Přehled katalogu
- 341 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 341 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 341 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 254,999 recenzí a hodnocení.
“Skvěle vaří a paní, která nás obsluhovala byla neskutečně milá a dokázala i zázraky na počkání.”
“Byli jsme tady když se hotel jmenoval "PRESTIGE****". Strávili jsme zde 2 noci při poznávání Znojma. Vše v pohodě, snídaně bohatá, parkování před hotelem OK, využili jsme zdarma návštěvu wellness centra, pokoje čisté a uklízené.”
“Příjemná obsluha plus mají velký výběr pizz a dalšího jídla. Vevnitř je to moc hezky zařízené a čisté (Jako bonus jsem dostala před odchodem i bonbónek). Jídlo krásně voní a taky tak chutná. Je vidět, že majitel na surovinách nešetří. Rozhodně se do ViceCity vrátím a přivedu i kamarády. A za ty prachy to stojí za to!”
“Hotel je umístěný v historické lokalitě jak z názvu vyplývá - pod zámkem - disponuje vlastním parkovištěm ve dvoře. Součástí je i kolárna s možností dobíjení. Personál mladý a ochotný. Snídaně na sluníčku s výhledem na náměstí je příjemným startem do nového dne. Děkujeme za pár dnů zde strávených a přejeme provozovateli splnění všech jeho plánů s modernizací do dalších let.”
“Příjemné posezení a skvělé jídlo.☺️ A moc děkujeme Terezce za skvělou obsluhu.☺️”
“Stojí z návštevu :) Moc príjemné misto a skvelá kuchyně.”
“Chodili jsme sem jen na snídaně, první den míchaná vejce se slaninou moc dobrá tak se těším na další snídani a byla jen vařená vejce tak troch zklamání ale domácí buchta výborná, děkujeme.”
“Vážení už dlouho jsme neměli takhle dobře připravené české speciality. Ikdyž se stal problém v objednávce, tak pan číšník byl vstřícný a nové jídlo dorazilo opravdu rychle. Jsme nadmíru spokojení”
“Miluju vaše lasagne, vždycky jsou naprosto top! Z naší dnešní návštěvy na Běhounské si odnášíme boží zážitek, pan číšník byl od začátku až do konce naprosto skvělý, servis perfektní, umí nabídnout a prodat, co potřebuje. Přístup k dítěti skvělý, vybral nám pohodlné místo a nabídl případnou další možnost i se židličkou. Dezert i káva taky výborné. Moc díky za to, že jsou takoví lidi a taková místa ❤️”
“Úžasná pizza, za pár korun a obrovská. Pán příjemný, jen prostředí nevypadá úplně nejlépe. Jinak absolutní paráda a na pizzu bych doporučila si tam zajít.”
“Po dnešní návštěvě odcházím velmi nadšený. Jídlo i pití výborné a prostory krásné! Nejlepší částí však byla milá a vtipná obsluha. Profesionalita a přátelskost pana číšníka Peří nám tak zpříjemnila večer, že jsem jej chtěl zmínit osobně. Doufám že jeho skvělá práce je adekvátně ohodnocena. Určitě se vrátím.”
“Včerejší návštěva U Karla byla úplně dle mého gusta. Co se týče jídla to bylo vynikající, chuť, rychlost. Plus největší podíl na atmosféře měla obsluhujicí dvojka Honza a Šárka, neskutečně pozitivni a skvělý personál.”
“Klasická hospůdka, chutné jídlo a pití za přijatelné ceny a velký výběr.”
“Krásná restaurace s velice milou obsluhou. Vynikající jídlo, příjemné posezení v útulném prostředí. Mohu určitě doporučit a popřát spoustu spokojených zákazníků. Děkuji”
“Krásný den, máte nejlepší kebab na světě! Děkuji.”
“Oblíbil jsem si tento podnik hlavně na obědová meníčka, která jsou i o víkendu a vždy je na výběr více klasik za příjemnou cenu. Obsluha je milá, jídlo vždy rychle na stole a také chill atmosféra. :)”
“Jsem nadšená, dnes jsem byla poprvé a vzala jsem tortilu s kebabem a hranolky, upřímně jsem od toho moc nečekala. Ale opravdu za 150,- je to víc než nádherná cena, pořádně naplněná zeleninou, velká porce masa a dostatečně výborné omáčky. A báječná obsluha je třešničkou na dortu. Určitě jsem nebyla naposledy a ráda se sem budu vracet, takže všem doporučuji”
“Další recenze na super restauraci, obědové menu od 140- do 155kč, velké porce ( 3 kuřecí řízky s bramborovým salátem) . Chuťově se nedá nic vytknout. Polívka byla rajská. Tak jak by správně měla chutnat. Kuřecí prsní řízky - porce 3 řízků krásně rozklepanych a dobře okořenene. Bramborový salát krásně "vlhký" dostatek pepře a soli. Restaurace je krásně vyzdobena s milou obsluhou. Na jídlo se čekalo tak max. 3 minutky. Není co vytknout, cena, chuť , obsluha prostě výborné”
“Milá šikovná obsluha. Vynikající pizza super těsto velkoryse plněná. Velmi dobrá křídla. Krátká čekací doba”
“Nadstandardní služby- udělali jsme v objednávce chybu a to ne jen tak ledajakou - spletli jsme den doručení! Don Marco nám vyšli vstříc byť ke své škodě. Moc moc děkujeme!!!”
“Skvělá obsluha, parádní jídlo a pokaždé jsou tady strašně milý. Top místo.”
“S návštěvou restaurace jsem byl velmi spokojen. Ač to byla má první návštěva, jídlo z restaurace jsem již okusil prostřednictvím donášky. Mohu říct, že kvalita v obou případech byla špičková, nicméně osobní návštěva má vždy něco do sebe. Oceňuji také profesionální přístup a znalosti personálu.”
“Jeden z mála podniků, kde odcházíme nejen s plným pupkem, ale taky příjemnou chutí v ústech.”
“Vaří tu nejlepší rajčatovou polévku jakou jsem kdy jedla, podle mě v této restauraci nutnost ochutnat. Mají zde široký výběr jídel a nápojů, za mě nejlepší ledový domácí čaj. Jídla vždy vynikající a krásně naservírovaná. Jen jednou se mi zde stalo, že jsem nebyla spokojená a to s burgerem, bulka byla kupovaná nejmíň několik dní stará a maso bylo nedochucené, ale nejspíš to bude tím, že to bylo den po státním svátku a neměli čerstvé suroviny. Trochu vyšší ceny, ale za takto chutná jídla úplně v pořádku. Moc ráda se sem vracím.”
“Prostě burger naprosto předčil mé očekávání. Houska byla opečená, což bohužel není standard, maso propečené, hranoly a slaninová omáčka super. Dobře natočená a vychlazená Plzeň. Obsluha byla milá, pozornost nám věnovala akorát. Mnohem lepší než přehypovaný burger v Hodoníně. Mně dokonce chutnalo více než v EscoBaru v Brně, kde byl burger nedopečený. Doporučuji!”
“Kromě pár předchozích návštěv na večeři jsme zde pořádali i menší svatební hostinu s následným rautem pro cca 35 lidí. Na svatbě chutnalo bez vyjímky všem, ať už šlo o oběd nebo raut, slyšel jsem jen chválu. V jídelním lístku se dá vyjít vstříc i lidem s bezlepkovou dietou, kteří byli na svatbě taky. Při každé návštěvě o nás pečovala profesionální, starostlivá obsluha a jídlo bylo pokaždé bezchybný. Za sebe můžu podnik jedině doporučit.”
“Rychlá obsluha super ceny ze začátku jsem nevěřila že nyní ty čaje nějak pomohly a světe div se pomohly!”
“Ve čtvrtek 17.7.2025 jsme s kamarádkou dorazily do Brna na plánovanou akci MotoGP. Během čtvrtka byla možnost se setkat s jezdci přímo na Náměstí Svobody, čehož jsme samozřejmě musely využít. Náladu nám nemohl zkazit ani déšť. Co nám ale pocit z výletu okamžitě vylepšilo byla návštěva restaurace, která nám výborně přišla pod ruku. A jaký to byl zážitek! Obsluha vynikající, milé servírky, úžasný číšník. Usadily jsme se venku, i navzdory horšímu počasí a bylo o nás postaráno. Pití doneseno okamžitě, jídlo do deseti minut a naprostý luxus. Kamarádka si dala těstoviny, já pizzu a moc jsme si pochutnaly. Neměly jsme chuť ještě odejít, tak jsme požádaly o mátový čaj na zahřátí. Donesly nám konvičky s čerstvou mátou! Nejlepší mátový čaj, jaký jsme kdy pily. A protože jsem si chytře zapomněla mikinu, poskytly mi v chladnějším večeru i deku! Ceny odpovídaly kvalitě a určitě se při další návštěvě Brna zase zastavíme. Díky moc!”
“Jeden z nejlepších burgerů co jsem kdy měl. Široká nabídka piv a ostatních nápojů. Místo je menší a tak je lepší domluvit si rezervaci předem. Obsluha milá, rychlá. Cena je trochu vyšší, ale nelituji. Možnost platby kartou.”
“Vyborne pivo a jidlo moje několikátá návštěva a vždy jsem byl spokojen! Doporučuji pri čekání na vlak, hned na proti nádraží”