Přehled katalogu
- 2,256 Firmy celkem
- 3.1 Průměrné hodnocení
- 70% S recenzemi
- 26% S fotografiemi
Nalezeno 2256 výsledků
Procházejte zdravotní služby v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,256 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 3.1/5 na základě 102,508 recenzí a hodnocení.
“Vyšli nám vztric a bylo vše brzy vyřízeno.”
“Paní doktorka ma srdce na pravém místě a všichni to vědí. Nad to je také skutečná odbornice. Přeji ji dlouhou a spokojenou praxi :)”
“Byl jsem v Olomouci i v Prostějově a znovu jdu 3.1. do Prostějova a velká spokojenost není co vytknout”
“Pohodový nákup, velkorysá a prostorná parkovací stání, široký výběr věci na velké ploše. Lékárna, trafika se Sazkou, dobré lahůdky pro rychlý oběd.”
“Velká spokojenost a profesionální přístup”
“Vkládám recenzi svých rodičů: Po létech ježdění do Beskyd jsme se rozhodli pro Jeseníky. Díky dceři, která našla příznivá hodnocení jsme se rozhodli pro villu Regenhart a byla to šťastná volba. Útulné, domácí prostředí, stačil letmý pohled do koupelny a bylo jasné, že je všude až úzkostlivě čisťounko. Děvčátka v jídelně (nemůžeme je neosobně nazvat personálem)se o nás, vždy s úsměvem, pečlivě starala, váš hotel na ně může být pyšný. Stejné pocity jsme měli v recepci, pochvalu jsme po slečně - číšnici vzkazovalii i do kuchyně. Velké uznání patří vaší paní masérce. Bolestmi zad trpím léta, zažil jsem hodně masérů horších i lepších, tu vaši bychom velice rádi měli u nás v Krnově. K perfektní masáži přidala i radu, co s končetinami, které utrpěly při záplavách delším pobytem v kontaminované vodě. Že je ta osůbka opravdový profesionál je i skutečnost, že mé paní namasírovala ruce i nohy, což ona jinak špatně snáší. Netroufal jsem si optat se na jméno, moc vás prosím, vyřiďte jí, že na ni vděčně vzpomínáme. Závěrem k hodnocení hotelu. Po přečtení dotazníku mi přišlo nefér jen tak vyplnit kolonky a nevyjádřit osobní pocit z návštěvy u vás, případně jen několika málo slovy pochválit. Těm, kteří si tuto recenzi přečtou se omlouvám, že působí svou délkou spíš jako osobní dopis kolektivu hotelu. Nejspíš to tak opravdu je. S milou vzpomínkou Anna a Pavel K.,”
“Drobná lékárnička kousek od kauflandských pokladen. Obvykle je zde docela prázdno, avšak někdy v dopoledních hodinách se mohou vyskytovat poměrně dlouhé fronty na pokladnu určenou pro zákazníky s recepty. Je možné si sem z online eshopu přeposlat nějaký produkt běžně se v kamenné lékárně nevyskytující, doprava je pak zdarma, což je fajn. Přístup byl také vždy dobrý.”
“Přišla jsem čtyři minuty před zavírací dobou, rozhodovala jsem se, měla jsem potíže s platbou, měnila jsem nákup. Magistra Prachařová se mi trpělivě, s úsměvem věnovala, ještě mi poradila. Vůbec na ní nebylo znát, že v tomto náročném období už má za sebou celou službu. V poslední době jsem přišla do kontaktu s více lékárníky a vím, že takový přístup není samozřejmý, znamená však celý rozdíl. Zvlášť když člověk je člověk poněkud křehký, jak už to bývá, když potřebuje lékárnu. Ještě jednou, děkuju, vážím si toho. Děláte čest své profesi.”
“Za mě neprostá spokojenost, výběr mají krásný velký a lékárníci a lékárnice jsou neskutečně příjemné a poradí se vším. Je to Top”
“Po několika negativních recenzích tady, jsem byla trošku neklidná, když mi můj pan doktor dal žádanku právě k paní docentce. Dnes jsem absolvovala prvotrimestrální screening a musím říct, že jsem se stresovala opravdu zbytečně... Od sestřičky na recepci, přes sestřičku na odběru krve až po paní docentku byli všichni moc milí a hodní a panuje zde přátelská atmosféra, prostředí je moc pěkné. Šla jsem na čas, v čekárně jsme byly chvíli dvě, takže i organizačně vše šlape. Během vyšetření jsem paní docentku nevyrušovala, protože věřím, že jako každý smrtelník se musí i ona soustředit na svou práci (ani já nemám ráda, když mě někdo při práci bombarduje otázkami). Pravda je, že sestřičce diktovala pro mě neznámé pojmy a čísla, což ale beru opravdu jako součást vyšetření. Na konci ultrazvuku mi důležité informace shrnula laicky pro mě. Poprosila jsem o fotku, bez problému vytiskli. Výsledky krve by mi měly přijít ještě dnes odpoledne. Pravdou je, že náš prcek je evidentně spáč a pohodář, takže sem tam paní docentka zatřepala sondou, ale rozhodně nic dramatického, jak se tu popisuje... Ke konci už to trošku tlačilo, protože nejsem úplný hubeňour, takže bylo potřeba hodně tlačit, aby bylo miminko dobře vidět. Věřím ale, že kdybych se jen slovem zmínila, že už je to neúnosné, určitě by mi bylo vyhověno... Za mě opravdu spokojenost a na druhý screening půjdu určitě zase do Fetmedu!”
“Jsem moc spokojená. Krásný, lidský přístup. Můžu jen doporučit.”
“Velmi ochotný a trpělivý personál. Nabídnuto mnoho zboží, bylo z čeho vybírat. Velká spokojenost.”
“Masáž u paní Simony byla velmi příjemným zážitkem. Oceňuji její profesionální přístup a pečlivost během celé procedury. Prostředí je čisté, vkusně zařízené a navozuje příjemnou atmosféru. Určitě mohu doporučit každému, kdo hledá odpočinek a kvalitní masérské služby.”
“Skvělé akce Mikuláš nebo Sokolské Šibřinky”
“Jsem velice spokojený. Vždy práce provedena dle domluvy a čase za slušné ceny.”
“Velmi dobrý obchod, seženu co potřebuji. Paní prodavačky jsou zde ochotné a příjemné,pomůžou a poradí. Pěkný přístup k zákazníkům.”
“I jako důchodci nesportovci mi byla klinika doporučena. Poslechl jsem a moje zmrzlé rameno, velmi bolestivé, jsem svěřil k vyléčení. 5 hvězdiček pro vyjádření spokojenosti a výsledku zdaleka nestačí. Pan doktor Neoral je prostě kouzelník, stejně tak i fyzioterapeutka paní Eva a sestřička paní Martina, které se mi věnovaly při rehabilitaci. Příjemné a vstřícné vystupování a výsledek jejich péče zaslouží nejvyšší uznání. Děkuji”
“Rychlé paní u pokladen, skvělá pomoc,pokud spěcháte na bus”
“Prostředí pěkné, voda příjemná i venku, lehátka začátkem ledna ve čtvrtek i v sobotu dostupné. Možnost saun i masáže. Jídlo a pití v bufetu v pohodě včetně míst k sezení. Placené parkoviště je kousek do kopce, ale v pohodě. Jediný problém jsem měl buď s neúplně funkčním čipem na skříňky nebo s problémem se skříňkami, kdy fungovalo zamykání až 4. skříňky.”
“Musím pochválit zdejší restauraci. Při mém příchodu bylo poměrně plno, proto bych rád vyzdvihnul rychlost jakou jsem měl jidlo na stole! Opravdu jsem byl mile překvapen, personál profesionální a velmi milý s úsměvem na tváři, k tomu všemu byl kančí gulášek perfektní!”
“Strašně prijemne vyřizování veškerých věci okolo pojištění, jsem nadmíru spokojen.”
“Platba objednávky v proběhla během vteřin, všechno je intuitivní, pak už jen počkat na vyvolání. První krok by měl ale směřovat ke kiosku uprostřed plochy, tam si vybrat, proč jste přišli, například i objednání a pomoc a výběrem. Nebo proplacení dobropisu, nebo splátky, Třetinka a tak dále. Připraveno je i Alza Café a perlivá voda. Velké plus je parkování přímo před vchodem, nebo v nejhorší případě naproti.”
“Skvělá klinika pro zvířátka, profesionální přístup, otevřeno 24/7 když má váš zvířecí člen rodiny potíže. Moc děkuji.”
“Děkuji velmi paní doktorce za vzornou péči o mou 93letou maminku. Ochota, empatie, vstřícnost. To jsou slova, kterými mohu vyjádřit její přístup k pacientům. A úplně stejná slova mohu napsat i o sestřičce Helence, která v ordinaci působí jako takový anděl. Děkuji vám oběma. Za sebe, i svou maminku. Útlá”
“Paní doktorka si mě pozorně vyslechla, prohledla a otestovala. Lečba byla úspěšná a jsem ji za to velmi vděčný.”
“Vždy tu vše dostanu, co nemají skladem zajistí do druhého dne. Odbavení, i když je fronta, bývá rychlé.”
“Nádherné wellness v krásné lokalitě a s pěkným ubytováním. Příjemný personál, který mi vždy vyšel vstříc. Jediné negativum, co mě napadne je, že občas trochu bídně tekla voda.”
“Rychlý nákup,přijemná prodavačka.”
“Bez nutnosti objednat předem - když jdete kolem, nakouknete a v případě malého počtu čekajících prostě zůstanete. Paní doktorka i sestřička jsou skvělé a ochotné. Naprostá spokojenost.”
“Jsou zde profesionální a vstřícné, poradí. Prostě NEJ”