Přehled katalogu
- 213 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 213 výsledků
Procházejte myčka aut v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 213 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 69,004 recenzí a hodnocení.
“Ahojky všichni. Tato pumpa pro mně je super... Už poněkolikáté zastavují tu a dám si kafe, nebo natankuju. A vždy odjždim z dobrou náladou a úsměvem, protože tam pracují šikovni zaměstnanci. Které vždy ti poradí a prostě promluví....a mají usměv na oblyčeji. Tak stalo i dnes....tak odjiždim , jedu dál. A holkám přeju krásný den... ať nikdy nemění. Pá.pa”
“Příjemná a ochotná obsluha a dobrý shop. Toalety dostupné zvenčí. Malé parkoviště, ale stačí většinou, protože není na dálničním tahu. Dostupné pouze ze směru z Lipníka nad Bečvou do Ostravy, opačný směr má naproti shellku.”
“Je tu velký výběr elektrospotřebičů všeho druhu za přijatelné ceny. Moc se mi tam líbilo. Prodavači jsou pozorní.”
“Velice příjemná obsluha, paní vás vždy přivítá s úsměvem na tváři, velice rád se při cestě domů zastavují. Děkuji a doporučuji všem.”
“Tankujeme pouze Vervu diesel jen na této stanici. Jsme maximálně spokojeni. Čisté toalety i okolí, příjemná obsluha.”
“Pohodový nákup, velkorysá a prostorná parkovací stání, široký výběr věci na velké ploše. Lékárna, trafika se Sazkou, dobré lahůdky pro rychlý oběd.”
“Občas se zde zastavím. V malé míře se dá sehnat i slušné občerstvení.”
“Skvělý přístup, vždy vše do podrobna vysvětleno. Sem člověk snad jezdí i rád. Servis mohu jen doporučit.”
“Nejlepší myčka pro kamióny v okolí”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Pan Zajíc z Planeo Elektro byl naprosto skvělý – ochotný, profesionální a přátelský. Skvěle poradil s výběrem pračky a celý nákup proběhl bez problémů. Takto má vypadat perfektní zákaznický servis. Děkuji a rozhodně doporučuji”
“Ochotný personál,poradili a pomohli”
“Příjemná obsluha. Měl jsem problém s pichlou gumou. Paní dobře poradila. Doporučuji.”
“Vybral jsem si Auto Čechák pro výkup auta a byl jsem mile překvapený přístupem. Vše proběhlo v klidu a bez nátlaku, seznámili mě s možnostmi výkupu a po důkladné prohlídce mi nabídli dokonce vyšší částku, než jsme byli původně domluveni. Férové a lidské jednání, doporučuji.”
“Kvalitní služby, přijemná obsluha”
“Dobrý nápad s myčkou pro cisterny v Přerově, mám to kousek. (Cizinci by se měli naučit Česky, když už po nás chcou to samé v cizině. )”
“Navštívena prodejna Planeo.Velký výběr zboží.Nepřeberné množství varných konvic.Spokojenost.”
“Solidní personál a na benzinku zde maji dostatek jídla včetně čerstvých baget za rozumnou cenu. Parkoviště je zde veliký, za mě spokojenost”
“Skvělá čerpací stanice, myčka a hlavně milá obsluha, zejména paní Jana a Monika.”
“Čerpací stanice jako každá jiná. Najdete zde mnoho věcí. Od pohonných hmot jako je například benzín a nafta přes různé doplňky do aut. Koupíte zde třeba stěrače, vodu do ostřikovačů a další tekutiny nezbytné pro provoz vozidla. Dále si můžete dát kafčo a zakousnout k tomu vynikající párek. Pokud párek nejíte, můžete si koupit bagetu. Nebo jen nějakou tyčinku. U pokladny najdete třeba žvýkačky či prodavačku, popřípadě prodavače. Pokud teda zrovna nechystá párky. Před odjezdem ze stanice si ještě můžete umýt okna, dofouknout pneumatiky nebo vysát interiér.”
“Příjemná obsluha, umí poradit, umí nabídnout alternativu. Rychlé dodání zboží. Oceňuji hlavně zkušenosti a znalosti obsluhy....”
“Pokud budete platit 2000,- bankovkou a nebudete tankovat tak budete vyhozeni.”
“Velmi příjemní a ochotní zaměstnanci, kteří mají snahu opravdu poradit a také pomoci.”
“Za mě spokojenost..souprava vzorně umytá,čistá..”
“Kromě tekuté potravy pro naše plechové miláčky zde nabízí voňavé párečky nebo i skvělou kávu.”
“Zdravím. Loni v létě jsme s bratrem pro otce vybírali stejnou Fabii, jakou v roce 2010 koupil novou a bohužel usnul a oprava v autorizáku by vyšla na 220000,-Kč.. Akorát už ojetou, nová by se mu už nevyplatila a 1.0TSI sme nechtěli. Musela mít stejně silný motor, výbavu, krátká apod. V tomto bazaru jsme našli sice kombi,ale 2014ku a krásnou.jelikož u nás v rodině (krom mně) se kupují jen nová auta a když člověk občas nakoukne do bazaru,tak ho hned uhánějí a vytváří špatné pocity a já se kdysi parádně spálil,tak bylo dost těžké najít stejné auto v té specifikaci, aby mělo co nejméně najeto a vypadalo zachovale a pěkně. V PS car to auto bylo. Trošku ležáček s nepravidelnou serviskou,ale málo najeto a auto vypadalo jako nové. Původně jsme chtěli vůz z ČR a se serviskou,ale naštěstí když má člověk známé, tak si ledacos dokáže zjistit sám. 60.000km sedělo i to že auto bylo lehce ťuklé na př.světlomet a nárazník. PS car nám přišel poradit, auto otevřel, nastartoval a nechal nás ať si ho prolezeme.Pak následovala zkušební jízda, kdy nás upozornil, že auto už má lehce zkorodované kotouče a je skoro bez benzínu. Zkoušeli jsme po cestě vše možné, ptal jsem se prodávajícího na všemožné až blbé otázky na vše bez problému odpověděl. Ukázal i fotografie jak auto bylo jen ťuklé zepředu, tudíž výměna nárazníku a L.světlometu čili nic hrozného, jen škraloup na historii vozu,bez vlivu na další fungování. jednání bylo velice příjemné, nenucené na úrovni. jasně vysvětlili pravidla a udělali s námi kompromis na ceně. Opravdu již dlouho jsme se nesetkal s takovým fajn přístupem od bazaristy, navíc při prohlídce aut na ploše jsem si všiml, že tam nemají krčící se vraky v koutě,ale většinou více či méně ojetá,ale ještě dobrá a pěkná auta. Ještě v ten den jsme si fabii odvezli a podotýkám do teď jsme s ní spokojeni. A to i otec, který musel mít vždy jen nová auta se serviskou a opravami v autorizáku i po X letech.jen jsme udělali velkou servisku a vyměnili orezlé brzdy. S klidným svědomím mohu doporučit dalším lidem, hledající férový bazar. Pouze se přimlouvám zasypat tu díru u parkoviště, ta louže je tam vždy obrovská. Díky.”
“Ochotný a vstřícný personál, profesionálně provedená práce.”
“Myčka lehce dražší než konkurence, ale za to kvalitní chemie a ta aktivní pěna, top! Tlak v pistoli neobvykle silný což je paráda. Po umytí auto odjelo jak nové a bez známek zaschlých kapek.”
“Myčka je pokaždé čistá a můžete si tady dát kafe z automatu,je tady i měnič na mince ,vysavače funguje perfektně a výjezd na hlavní silnici je přehledný a bezpečný.”