Přehled katalogu
- 411 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 411 výsledků
Procházejte prodejna elektroniky v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 411 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 60,207 recenzí a hodnocení.
“Musím hodnotit také jen z pohledu místa pro vyzvednutí zásilky. Nicméně skvělí lidé, úžasná organizace při vánočním náporu, děkujeme moc.”
“Musím pochválit skvělí přístup na prodejně. Hned se vám někdo věnuje, vysvětlí, pomůže. Dokonce vyřeší ihned problém. No,jsem opravdu pozitivně prekvapen. Řešil jsem telefon(vsechny maji vystavené), ale jak jsem koukl na lednice, tak přemýšlím, že tam koupím i novou lednici. Skvělí vyber, opravdu, v cenově relaci kterou člověk hledá. Kdo tam dlouho nebyl, tak doporučuji navštívit prodejnu.”
“Krásně zachovalý socrealistický obchodní dům bez polystyrénu, kovového opláštění, přepříčkování a dalších novodobých nesmyslů. To je v dnešní době skoro zázrak.”
“29.5.25 příjemná pokladní na 1.”
“Skvělý přístup, poradenství, pomoc při objednávce. Zboží kvalitní a krásné. Velká spokojenost.”
“Moc milá obsluha, pán mi se vším vyšel vstříc, z fotek mám velkou radost. Určitě se sem vrátím :)”
“Polstry jsou příjemně tvrdé. Dobře se na nich odpočívá i delší dobu. Jsou omyvatelné, což se hodí na zahradě pod stromem.”
“Přehledný obchůdek. Vždy pěkně uklizeno. S letáky na obchodě. Děkuji za ochotu.”
“Mame instalovane čerpadlo od IVT. Celková spokojenost s přístupem i odvedenou prácí. Mohu doporučit.”
“Naprostá spokojenost - termín, cena, kvalita práce a díla. Jak se dohodlo, tak vše bylo!”
“Kluci vždy poradí a s úsměvem přivítají jediná nevýhoda parkovací místo”
“Skvělá zkušenost, potřeboval jsem zachránit data z harddisku, podařilo se.”
“Byl jsem si tu nechat opravit termostat BT22, chtěl jsem nový ale sami mi řekli že je to zbytečný že mi opraví ten původní který spadl na zem a přestal fungovat. Do druhého dne byl termostat opravený. Vřele doporučuji tuto společnost. Vstřícný a ochotný přístup který se už málo vidí.”
“Perfektní servis, všechny služby byly ihned poskytnuty. FPO doporučuji, jako poskytovatele internetu i jako službu podporující jakékoliv podpory týkající se elektroniky.”
“Prodavači ochotní s nákupem jsme byli spokojeni.”
“Díky bewear jsem objevila nejdokonalejší kryt na mobil. Vydrží toho mnohem víc než co jsem zkoušela od konkurence (dle mojí zkušenosti kryty z alzy a pod. jsou hned odřený na hranách nebo se zlomí po 2 týdnech, zatímco na krytech od bewear se nějaká známka používání projeví nejdřív po půlroce, a to mi mobil z ruky padá často.) Konkrétně mám kryt "Matný thin kryt na Samsung Galaxy A54" - tak příjemný materiál jsem ještě nezažila. Fenomenální barva, všichni mi ho chválí, a je opravdu tenoučký a lehký a přitom mobil ochrání. Teď jsem objednávala druhý (po roce neustálého používání už byl trochu více "vyleštěný" a ne tak matný, tak to chtělo nový :D) Mám od nich i sklo a to taky drží. Maximální spokojenost :) Dodáno do 2 dnů od objednání. A když se zeptáte, tak vám i poradí s výběrem. Já jsem spokojená a doporučuji :)”
“Za mne naprostá spokojenost. Prodejny Kaufland velice rád navštěvuji kvůli slevám a slevovým akcím. Nakoupil jsem vše, co jsem potřeboval a to od potravin, drogerie až po ostatní spotřební zboží.”
“Navštíveno již několikrát, a vždy k naší naprosté spokojenosti. Prodavačky jsou velmi vstřícné, vědí, o čem mluví a snaží se pomoci. Popravdě do této prodejny by mohli chodit prodavači z jiných obchodů na exkurzi, aby zjistili, jak se to dělá. Rozhodně doporučuji.”
“Mám zkušenost s modelínami a musím tedy vyzdvihnout, jak skvělé jsou. Byla jsem naprosto překvapena velikostí balení a vůní, modelíny je opravdu hodně, takže vás ani nemrzí, když kousek někde uschne a vyhodíte ho. Na začátku se mi zdála lepivá, ale po zapracování byla skvěle poddajná, synovi (2 roky) se s ní moc hezky pracovalo, krásně se do ní věci obtiskávají a hezky se z ní modeluje. Také oceňuji doplňky a figurky, které jsou součástí každé modelíny, hezky doplní hru. Děkujeme a určitě pořídíme další balení.”
“Člověk zde najde i drobnosti co mu v nářadí chybí a za fajn ceny”
“Vstřícný přístup k zákazníkovi.”
“Malé železářství ale mají všechno moc hodná a ochotná paní tam prodává”
“Šířkový výběr a opravdový specialisté. Byl jsem velmi příjemně překvapený”
“Dobrý den, já jdu prostřednictvím recenzí poděkovat za dnešní milý a vstřícný přístup paní na informacích, ostraze a hlavně taky paní, která náš zapomenutý nákup odevzdala na informacích. Se synem se nám "podařilo" nechat dárek pro dceru (nafukovací lehátko) pod nákupním košem. Vzpomněli jsme si asi za 2,5hodiny, rozhodnuti, že koupíme holt druhé. Bylo to velice milé překvapení pro nás oba. Je fajn, že jsou mezi námi pořád hodní lidé, příjemní, milí a usměvaví. Děkujeme:) máma&syn”
“Skvělá zkušenost i těsně před zavíračkou! Musím vyzdvihnout velkou přednost této prodejny – otevřeno až do 21:00! To je něco, co v jiných pobočkách (např. v Avionu) bohužel chybí. My, kdo jsme dříve byli zvyklí na ElektroWorld, jen tiše vzpomínáme… Ale teď k věci – na prodejnu jsem dorazil ve 20:41, tedy 19 minut před zavírací dobou. Okamžitě jsem zamířil do sekce kuchyňských spotřebičů, kde se mě ujala velmi milá a ochotná slečna (či paní) – poznávací znamení: přívěšek ve tvaru stromu života :-) Během pár minut mi ochotně a přehledně sdělila všechny důležité informace ohledně vestavných trub. Rychle jsme společně našli vhodný model, který jsem si rovnou koupil jako vystavený kus. Přestože nastal drobný zádrhel u pokladny (chyba systému, nikoliv její vinou), s neuvěřitelným nasazením ještě dvakrát přeběhla celou prodejnu a vše stihla vyřešit – já odcházel s novou troubou v ruce přesně ve 20:59! Kéž by takový přístup měli všichni zaměstnanci – to by se nakupovalo jedna radost. Určitě se sem rád vrátím a doufám, že opět narazím na tuto milou tvář. S pozdravem, Mátl”
“Dobrý den, oprava pračky v záruce. Ozval se pan Veselý, všechno domluveno, náhradní díl objednal, během dvou dnů přijel, opravil k naší spokojenosti. Výborné jednání, ochota a slušnost......děkuji pane Veselý, zdraví Štěpánovi”