Recenze

  1. Sarka Chlumska ★★☆☆☆

    Jídlo těžce pod průměrem (pekingská polévka hrozná, bun bo nam bo se sladkou omáčkou), dobré bylo jen sushi. Platba jen v hotovosti, objednání na baru metr od stolu, jídlo přinese servírka, ale talíře si po sobě máte odnášet jak v závodní jídelně někam do rohu. Ani lehká změna jídla nebyla možná. K pití malý výběr. Pozitivní pouze nízká cena. Je to škoda, prostředí je hezké, už se nevrátíme. Upřímně vysoké hodnocení nechápu, pro nás krok vedle.

  2. Rostislav Pivko ★☆☆☆☆

    Nedoporučuji. Obsluha vás v 19.30hod. Doslovně pošle pryč. Že už nevaří. A pracovní doba je pouhá abstrakce. Nedoporučuji k vůli špatného jednání a nedodržování pracovní doby.

  3. Jan A. Dostálek ★★★★☆

    Příjemné překvapení. Za velmi přívětivou cenu, dobré pho. Silný vývar, žádná červená cibule a přijatelné maso. K tomu velmi příjemná obsluha.

  1. Miroslav Eibl ★★★★☆

    Zdar, dnešní návštěva ve zdejším bistru mě podle recenzí moc nepotěšila , pekingská polévka vůbec nepalila, a smažené udon nudle byly bez chuti nic co by řeklo,super přijdu zas,takže jak jsem se těšil tak bylo zklamání. Za mě 4 hvězdy si to zaslouží. Ještě jsem chtěl chilli a bylo mi řečeno že mají jen tu omáčku ve flasce,myslím si že taková restaurace by mohla mít čerstvé papričky. No jedna návštěva stačila. Další polévku ani komentovat nemusím,tu vidíte sami.Musím o dům dál. Zdar

  2. Nasadu Pikau ★★★★★

    Asijské bistro. Přijeli jsme z větší vzdálenosti a chtěli jít na oběd přesně ve 12h ve všední den. Fronta zákazníků stála až ven. Na štěstí pro nás byla většina nich pro jídlo sebou, takže jsem si k našemu překvapení sedli. Bylo stále plno, na jídlo jsme čekali 40 minut. Porce veliké, chuťově vynikající ceny vstřícné. Mohu doporučit.

  3. Anna Holeckova ★★★★★

    Vážně nejlepší asijské jídlo v širokém okolí. Chodíme sem minimálně jednou týdně. Příjemné prostředí, jídlo bomba. Rozhodně doporučuji vybírat ze specialit nebo sushi. Za mě vede bun cha, bun bo nam bo, pad thai nebo kachna kanton. Sushi skvělé, čerstvé. Také určitě ochutnejte domácí pálivou omáčku, co mají ve skleničkách na stole. K tomu velmi milá obsluha a dobré pivo nebo točená kofola. Jo a vemte si krabičku, jsou to megaporce.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Asian Taste?

Asian Taste se nachází na adrese Komenského 176, 549 01 Nové Město nad Metují-Nové Město nad Metují 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Asian Taste?

Můžete kontaktovat Asian Taste na čísle +420 776 108 999

Jak se dostanu k Asian Taste?

Trasu k Asian Taste najdete zde odkaz

Advertisements