Přehled katalogu
- 77 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 34% S fotografiemi
Nalezeno 77 výsledků
Procházejte pohotovostní klinika v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 77 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 2,803 recenzí a hodnocení.
“Přijeli jsme s přítelem a naším kocourem do veterinární kliniky, abychom se stali jejich klienty. Moc se nám líbil přístup jak k našemu zvířeti, tak i k majitelům. Pan doktor odpověděl na všechny naše dotazy a dal nám užitečná doporučení. Můžeme tuto veterinární kliniku s jistotou doporučit. Děkujeme ♡”
“Profesionální přístup a hlavně to umí i s dětmi , skvělá péče”
“Dnes jsme, jak už to tak bývá, neplánovaně navštívili s dcerou dětskou pohotovost. Chtěl bych vyzdvihnout absolutní profesionalitu, starost a lidský přístup paní doktorky Michaely Špenarové. Kéž je v našem zdravotnictví více takových lidí, kteří berou svoji práci (poslání) takto zodpovědně. Rovněž obrovské uznání zaslouží i sestřička, která jednala velice příjemně a citlivě. Zároveň musím zkonstatovat spokojenost s perfektním fungováním nemocnice. Vše šlo “jako po másle” .. Děkujeme a nebojte se nechat se svěřit i své děti této nemocnici, potažmo dětskému oddělení - v našem případě dětské pohotovosti.”
“Nejlepší zubařské služby v okolí, doporučuji!”
“Úžasný pan doktor Neubert, je milý, ochotný vás vyslechnout,poradit a vše vysvětlit a sestřičky jsou andílci. Chcete-li,aby jste byli hýčkáni tak vřele doporučuji”
“Citlivý a vnímavý přístup. A hlavně bez bolesti :) Děkuji, překonal jsem zde svůj strach že zubařů :))”
“o Libenta mě přivedl "náhodný" rozhovor s Dr. Přibylem. Do té doby jsem chodil ke svému zubaři a vůbec jsem netušil, jak vysoká úroveň péče je dnes dostupná, co všechno je možné řešit a jak moderní a šetrné postupy existují. Už při vstupním vyšetření mě překvapil profesionální přístup a pečlivost. Byl mi připraven detailní léčebný plán, který jsme krok za krokem zrealizovali. Vše probíhalo srozumitelně vysvětlené, bez zbytečného stresu a s ohledem na můj komfort. Výsledek jednoznačně předčil moje očekávání – nejen po zdravotní stránce, ale i esteticky. Jsem nadšený a moje zuby také. Co si na klinice nejvíce cením, je kombinace špičkové odbornosti, moderního vybavení a lidského, empatického přístupu celého týmu. Atmosféra je tu příjemná, vlídná a člověk má pocit, že je opravdu v dobrých rukou. Díky nim mám konečně jistotu, že se o moje zuby někdo stará komplexně a s opravdovým zájmem. Dnes už sem s důvěrou chodí i celá moje rodina. Kliniku Libento jednoznačně doporučuji všem, kteří hledají kvalitní, spolehlivou a zároveň lidskou zubní péči na nejvyšší úrovni.”
“Naprostá spokojenost s touto péčí od slečny hygienistky. Slečna je moc milá, vše ochotně vysvětlí a poradí, její profesionální přístup doplňuje krásné a čisté prostředí ordinace. Těším se na další návštěvu ze které si navíc vždy odnesu dárek - zubní pastu či ústní vodu vhodnou na cestování.”
“Příjemné moderní prostředí, velmi vstřícný personál. Doba objednání velmi krátká, oproti jiným zařízením. Čekací doba minimální. Vzhledem k mé klaustrofobii velmi empatický a milý přístup. Díky tomu jsem vše zvládla. Výsledky okamžitě do ruky. Velice dekuji. RS.”
“Perfektní služby a péče. Moderní vybavení, příjemná sestřička na recepci, možnost platit kartou velká výhoda. S parkováním v okolí taky nebyl problém. Mladý pan doktor skvělý. Sestřička v ordinaci taky. Pečlivě udělaná vstupní prohlídka, objednání k nutnému zákroku (zubní kaz) hned na další týden. Samotný zákrok proveden na jedničku. Děkuji a jsem rád,že jsem měl možnost se u vás registrovat.”
“moc děkuji za úžasný přístup všech pracovníků - od lékařů až po sestry. díky nim proběhly všechny zákroky trhání osmiček rychle a bez problémů.”
“Rád bych se podělil o zkušenosti, dříve jsem několik let chodil k jinému zubaři, opakovaně mi vypadávaly plomby a tvořily se nové kazy, přičemž zubař to sváděl, že mám “špatné” zuby, více koušu apod. , nyní chodím s celou rodinou 2 roky do centrum zubní medicíny a jsme velmi spokojeni jak s přístupem personálu, tak zejména s vysokou úrovní péče. Absolvoval jsem tady zhotovení vyplnění, endodoncií, zhotovení korunky a i extrakci zubu a v každém případě jsem byl spokojen, před 14 dny jsem byl na extrakci spodní osmičky, která bývá problémová, ale trhání proběhlo naprosto hladce, během chvilky, naprosto bezbolestně. Následně první den byla mírná bolest, jinak jsem v podstatě o ráně nevěděl. Co se týká ceny za služby, tak je adekvátní k poskytované péči, která je, jak jsem již uvedl na velmi vysoké úrovni. Je nesporné, že je lepší uhradit za kvalitní péči a mít zdraví v pořádku, než ušetřit a mít nekvalitní péči u jiných lékařů.”
“Neskutečně výborný Pan doktor. Vždy si našel čas , poradil,léčil, a to i bez nutnosti objednání. smekám před ním ne jenom jako doktorem, ale i člověkem,ktery opravdu poslouchá své pacienty,a vždy najde východisko. Takových je málo, Děkuji”
“Dvakrát jsem navštívil, radiologie plus fyziatrie, a vždy k plné spokojenosti, poděkování ved. lékařům těchto oddělení.”
“Psychiatrické oddělení - lůžková část: Jedná se o menší oddělení, což je výhoda pro osoby, které nesou nelibě velký kolektiv lidí. Oddělení takřka vytváří dojem skoro rodinné atmosféry. Všichni pacienti si tykají a otevřeně se baví o svých problémech na jídelně a kuřárně. Je to spontánní a účelné. Nikdo není do ničeho vyloženě nucen. Velký důraz se klade na dobrovolnost. Ošetřující personál vám ukáže možnosti, dveře, ale to jestli jimi projdete a budete se doporučeními řídit, je jen na vás. Koneckonců je ve vašem nejlepším zájmu, abyste sami chtěli něco ve svém životě změnit. Volný čas, když není terapie: K dispozici je soukromá zahrádka pro pacienty psychiatrie, případně velká zámecká zahrada, kam mohou chodit pacienti z otevřeného oddělení. Také je tu možnost soukromé tělocvičny ve sklepě. Můžete si zajezdit na rotopedu nebo zahrát stolní tenis. Na jídelně se nachází knihy, stolní hry, křížovky a relaxační omalovánky. Pro hudební talenty tu také je kytara. Na oddělení dochází nemocniční kaplan, případně můžete navštívit kapli osobně. Pokud máte zájem o individuální pohovor, můžete si zvolit lékaře z dostupných na oddělení dle vlastního výběru. Co můžete mít u sebe na uzavřeném oddělení? Tato informace na oficiální webové stránce chybí, takže tu jsou moje postřehy: tuhý deodorant v plastovém obalu, ústní voda v plastovém obalu (bez alkoholu), šampon, hřeben, plastový kelímek, kartáček, zubní pasta, kleštičky na nehty + holící strojek (odevzdáte, ale smíte použít pod dozorem), káva, čaj, trvanlivé potraviny a nápoje v rozumném množství (pozor na nápoje v plechu, ty jsou zákazané, o plech se můžete pořezat), cukr, nabíječky (nabíjení probíhá na sesterně) mobilní telefon, knihy a časopisy, brýle, powerbanka (smíte používat pouze pokud máte napájecí kabel do cca 10 cm), oblečení bez šňůrek, tabák + cigarety (kouření probíhá organizovaně 3x denně), bezdrátová sluchátka, jelení lůj na rty v plastovém obalu V AREÁLU NEMOCNICE NELZE ZAKOUPIT CIGARETY, DOVEZTE SI DOSTATEČNĚ VELKÉ ZÁSOBY. Personál: Když srovnám různé nemocnice, tak tady je pravděpodobně nejlepší personál, co se profesionality a empatie týče. Nemám si na co stěžovat. Kantýna: Dezerty, sladkosti, káva na místě, mletá i instantní káva, chlebíčky, limonády, hygienické pomůcky, křížovky, noviny, salámy, saláty, utopenci... Kartou lze platit při platbě nad 100 Kč Závěr: Mně osobně tady hodně pomohli. Hodnotím jako jednu z nejlepších nemocnicí v Olomouckém kraji.”
“Doktor Holúbek je Pan Doktor. Neuvěřitelný komfort - dostanu všechny informace, co chci, a ještě nálož navíc. Vstřícnost, maximálně pozitivní přístup, žádné triky, chápe na první dobrou, nečeká až na další termín - zavolá hned osobně. Doktor má prostě zájem o moje zdraví. Za ty drobné ze zákona - luxus.”
“Paní doktorka je profesionálka ve svém oboru. Jsem velice ráda, že ji mám, taky moc a srdečně děkuji za mou léčbu.”
“Skvělý a rychlý přístup celého personálu ať už u paní doktorky Schönove nebo pana doktora Kotryse”
“velice příjemný a vstřícný pan doktor”
“Skromný ale profesionální přístup k pacientům je neobvyklé vlídně teplý,vůbec nemáte pocit že jste vstoupila k Řezníčkovy na lopatu,z vlastních zkušeností palec na horu a jsem rád že mám Pána doktora ale především Člověka přátelé s pozdravem Codiak”
“Převoz byl vždy profesionální. Dobrá dohoda.”
“Paní doktorka je neuvěřitelně sympatická a empatická. Od prvního setkání jsem se s ní cítila velmi příjemně a bezpečně. Vím, že jí mohu důvěřovat, vždy mě vyslechne a přistupuje ke mně s pochopením. Díky skvěle nastavené léčbě se mi výrazně zlepšila kvalita života a mohu opět normálně fungovat. Jsem jí nesmírně vděčná a mohu ji jen doporučit!”
“Sestřička i paní doktorka jsou moc milé a šikovné k dospělým i dětem, návštěva u nich by mě těšila více už jenom, kdyby nešlo o zuby. :-D”
“U pana doktora Tomáše Kučery jsem byl s odstupem jednoho roku na dvou zákrocích trhání osmiček a dokonce zubu číslo 9. Nejen, že mi vyšel při mém povolání maximálně vstříc skrze termíny operací, což je z mého pohledu u povolání zubaře naprostá rarita, ovšem to, s jakou profesionalitou provedl jednotlivé zákroky, mě velmi mile překvapilo a potvrdilo kvalitu této praxe. Má situace se zuby byla velmi komplikovaná, což ukazuje fotografie a také délky jednotlivých zákroků, ovšem rekonvalescence, díky naprosté preciznosti pana doktora, byla v obou případech úžasná. Pokud by Vás pan doktor přijal mezi své pacienty, rozhodně doporučuji. Neuděláte chybu!”
“Pan doktor je velmi příjemný, milý a citlivý. Vše dokonale vysvětlí. Neustále se ujišťuje, že nic nebolí. Jeho práce je precizní. Člověk na svém místě :-)”