veterinární kliniky, abychom se stali jejich klienty. Moc se nám líbil přístup jak k našemu zvířeti, tak i k majitelům. Pan doktor odpověděl na všechny naše dotazy a dal nám užitečná doporučení. Můžeme tuto veterinární kliniku s jistotou doporučit. Děkujeme ♡”
“Po koupi auta jsme několikrát potřebovali pomoci. Vždy jsme se setkali s pochopením,ochotou a vysokou profesionalitou obou prodejců. Pan Brzobohatý i jeho kolega nám vždy vysvětlili problém a mohli jsme odjet spokojeni domů. Moc děkujeme. Lašákovi”
“Úžasný přístup, rychlé ošetření a příjemný personál. Moc děkuji”
“Dobrý den, s péčí paní doktorky Jablonské a její sestřičky v ordinaci jsem já i můj malý syn spokojená. Doba strávená v čekárně bývá sice delší, ale kde dneska není. Po ošetření mé i synovy problémy ustupují nebo zcela vymizely. Díky prevenci a doporučené léčbě se nám opětovné problémy daří eliminovat. Děkuji paní doktorce i sestřičce za profesionální přístup ke mě i mému dítěti.”
“Po několika negativních recenzích tady, jsem byla trošku neklidná, když mi můj pan doktor dal žádanku právě k paní docentce. Dnes jsem absolvovala prvotrimestrální screening a musím říct, že jsem se stresovala opravdu zbytečně... Od sestřičky na recepci, přes sestřičku na odběru krve až po paní docentku byli všichni moc milí a hodní a panuje zde přátelská atmosféra, prostředí je moc pěkné. Šla jsem na čas, v čekárně jsme byly chvíli dvě, takže i organizačně vše šlape. Během vyšetření jsem paní docentku nevyrušovala, protože věřím, že jako každý smrtelník se musí i ona soustředit na svou práci (ani já nemám ráda, když mě někdo při práci bombarduje otázkami). Pravda je, že sestřičce diktovala pro mě neznámé pojmy a čísla, což ale beru opravdu jako součást vyšetření. Na konci ultrazvuku mi důležité informace shrnula laicky pro mě. Poprosila jsem o fotku, bez problému vytiskli. Výsledky krve by mi měly přijít ještě dnes odpoledne. Pravdou je, že náš prcek je evidentně spáč a pohodář, takže sem tam paní docentka zatřepala sondou, ale rozhodně nic dramatického, jak se tu popisuje... Ke konci už to trošku tlačilo, protože nejsem úplný hubeňour, takže bylo potřeba hodně tlačit, aby bylo miminko dobře vidět. Věřím ale, že kdybych se jen slovem zmínila, že už je to neúnosné, určitě by mi bylo vyhověno... Za mě opravdu spokojenost a na druhý screening půjdu určitě zase do Fetmedu!”
“Jsem velice spokojený. Vždy práce provedena dle domluvy a čase za slušné ceny.”
“Skvělá klinika pro zvířátka, profesionální přístup, otevřeno 24/7 když má váš zvířecí člen rodiny potíže. Moc děkuji.”
“Dnes jsme, jak už to tak bývá, neplánovaně navštívili s dcerou dětskou pohotovost. Chtěl bych vyzdvihnout absolutní profesionalitu, starost a lidský přístup paní doktorky Michaely Špenarové. Kéž je v našem zdravotnictví více takových lidí, kteří berou svoji práci (poslání) takto zodpovědně. Rovněž obrovské uznání zaslouží i sestřička, která jednala velice příjemně a citlivě. Zároveň musím zkonstatovat spokojenost s perfektním fungováním nemocnice. Vše šlo “jako po másle” .. Děkujeme a nebojte se nechat se svěřit i své děti této nemocnici, potažmo dětskému oddělení - v našem případě dětské pohotovosti.”
“Personál velmi kvalitní a příjemný. Pan doktor Vítězslav Zbořil vynikající.”
“Perfektní práce na operačním sále. Jedou jak dobře promazany stroj. Příjemně sestřičky a doktoři.”