Přehled katalogu
- 341 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 341 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 341 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 254,999 recenzí a hodnocení.
“Dnes mezi svátky totálně plno, obě slečny z obsluhy v maximálním zápřahu a pořád v pohybu. I tak jsem byl obsloužen bez potíží a dostal s sebou objednaných 5 pizz v domluvených cca 30-35 minutách. Obsluha příjemná, ten kvalt s plným lokálem jsem jim nezáviděl. Jen jsme projížděli kolem na chalupu a měli chuť na pizzu. Pizza normální, neurazila, ani top, ani průser. Ale nemám přehnaná nereálná očekávání, nejlepší pizzu jsem měl vždy ve Florencii. Zde prostě taková, jakou v české pizzerii čekáte. Ceny v normě. Účel splnilo, večeře chutnala. Díky, že jste naši objednávku vzali i v rush hour :)”
“Klidné, čisté prostředí, pozorná a rychlá obsluha, velmi slušné jídlo. Určitě se sem vrátíme.”
“Měl jsem speciální přání. S přítelkyní jsme měli výročí a velmi ochotné kuchařky mi vyhověly a udělaly mi pizzu na přání. Přítelkyně i já jsme byli nadšeni a určitě se vrátíme.”
“Kebab byl chutný, hodně masa, čerstvé maso i zelenina, studentská sleva a dobrá omáčka (hovězí maso, bylinka+chilli). Co bych ocenil je dát do nabídky kari omáčku.”
“Super večeře, příjemná obsluha Mohu jenom doporučit.”
“KFC mňamky, vedle pumpa, kde je něco k snědku a dobré kafe i v noci, velké parkoviště a dá se tu nechat auto i na pár dní (několikrát jsem zkusila a bez problémů). Na zastávku při dlouhých cestách je to parádní místo.”
“Objednávali jsme si pizzu již několikrát a vždy byla supr. Ingrediencemi nešetří, těsto je skvělé. Dá se platit jen hotově, což v dnešní době pokládám za nedostatek. Obsluha byla profesionální. S dovozem jsme taky spokojeni, telefon nám vždy zvedli, jenom musí člověk pár vteřin vydržet.”
“Za mě výborný místo na rychlé občerstvení za relativně málo peněz.. Chodíme poměrně často a vždy burger absolutně bez chyby.. Ne jen burger... Druhů mají strašně moc a k tomu ještě jiné rychlovky. Můžu jenom doporučit, ta mě výborný...”
“Týpek za barem mi při odchodu precizně zabalil na cestu nakládaný hermelín.. a byl sqely !!! A celkově spokojenost!”
“Zastavily jsme se zde s holkama při vinobraní. Pan moc milý, ochotný, slušný. Kebab výborný a pěkná porce za pěknou cenu, můžeme jen doporučit ❤️”
“Objevili jsme toto místo s krásným venkovním posezením na cyklostezce Lednice-Hlohovec. Je tu krytá terasa, lehátka s výhledem na okolní krajinu, hřiště a spousta prostoru”
“Příjemné posezení, moc milý personál. Hezká nabídka vín za přijatelné ceny. Chleba se sádlem vynikající!”
“Vynikající pizza z kvalitních surovin z pece na dřevo. Co víc si přát!? Škoda jen, že s přijímáním hromady objednávek jde kvalita dolů, protože tohle má potenciál, i ten chlap co tu pizzu dělá. Byla by fajn možnost si zde i sednout, ale zdejší omezený prostor moc místa nenabízí.”
“Navštívili jsme s kolegy tento podnik na pivko po práci a nějaké jídlo. Musím říct, že vše bylo super, obsluha velmi milá a mají naprosto vynikající Plzeň.”
“S přáteli jsme na toto místo narazili úplnou náhodou, ale musím říct, že není moc hospod, do kterých bych se vracela tak ráda, jako sem. Jídlo vynikající, obshluha skvělá a vše ostatní je prostě pecka! Parádní prostředí s rodinnou atmosférou. Ps: dejte si koleno, nebudete litovat.”
“Klasický McDonald's. S jídlem jsme byli spokojeni, nečekali jsme na něj moc dlouho. I když byla restaurace plnější, tak bylo na parkovišti spousta místa.”
“Dneska musím fakt pochválit tuhle pobočku, hlavně teda Benjamína, co mě obsluhoval. Je to sympaťák, všechno vyřídil s úsměvem a hrozně rychle, i když tam bylo celkem dost lidí. Takový přístup fakt potěší a hned je ten den o něco lepší.”
“Byli jsme zde dvakrát se psem na večeři a byli jsme naprosto spokojeni. Velmi dobré pivo, jidelní lístek není kdo ví jak obsáhlej, ale mají tady jak menší jídla k pivu, tak hlavní jídla i polévky. Všechno co jsme jedli bylo hodně dobré. Obsluha skvělá.”
“Víkendová návštěva na zahrádce, nebyl problém nás usadit 12 osob k jednomu stolu. Pestrá nabídka jídel, výborná krémová česnečka, moderní a chutná jídla. Co bych ale chtěla zmínit, byla skvělá atmosféra díky dokonalému a pozornému servisu, mladého pana, od kterého by se mohli ostatní v oboru učit. Jeho práce byla tak profesionální, milá a příjemná, že se díky tomu se nám ani nechtělo odcházet. Nebo aspoň mě. :-) Děkujeme a přejeme ať vás práce stále baví!”
“Skvělá restaurace. Jidlo skvěle dochucené, velká porce. Mela jsem phad thai a jarní závitky a jedny z nejlepších co jsem kdy jedla :)”
“Velmi příjemná návštěva. Obsluha byla ochotná a profesionální, jídlo bylo čerstvé, chutné a servírováno bez zbytečného čekání. Určitě se rád vrátím.”
“Moje nedávná návštěva restaurace KFC byla velmi příjemná a rozhodně splnila všechna očekávání. Již při vstupu mě zaujalo čisté a dobře udržované prostředí. Restaurace působila uspořádaně, stoly byly uklizené a atmosféra byla klidná a vhodná pro pohodlné stravování. Obsluha byla profesionální a vstřícná. Zaměstnanci se chovali s vysokou mírou ochoty a bylo zřejmé, že mají zájem o spokojenost zákazníků. Proces objednávky proběhl rychle, bez jakýchkoliv komplikací. Personál dokázal poradit a zodpovědět dotazy, což celkový dojem ještě více umocnilo. Podávané jídlo bylo na výborné úrovni. Kuřecí maso bylo čerstvé, šťavnaté a dokonale ochucené, přesně podle standardu, který si s touto značkou spojuji. Přílohy byly servírovány v ideální teplotě, hranolky byly křupavé a dipy výrazně doplňovaly celkovou chuť. Bylo patrné, že kuchyně dbá na kvalitu a pečlivost při přípravě každého pokrmu. Celkový dojem z návštěvy byl více než pozitivní. Restaurace KFC prokázala vysokou úroveň služeb, kvalitní jídlo a příjemnou atmosféru. Mohu ji s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají rychlé, chutné a kvalitně připravené občerstvení. Rád se do této provozovny znovu vrátím.”
“Príma kebab v Líšni :). Otočím se vždy rád. Samozřejmě je potřeba koupit na místě a brzo sníst, žádný hodinu starý rozvoz s přirážkou.”
“Výborné jídlo, dobré pivo, příjemná obsluha. S placením jsme problém neměli, naúčtovali, co jsme měli.”
“Vždycky si zajdu na kyblík pro jednoho, když jdu po pivku. Vždycky milá skvělá obsluha. Mám speciální přání dvoukosťové křidýlka a nikdy nebyl problém. Což jsem moc ráda a oceňuji to❤️❤️takže doporučuji jedině!!!”
“Dobrý den, dnes jsem si objednal Kung Pao s americkými bramborami a velmi mi chutnalo. Jídlo bylo pěkně uloženo na talíři a výborně dochucené. Do 10 minut bylo jídlo hotové a příjemná obsluha mi ho donesla ke stolu.”