Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Chtěli bychom touto cestou poděkovat za výborný servis,skvělé jídlo a bezva obsluhu s výbornou náladou.11.10.2025 jsme v této restauraci uzavřeli i oslavili sňatek a vřele všem doporučujeme.Provozovatelům patří vřelé poděkovani.Všem kdo půjdete okolo doporučujeme návštěvu této restaurace.”
“Po sérii nepříjemných zkušeností v několika místních podnicích, které už kolem půl sedmé odmítaly vařit nebo se k nám chovaly dost odměřeně, nám doslova zachránila večer indická restaurace. Z podniků, kam jsme volali, byli jako jediní ochotní ještě vařit a přijali nás s upřímnou vstřícností. Bylo až trochu paradoxní, že největší pohostinnost jsme ve Špindlu našli právě tady – a o to víc si toho vážíme. A k tomu všemu: jídlo bylo vynikající. Poctivé, plné chuti a porcí, že jsme měli, co dělat to celé sníst.”
“Výborná a chutná restaurace. Jídlo výtečně dochucené. Krásně nazdobené a vždy milá obsluha.”
“Špagetka v Pěčíně je bezva zastávka po lyžování! Vyhřívané iglu s romantickou atmosférou, světýlky a koledami – ideální pro dvojici na super oběd. Čerstvé domácí špagety, polévka z pečených rajčat a dezerty jsou lahodné a rychlé. Plně doporučuji!”
“Perfektní restaurace, krásné sezení jak uvnitř, tak venku v létě na hezké terase. Jídlo vždy perfektní, drinky též. Chodíme pravidelně na ,, lepší večeři či hezký večer ". Vřele doporučujeme.”
“Náhodná návštěva a velké pozitivní překvapení. Ceny pravda vyšší, ale zaujali nás recenze a fotky. Úroveň servírovaného jídla parádní. Dali jsme Turf&Surf a Bó Né a obojí vynikajíci. Opravdu velká porce jak masa, tak zeleniny. V celé restauraci dva páry jinak prázdno škoda.”
“Skvělá herna pro děti, pěkně řešený prostor, velký výběr hraček. Je lepší přijít dřív, v 14h jsme tam byly samy, kolem 16h už bylo dost plno.”
“Výborné jídlo, krásný interiér, který vás přenese na chvíli do Itálie :) příjemná obsluha, doporučuji 10/10 :))”
“Pokaždé výborná pizza. Na ingrediencích nešetří. 3 pizzy s dovozem do Boro (cca 8km za 40 minut.”
“Velmi útulné,milá obsluha ,skvěle natočené a chutné pivo. Doporučuji!!!”
“Krásný příklad,že když se chce,tak to jde!Již od první návštěvy jsem se setkal s milým kolektivem a výborným kuchařem!Vaří skvělé krkonošské a české dobroty za velmi lidové ceny.Rád bych celému kolektivu složil poklonu a popřál hodně štěstí.”
“Tenisový klub leží v pěkném prostředí uprostřed parku. Správce který zároveň dělá obsluhu v místní tenisové klubovně velmi milý člověk ochoten vám vyjít vstříc.”
“Super jídlo, perfektní obsluha. Vždy se rád vracím. Díky za Jupiter”
“Upřímně nemám co bych vytknul. Po příchodu do restaurace jsem si nebyl jist co mam očekávat. ALE, obsluha super usměvavá příjemná, jídlo ač jsem to opravdu nečekal (vzhledem k lokalitě a zřejmě ne úplně vytížené restauraci podotýkám že jsme tam byly v sobotu okolo 18:00) tak úžasný, měli jsme jalapeño burger a hermelín burger a domácí chipsy, jídlo úžasný, moc jsme si pochutnali. Pivo Plzeň klasika dobře načepováno. Při odchodu jsem si dal ještě tequila sunrise na cestu sebou a super a vážně oceňuji servírování biť v plastovém kelímku (bylo to na cestu sebou) tak super podívaná fajn plameňák s koktejlovými třešničkami v drinku :D za mě hrozně fajn podnik. Můžu jen doporučit takže choďte a utrácejte a nechávejte dýška ať nám takovéhle podniky nezmizí ze životů a nezůstanou nám jen komerční odpornosti. Kdyby jsme s partnerkou nebyly z druhé strany ČR tak určitě chodíme častěji.”
“Milá paní, dobře upovídaná. Hezké prostředí. Velké porce jídla za ty ceny. Moc dobrý domácí bramborový salát. Doporučuji navštívit.”
“Jsme nadšeni. Milá obsluha a perfektní servis. Děkujeme ;)”
“Vážně nejlepší asijské jídlo v širokém okolí. Chodíme sem minimálně jednou týdně. Příjemné prostředí, jídlo bomba. Rozhodně doporučuji vybírat ze specialit nebo sushi. Za mě vede bun cha, bun bo nam bo, pad thai nebo kachna kanton. Sushi skvělé, čerstvé. Také určitě ochutnejte domácí pálivou omáčku, co mají ve skleničkách na stole. K tomu velmi milá obsluha a dobré pivo nebo točená kofola. Jo a vemte si krabičku, jsou to megaporce.”
“Chutné mexické jídlo za solidní ceny.”
“Nejen skvělé burgery z čerstvých a kvalitních surovin, ale i chuťově dokonalé saláty. S kozím sýrem, řepou a karamelizovanými vlašskými ořechy je TOP! Navíc velmi milá a pozorná obsluha. Děkujeme za příjemně strávené odpoledne.”
“Velmi příjemná restaurace, příjemná atmosféra, například pro práci s notebookem na "outdoor office" a k tomu výborné penne s kuřecím masem.”
“Takové menší rodinné čínské bistro, extra příjemná obsluha, velké a chutné porce a při odchodu jsme ještě dostali tyčinky, děti lízátka a my švestkové vino. Doporučuji :-)”
“Kamarád Luboš mi tento podnik doporučil, klobouk dolu, takhle jsem si na burgeru ještě nepochutnal!”
“Mango Bistro představuje nový přírůstek do gastronomické scény s moderním interiérem a kvalitním jídlem. Tento nově otevřený podnik se může stát oblíbeným místem pro ty, kteří hledají nejen chutný pokrm, ale i příjemné prostředí. S ohledem na to, že je na trhu nováčkem, bude zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet její reputace a zda si získá stálou klientelu.”
“Vynikajicí zdravé jídlo, kéž by takových míst, kde se dá zdravě a skvěle najíst, bylo více. Krásné prostředí. Na výběr varianta vege nebo s masem”
“Z mojí první návštěvy mám trochu zajímavý ale dobrý zážitek. Restaurace byla celkem volná. Objednali jsme si jídlo a pití, servírka se poctivě zeptala na veškeré volby, které bylo potřeba učinit (omáčky, přílohy, propečení masa). Já jsem si objednal bacon n cheese burger s přidanými jalapeňo papričkami. Jídlo nám donesli asi za 20 minut. Když jsem ale dostal svůj burger, dozvěděl jsem se že došlo k záměně s jiným naším burgerem, ty jsme si tedy vyměnili, ale v mém burgeru stejně nebyly přidané papričky. Když jsem se na to ptal servírky, omluvila se a nabídla že jako náhradu za tuto situaci mi připraví další nový burger, který bude v pořádku. Co se týče tohoto druhého burgeru, vše už bylo v pořádku. Nebo spíše více než v pořádku. Byl to jeden z nejlepších burgerů co jsem kdy jedl. Šťavnaté maso, pořádná nálož sýra a slaniny, vyvážená kombinace surovin a s jalapeňo papričkami úplně boží. Domácí limonáda taky dobrá, hranolky a omáčky také dobré (domácí kečup bych tedy moc nedoporučil, je to spíše rajčatová omáčka). Určitě se sem rád vrátím na skvělé jídlo.”
“Objednal jsem si z studený raut na svatbu pro 25 lidí, bál jsem se, že toho bude málo a bylo toho nakonec dost a za super cenu. Ještě spousta jídla v lednici. (Není na fotce) Bylo to pestrý, výborný, krásně naaranžované. Komunikace s paní po telefonu byla taky super. Moc doporučuji”
“Super chutné jídlo za skvělé peníze. ☺️ Stojí za návštěvu.☺️”
“Restaurace Legenda by Windsor je místo, kam se vždycky rád vracím. Mají tady naprosto fantastickou kulajdu – bez nadsázky nejlepší, jakou jsem kdy jedl. Stala se pro mě už tradicí spojenou s návštěvou Špindlu. Skvěle připravená jsou i hovězí líčka, která nemají konkurenci. Ochutnal jsem zde už několik jídel a nikdy jsem neudělal chybu. Obsluha v čele s panem provozním je vždy profesionální a velmi příjemná. Tuhle restauraci můžu jednoznačně doporučit.”
“Úžasné saláty,velmi chutné panini,příjemné jednání a rychlé dodání. Zkrátka nemám slov.”
“Výborná burgrárna. Hamburgery jsou chuťově dobre vyladene, porce obrovská. Hranolky krupave a chutné. Prostě prasečina na vecer. Všem doporučuji, nic podobného jsme v okolí neobjevili, takze se jedna o nas oblíbený podnik. Mají i rozvoz do okolních obcí, to velmi cením. Jediná škoda je, ze se dá platit pouze v hotovosti, to je v dnešní době nutná záležitost!”