Přehled katalogu
- 91 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 91 výsledků
Procházejte dětské centrum v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 91 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 96,096 recenzí a hodnocení.
“Drogerie opravdu obrovská a najdu vždy přesně to co hledám. Nakupuji zde ráda ;) Jen personál by interní věci mohl řešit mimo plac a více se na zákazníka usmát a aspoň trošku předstírat, že ho práce baví.”
“Moc dobře se mi tady nakupuje a dobrou má pokokot”
“Enhanced verze COOP. Větší prostory, vyšší výběr sortimentu. Možnosti nákupu u samoobslužných pokladen (platba kartou i hotově, ale preferují kartu).”
“Mají snad vše co jsem kdy potřeboval. Super je i místní Vietnamská kuchyně, dobré jídlo za super ceny.”
“Do Lidlu v Boskovicích chodím často nakupovat hlavně proto, že tu pracují příjemní zaměstnanci. Vždy ochotně poradí, jsou vstřícní a působí přátelsky. Je vidět, že svou práci neodfláknou a vytvářejí příjemnou atmosféru. Díky tomu se sem rád a pravidelně vracím.”
“Každou středu moc rad nakupuji. Super zboží. I ceny. A holky na prodejně, prostě parada. Nevíš jak chutná salám. Ochutnej. Tolik pečiva. Mléčných výrobku. Takových prodejen vic. A supermarkety se mohou vycpat.”
“Vždy naprostá spokojenost jak se sortimentem, tak s prostředím a vstřícností zaměstnanců.”
“Železářství je fajn, je tam vše důležité, i věci, které jinde nemají. Obsluha jak kdo a jak kdy. Od protivných po ochotné. Aspoň máte pocit, že vás obsluhují lidé a ne masky s naučenými frázemi a s úsměvem Hollywoodských herců. Většinou ale velmi ochotni a komunikativní. A poradí. Domácí potreby jsou víc retro, dají se pořídit levnější druhy zboží, které jste si mysleli, ze se nevyrábí 20 30 let. Kez by bylo takových obchodu víc. Važme si toho, protože jejich budoucnost nebude dlouhá.”
“Nejlepší obchod s potravinami ve Strážnici. Tam mají fakt všechno!!”
“V tomto obchodě řada nakupuji. Mají tam vše co je třeba, výborné ceny a příjemná a ochotná obsluha.”
“Koupila jsem skříně a jsem velice spokojená. Personál byl velice milý a nápomocný, což bylo pohlazením po duši, neboť jsme zrovna jeli z Kauflandu, kde prodavače obtěžuje i pozdravit.”
“Malý obchod na Česko-rakouské hranici. Nečekejte velký supermarket. Byli jsme zde poprvé, nadšení. Dobré je skouknout leták a také udělat si registraci. Trvá chvíli a dost ušetříte. Nakoupili jsme alkohol, drogerii, kávu, cukrovinky. Milá pokladní. Plaťte v eurech, vyplatí se.”
“super. hlavně Alza výdejní automaty.”
“Moje zkušenost s touto směnárnou je velmi pozitivní. Rozhodně doporučuji! Přeji mnoho úspěchů a zákazníků!”
“Velké parkoviště, pěkně Nákupní centrum a lidé nikde”
“Nadstandardní ochota a přístup zaměstnanců, pomohli vyhledat a rezervovat zboží na jiné prodejně. Dokonce i zavolali, aby zboží stáhli z prodejny a nikdo ho před registraci rezervace neodkoupil. Nakonec je žena spokojená, že má světlo, které chtěla a já, že už jinde shánět nemusíme.”
“Radi tady nakupujeme, vzdy dostaneme vsechno, je tu prehled a poradek a moc mily a ochotny personal. Dekuji za skvele sluzby”
“Zatím jsem zde byl velmi spokojen a sehnal jsem co jsem potřeboval, a hlavně tu nemají moc drahé ceny. A hlavně člověk dlouho nečeká u pokladny ve frontě, je tu rychlé nakupování a seženete tady skoro vše co potřebujete. Já jsem zde zatím byl velmi spokojen a mohu jen doporučit tohle místo navštívit.”
“Paní Lucie u uzenin skvělý přístup , pomohla poradila určitě kandidát na zaměstnance měsíce .”
“Naše milovaná Jednota,seženu zde vše potřebné,mívají občas i výhodné akce,milá ženská obsluha :))”
“Malý obchůdek s milým a ochotným personálem. Oceňuji prodej léků, nemusela jsem pro Nurofen až do Strážnice.”
“S VMD drogerií jsem maximálně spokojená! Objednávka proběhla naprosto bez problémů – rychlé doručení, vše perfektně zabalené a v naprostém pořádku. Oceňuji široký výběr sortimentu, výhodné ceny a skvělou komunikaci. Je vidět, že si na zákaznících dávají záležet. Určitě zde nenakupuji naposledy – mohu jen doporučit!”
“Po dlouhé době sem se zastavil a jako vzi velká spokojenost. Prodavaci obchodní a pomohli . Paní pokladní příjemná a usměvavá . Za mě na 1. P.s. : na parkovišti okolo 5 v úterý, hromada místa na zaparkované.”
“Dostatek zboží i v akci, ochotný personál a vždy volná místa k zaparkování. Jsem zde spokojená”
“Chválím pult lahůdek. Velký výběr. Kupovala jsem uzeniny na chlebíčky. Vždy se obávám nevzhlednych a silných plátků se kterými se špatně pracuje. Vše bylo čerstvé a paní prodavačka velmi milá a ochotná. Velmi děkuji celému kolektivu v Bille Břeclav”
“Pokud máte jen na něco chuť, chybí vám přísady na oběd a nebo se chystáte grylovat začněte návštěvou tohoto obchodu. Parkoviště je kousek od vstupních dveří a můžete platit kartou. Provozovateli bych chtěl poděkovat, za dlouhou otevírací dobu. My co v práci končíme každý den jinak to velmi oceňujeme.”