Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Pizza byla velice dobra za skvelou cenu, obsluha take moc prijemna”
“Dobrý den, když se řekne burger, člověk si většinou představí rychlé jídlo, které neurazí, ale ani nijak zvlášť nepřekvapí. Tentokrát jsem ale dostala do rukou (a hlavně do pusy) něco úplně jiného. Burger byl neskutečně šťavnatý – maso krásně propečené, ale přitom si zachovalo svou vláčnost a chuť. Každé sousto se doslova rozplývalo na jazyku. Houska byla jemná, lehce křupavá na povrchu a perfektně držela pohromadě, takže se všechno krásně jedlo i bez nutnosti deseti ubrousků. Zelenina byla čerstvá, křupavá a dodala celému burgeru tu správnou svěžest. A omáčka? Tak akorát výrazná, aby podtrhla chuť masa, ale nepřebila ji. Co mě ale překvapilo snad ještě víc, než samotný burger, byla rychlost dovozu. Burgery dorazily teplé, voňavé a přesně v tom stavu, jako kdybych si je právě odnesla z restaurace osobně.”
“Pohodova pizza. Meli jsme uz nekolikrat a vzdy dobre. Rychle prichystane.”
“Podnik co se primárně zaměřuje na dovoz, pobočka je tak velmi skromná a její návštěva možná až zbytečná. Ovšem nelze jim upřít, že dělají jednu z nejlepších Pizz v celém městě. Mohu doporučit.”
“Díky, Tvarůžková pizza byla a je super. Díky i za rozvoz, týpek úplně v pohodě. Ta moje pizza byla vegetariánská, takže doporučuji i téhle sortě jedlíků.”
“Nejlepší kebab v nové pace moc doporučuji.”
“Konečně dobrá pizzerka v Jaroměři. Fajn pizza obsluha, dovoz a přístup k zákazníkovy. S recenzí jsem chvíli počkal jelikož jsem z Jaroměře. První pizza Hawai tam mi bohužel nechutnaly velké kusy ananasu a nechutná mi u nich niva např. v sýrové a těsto ze začátku pokulhávalo. Těsto se podle mě zlepšuje a pizza mi chutná. A taky záleží co si zákazník vybere a určitě si najde ty své oblíbené jako já. Určitě vyzkoušejte více pizz. Co se mi ještě líbí, že vůbec nemají problém s pizzou půl na půl a hlavně, že ten rozvoz funguje a opravdu se snaží. Konečně jsem ochutnal i Royal cheese burger. Na pohled hezký burger. Hezká a dobrá houska. Dobře dochucené maso, možná trochu slanější, které by možná mohlo být udělané méně. Slaninka krásně vypečená a křupavá. Omáčka byla dobrá. Sýru mohlo být více a hodně ho zůstalo na obalu. Celkově super burger a dobře dochucený. Hranolky hezky křupavé a po delší době jsem zjistil, že byly až moc udělané. Ubrousky k burgeru potěšily. Bohužel když tam prijdete je tam frmol. Tři lidi to nestíhají a moc dobře to nepůsobí. Je škoda, že dělají jen jídlo na rozvoz. Burger bych na rozvoz neriskl a není možnost si ho tam sníst. Ještě by byla fajn omáčka v combu k hranolkům.”
“Tak zavolali jsme si před 12hodinou, i když otevírají ve 12, ale nebyl problém si jídlo objednat a poté vyzvednout. Už po telefonu všichni milí a ochotný..nikdy si v restauraci nedávám svíčkovou, ale tentokrát jsem neodolala a chybu jsem neudělala, výborné maso, které se rozpadalo, špekové knedlíky neměly chybu, jinak pizza též neměla chybu, krásně křupavé těsto, všechno super. Doporučujeme si sem zajít.”
“Už nemusím do Itálie na skvělou pizzu. Tenká, bohatá, krásné upečená s křupavými okraji. Spousta už hotových na výběr, čtvrtka za 50 Kč. Měli jsme pizzu kuřecí kebab, výborná, doporučila bych se zeleninou, co se dává ke kebabu. Majitel příjemný chlapík. Mají i kebab. Tady se na zákaznících nešetří. Doporučuji a děkuji.”
“Výborné pizzy, nádherně udělané a velmi příjemná obsluha. Burgry vždy šťavnaté a chutné. Nemám zde co vytknout.”
“2x tortila sebou. super nálož masa a zeleniny až praskala tortila. Děkuji moc chuťově vynikající .”
“Ja si chodím dost často pro jídlo ať je to burgr, pizza ale co od nich miluju je sýr v bulce a můžu doporučit to je něco tak úžasného že vám tečou sliny už jakmile dostanete jídlo do ruky když tam jsou holky je s nimi sranda a mají vstřícný přístup když tam jsou kluci majitel s bráchou poklabosime zatím co dělají jídlo nejenom mě ale i jiným lidem za mě úžasný lidi a úžasný prostředí kdyby to šlo dal bych deset hvězdiček”
“Velice dobrá pizza, milá obsluha, na pizze byla spousta kukurice a kureciho masa. Rada se sem budu vracet. (bohužel žadní animatronici:()”
“Vynikající pizza s sebou, vždy čerstvě připravená. Můžete si koupit čtvrtky za 55 korun nebo celé pizzy. K dispozici jsou i vegetariánské pizzy; za malý příplatek je možné připravit si polevu dle vlastního výběru.”
“Valid argument, až na to že máte v odpovědi pravopisnou chybu.”
“Byli jsme zde na doporučení a musím říct, že tak výborné špecle jsme nikde neměli co se týká chuti, tak nebylo co vytknout.. to stejné jako u wings vše naprosto dokonalé. Obsluha taky profesionální a poradí vám když něco nevíte.. určitě to není naše poslední návštěva a budeme vás doporučovat dalším.”
“Po dlouhé době velmi bohaté a chutné sushi. Obsluha v pořádku a jídlo naprosto skvělé, na sushi v Hradci jsme byly poprvé a jistě se velmi rádi vrátíme. ☺️☺️”
“V Pizza Ponte jako vždy přívětivá obsluha, která ikdyž má frmol se dá ráda do řeči, nicméně pro jídlo jsme si jeli z Hradce páč lepší pizzu si nedokážu představit a rád si pro ni zajedu. Když už jsme tam byli, tak jsme ochutnali i burgery v novém kabátku, které velice rád doporučím a musím uznat že změna bulky velice prospěla, celý burger krásně naplněny tak jak to má u obouruče být, na každém soustu všechny ingredience které se hezky pojí ve šťavnatý svazek, doporučuji stavit se a ochutnat, není to tak drahé a myslím že 15 minut počkat ikdyž je frmol je opravdu krátká doba, děkuji.”
“Jsem již dlouhodobým odběratelem, a v průběhu jsem vyzkoušel spousty různích pizzerií po ČR, a bezesporu u mne stále vede naše Hradecká Pizza Pizza, doposud se mi nestalo, že bych s objednávkou nebyl spokojen, ba naopak. Doručení může být ve večerních hodinách (především pátek/sobota) trošku delší, nicméně jste vždy vyrozumněni předem, a čekání se vždy vyplatí. Doporučuji a děkuji za Vaše služby!”
“Šla jsem tam jen tak zkusit něco nového… a teda wau. Pizza byla neskutečná. Chuťově vyvážená, žádný přepal, všechno akorát. Takovou pizzu jsem měla naposled v Itálii.”
“Chodím sem velice ráda na pizzu. Těsto křupavé, akorát upravené. Široký výběr pizzy, dokonce vám udělají i mix dle nabídky. Čekací doba je cca 10 minut na přípravu a pečení pizzy. Vše čerstvé. Obsluha většinou příjemná. Beru vždy s sebou. Možnost koupi úseků pizzy, kterou mají připravenou. Ceny jsou podle mě standardní ku pizzeriím. Vždy jsem spokojená.”
“Pracoval jsem v 80 letech 5 roků v italské restauraci u Mnichova a pizza byla jako perzonalní jídlo dost často. Dalších 20 let jsem žil v Mnichově a pizzu jsem si objednával jednou měsíčně. A teď musím říct že pizza od této firmy je nejlepší pizza kterou jsem kdy jedl. Vždy chutná a plnohodnotná ( zde se fakt nešetří na surovinách). Objednávám si jen u Pizza Express a nic na tom měnit nebudu. Jen tak dál pánové a držte kvalitu tak jako první týdny když jste začali.”
“Zakoupen Papalo dort na rodinnou oslavu. Přivezeno v domluvený čas, s perfektní domluvou. Jídlo bylo opravdu výborné, rozhodně doporučuji.”
“Obyčejné bistro, s provizorním posezením, nicméně skvělé vedení podniku a vždy výborný kebab!!!”
“Naprosto luxusní jídlo, velmi milá, profesionální a ochotná obsluha. Dlouho jsme si tak dobře nepochutnali. Opravdu super, moc děkujeme a velmi ráda DOPORUČUJI”
“Jednou jsme ochutnali a už jezdíme pravidelně Mila obsluha kebab mňamičky..”