Přehled katalogu
- 91 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 91 výsledků
Procházejte dětské centrum v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 91 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 96,096 recenzí a hodnocení.
“Ochota, trpělivost, profesionální přístup”
“Dnes 5.10. Úžasný přístup, velmi vstřícná a milá paní. Poradila nejen s autosedačkou, ale celkově s cestováním s dítětem.”
“Dobré ráno. V této klinice jsme si nechali vyčistit zuby. Personál byl velmi milý. Doktor nám vše vysvětlil a provedl odstranění zubního kamene. Jsem moc ráda, že jsem do této kliniky šla.”
“Centrum je výborné pro všechny kdo má panický strach ze zubaře jako já. Slečna co děla samotnou hygienu je velice šikovná a má super přístup k lidem. Vše mi vysvětlila a úkon provedla naprosto profesionálně. A nejvíc musím vyzvednout profesionální práci slečny asistentky která při úkonu pomáhala, a celou dobu zajišťovala abych byl naprosto klidný. Velmi výborný přístup. Rozhodně doporučuji (y)”
“Chodím do této ordinace od roku 2001. Jsem od začátku velmi spokojená jak s přístupem recepční,tak s přístupem doktorů,sestřiček .. Velké poděkování recepční paní Buchtové za velmi profesionální přístup,vždy my se vším vyšla vstříc,jak jen bylo možné. A pan doktor Novosad je opravdu jednička, je prostě velká kapacita a stále má úsměv na tváři ,jeho profese je velmi náročná a hlavně zodpovědná. Velke díky doktorovi Novosadovi. Vřelé díky paní doktorce Kyselové .. Vynikající,profesionální ,vždy jsem měla nějakou otázku a okamžitě mi odpověděla s úsměvem.Stomma může být pyšná ,že má paní doktorku Kyselovou v jejím kolektivu. Hygienistka paní Němečková taky vynikající! Opravdu vše s **************”
“Velice milé paní recepční. Zavolají i jestli nechcete přijít na dřívější termín. Není problém si i dát zákrok na fakturu na zaměstnavatele. Krásné luxusní prostředí a všechen personál velice milý. Používají špičkové metody, protože u jiného zubaře jsem se s takovým standardem péče ještě nesetkala.”
“Moc dekujeme! Davídek je šťastný ve školce,jste uzasny:)”
“Mám velkou radost že si s Lesnickou koupím židli na kolečka a ste moc hodně hodní posílá David”
“Skvělá paní psycholožka,empatická,povzbuzující. Vždy vyslechne a dobře poradí. Člověk se cítí že ho někdo poslouchá a že je cesta k řešení. Vřele doporučuji.”
“Velká péče o všechny děti, na dětském oddělení onkologii. Velké poděkování za mou vnučku: Monika Dvořáčková, děkuji celému personálu, dětské oblečení onkologie. Lachoutová Zemková”
“Na google jsme si našel na fotce schéma kde se co nachází abych věděl kam jít když jsem tam nikdy nebyl. Našel je ultrazvuk i rtg v pohodě a potkal samý skvělý a příjemný personál. Dámy byly profesionální a příjemné. Vzhledem k tomu že mám piercingy tak mě po dotazu vstřícně požádaly jestli bych je mohl sundat a dali mi i hygienické podložky abych je neztratil. (Většinou se setkávám s negativní zkušeností kdy lékaři nebo personál nemocnic na piercing nahlíží jako na odpad a kroutí očima a arogantně nařizují si ten "bordel" laskavě vyndat) Za mě naprosto skvělý přístup.”
“Spousta lákadel pro děti v podobě malých vláčku, motorek, autíček samozřejmě za peníze. Velká spousta obchodů převážně oblečení, ale i několik kaváren včetně našeho oblíbeného starbucks ☕na chodbách jsou umístěny odpočinkové zóny s posezením i stolečky. Vždy je zde velké množství lidí, ale i přesto do sebe lidi nenaráží a nemačkají se.”
“Skvělý obchod se skvělým zbožím a velmi milou pokladní, která při placení vždy kupující upozorní, že je zde akce "3 za cenu 2". Mně osobně velmi ochotně a mile vysvětlila, kdy naskladňují jakou kolekci a kdy očekávat určitý druh zboží. Poté mi pár druhů oblečení doporučila, což vedlo k tomu, že jsem zde v pátek večer dodatečně i nakoupil. Osobně velmi doporučuji, je to skvělá prodejna.”
“V nákupním centru Olympie jsem sháněla zimní kabát, až v prodejně H&M se mi to podařilo, a to díky velmi milé a vstřícné zaměstnankyni Veronice Kmoníčkové. Pomohla mi s výběrem jak stylu, tak velikosti. Ochotně mi nabídla pár kabátů, podle mých požadavků a nakonec jsem si jeden vybrala, koupila a teď ho spokojeně nosím. Až budu zase potřebovat něco na sebe, určitě se za slečnou zase zastavím. Děkuji za kvalitní servis.”
“První nákup a dobrá zkusenost. Zahradní lavice, kde jsem požádal pokaldniho a ten mi přivolal pana sepsala to s námi a do chvíle vydávání ze skladu. Může být trošku matoucí vstup a východ z kiky, ale to je maličkost.”
“Jelikož jsem místní, zajímalo mě, zda tento obchod opravdu reprezentuje Znojmo a okolí. Krásné prostředí zaujme hned po vkročení. Nabídkou služeb a zboží jsem byl mile překvapen. Není to jen obchod se suvenýry, ale plnohodnotný zástupce toho nejlepšího z gastronomie co lze v regionu koupit na jednom místě nejen na pořádání párty, ale i pro běžnou potřebu. Ať už jen pro radost, či vyzkoušení specialit nebo podarování přátel. K tomu moc ochotná a příjemná obsluha, která má přehled a dokáže poradit i odhadnout vaše potřeby. Prostě perfektní volba nejen pro turisty, ale i běžného občana, který si chce dopřát zdravého luxusu za přijatelnou cenu. Vřele doporučuji!”
“Vynikající uzeniny, příjemná obsluha, domácí chlebíčky-zákusky-saláty-chleba-pomazánky, přijatelné ceny, točené víno, prostě perfektní lidový obchůdek, jedině doporučujeme..”
“Podle místních cen člověk snadno nabyde dojmu, že se patrně nachází někde hodně vysoko v Alpách... :-)”
“Velký výběr, otevřeno za větru i deště.”
“Vynikající restaurace, krásné výhledy. Dražší, ale stojí to za to. Kolem restaurace několik dětských hřišť s posezením, domácí zvířata a samoobslužná stodola. Všude se dá bez problému dostat s kočárkem včetně výběhu pro ovce. Ideální místo pro rodiny s dětmi.”
“Krásné Vánoční jedle, příjemná obsluha, dárečky po nákupu. Velmi hezké prostředí.”
“Dostačující parkoviště před prodejnou. Obchod je veliký,tak to chce více času,protože za pár minut ho neprojdete. Je tu vše od kosmetiky,domácích potřeb,elektro,cukrovinky a plno dalších věcí. Je to hned podél hlavní silnice. Prodavačky jsou milé a ochotně pomoct.”
“Skvělý obchod, vždy najdu co potřebuji, i něco navíc. Ceny příjemné, zboží velký výběr. Pani prodavačky milé a ochotné, vždy s úsměvem. Za mě super. Děkuji”