Přehled katalogu
- 341 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 341 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 341 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 254,999 recenzí a hodnocení.
“Nejoriginálnější pizza ve Znojmě. Čerstvý, chutný přísady a fajn obsluha. Ochutnej a uvidíš. Nově vnitřní posezení, platba kartou možná.”
“Jídlo chutné, obsluha milá a hlavně možná platba kartou, což bohužel stale není standard. Restaurant U Tlustých se má co učit.”
“Co se týče jídla je to snad největší poklad, na který jsem zatím v Brně narazila. Jídlo je zde opravdu špička. Už jsem ochutnala odtud minimálně 5 různých pokrmů a všechny byly bezkonkurenční. Bohužel atmosféra v restauraci není úplně nejlepší na to,ze je nově otevřená. Zde je ještě spousta práce. Servis by mohl být taky trošku lepší. Rozhodně doporučuji zkontrolovat sklo na pivo. Bohužel se nam stalo, že jsme měli otlučenou sklenici, o kterou se lze snadno pořezat. Určitě bych dopilovala i techniku čepování piva. Ale to všechno se za mě dá odpustit, protože to všechno dožene kvalita a chuť jídla. A pevně věřím, že ty malé mínusy si časem sednou a vše bude dokonalé.”
“Výborné jídlo. Přijel jsem na radu známého a díky vlastní zkušenosti určitě budu častější návštěvník. Obsluha profesionální a vino od studentů Mendelu je noblesní. Opravdu návštěvu doporučuji a jistě neprohloupíte.”
“Příjemná obsluha, prostředí také. Jídlo do 20min od objednání, teplé a velmi chutné i polévka. Cenově bych řekl, že to odpovídá kvalitě, množství i chuťovým vjemům. Vřele doporučuji navštívit toto zařízení.”
“Byli jsme s přítelem a můžeme jenom doporučit. Za mě lepší jídlo jsem nejedla❤️”
“Příznivé ceny, milá obsluha, káva, zákusky, limonáda i jídlo dobré, obchod se zdravou výživou má bohatý sortiment, leccos zde seženete. Jediná nepříjemná věc v kavárně je, že tu odpoledne čekají děti na autobus a občas se nechovají nejlépe. Podnik navštěvuji často, je vhodný jak pro práci na počítači (je zde zdarma internet a u některých stolů je i zásuvka), tak i k odpočinku nebo schůzce s přáteli u kávy a zákusku, nebo snídaně.”
“Perfektně načepované, výborné Dalešické pivo, stále čerstvé tvarůžkové chleby, občas grilovačka a moc šikovná a milá obsluha. Rádi si tam často zajedem i z Brna.”
“Při návštěvách Brna sem chodíme zejména, kvůli mé drahé ženě, která dává přednost vegetariánským alternativám a zbožňuje asijskou kuchyni. Mé osobní doporučení určitě budu věnovat polévce TOM KHA (doporučuji samozřejmě s krevetami, které jsou skutečně vždy čerstvé a téměř opravdu výtečné.) Vegetariánská možnost je umožněna i v případě polévky. Ostatní jídla jsou také dobrá, o tom žádná, ale bude třeba podnik navštívit vícekrát, abyste našli to pravé ořechové pro vaše chuťové buňky. Výběr sice obsahuje jistou variabilitu, ale některá jídla si mohou být na první pohled podobná, takže budete potřebovat trochu času na objevení svých favoritů. Co ale restauraci dodává pravý šmrnc, je ten vietnamský chlapík, co nás pokaždé obsluhuje. Je to opravdu vtipný a zábavný mužíček! Má takový ten zvláštní humor, kterému se prostě nedá odolat. Jen co se objeví u stolu, už víte, že návštěva bude stát za to.”
“Po dlouhé době jsem měla cestu a velký hlad a nelituji. Jako vždy výborné jídlo, obsluha taktéž, rychlost opravdu až překvapivá...”
“Velmi pěkný hotel i restaurace po celkové rekonstrukci.Personál i vše další za 1*. Mám však obavy, že až Slovanskou epopej přestěhují do Prahy, hotel bude mít potíže přežít.”
“Když pominu, jak to v restauraci vypadá, což může dost lidí odradit jak od návštěvy Tak od jídla... tak samotná jídla jsou prostě výborná. Samozřejmě záleží kdo obsluhuje, ale obsluha ne vždy rozumí, ale o to více vám připraví autentické jídlo. Domluvíte se docela dobře anglicky, co si myslím že pro většinu lidí aby ukázala na menu a řekla anglické číslo není takový problém. Výborné jídlo, kterého jsem dostal tolik že jsem ho nebyl schopný úplně celé sníst, Což znamená že se tady nají opravdu i pořádný chlap.”
“Chutný kebab čerstvá zelenina a super cena”
“Vždy skvělý servis, porce velké, mezi konkurencí jsou dle mého nejlepší”
“Moc příjemné místo kousíček od zámku. Seděli jsme na zahrádce, ale vnitřek je také krásný. Rychlá obsluha, výborné kafe, domácí limonáda a zákusky. A díky ochotným děvčatům obsluhy se našla i narozeninová svíčka pro našeho oslavence. Za nás maximální množství hvězdiček!”
“Dobré espresso, fajn prostředí, příjemná a milá obsluha.”
“Byla jsem zde víckrát a vše uzasne Vřele doporučuji”
“Příjemný bar v rodinném domě, za kterým je i prostorná zahrádka. Výběr piv luxusní.”
“Hledali jsme ve Vyškově kavárnu s dětským koutkem, což jak jsem pochopila, je těžká disciplína. Návštěva potěšila, příjemné prostředí, v neděli hodinu před zavíračkou klídek a dostatek sladkého. Koutek se mi zdál oproti posledním recenzním “vyčištěný”, což mě příjemně překvapilo.”
“Paráda, léta letoucí se sem stále vracím. V horkých letních měsících se perfektně pije na zahrádce a v zimě, hlavně když se nekouří, je uvnitř velmi útulno a k tomu jako bonus voní hořící dřevo. Můžete si dát i nějakej ten zob, nepohrdne ani mlsný pivní jazýček, nabídka piva je tu široká. Asi nejlepší pivnice v Kuřimi.”
“Bydlel jsem kousek přes booking na služební cestě a narazil jsem na tento podnik. Mexická pizza byla výborná. Obsluha super. Zrovna se tu konal hospodský kvíz, aspoň se bylo na co koukat. Dal jsem si pivo Mazák 11 a celkem dobré ☺️. Můžu doporučit.”
“Super chutná pizza, měli jsme tři druhy a všechny tři byly parádní. Jde poznat, že používají kvalitní suroviny. Personál příjemný a profesionální, toto místo lze jen doporučit”
“Obsluha naprosto skvělá, od ostatních podniků ve městě, co jsem navštívil, to byla bomba! Jídlo extrémně dobře vychucené, každá surovina dochucena. Měli jsme chilli burger, tortilu s kuřecím a i s vepřovým trhaným masem, a bezmasé pene. Vše opravdu na jedničku, a nebyl problém v jednotlivých pokrmech udělat nějaké úpravy. Mangová limonáda taky vynikající. Jediná malá chybička, u točeného piva Radegast by mohli ještě trošku přidat na chlazení, aby pivo pěkně osvěžilo. Rád se sem někdy vrátím.”
“Vzhledem k tomu, že jsme zároveň byli ubytováni v tomto hotelu, také jsme se stravovali v této restauraci. Jídlo vynikající, z kvalitních surovin a opravdu velké porce. Snad jen rozmanitost nabídky by mohla být širší, neboť jsme zde byli ubytováni během dvou měsíců podruhé na 3 noci a přemýšleli jsme s manželkou, jestli v nabídce bylo něco jinak, než při předchozí návštěvě. Pokud bych se chtěl zde stravovat o den dva déle, neměl bych si co vybrat, abych se neopakoval. Snídaně také vynikající, bohaté, včetně sladkého pečiva, kaší, ovoce. Samozřejmostí byl výběr čajů, kávy z automatu popřípadě překapávané kávy.”
“Narazil jsem na tenhle stánek na kolečkách při procházkách Pálavou. Přišlo mi to jako zjevení, když jsem zjistil, že mají ještě pozdě odpoledne otevřeno a v lednici chlazené pivo z mikulovského minipivovaru! K tomu skvělá káva, kterou jsem si dal pár dní na to ráno, a různé fancy street food chuťovky, kterým se nedá odolat. Na cestu jsem si ještě koupil hrnek na kafe, takže na Karču a Barču myslím každý den☕️ a těším se na další návštěvu.”
“Skvělá přijemná obsluha a vyborný kebab. Co víc si přát :)”
“Někomu se tu možná nebude líbit z důvodů jisté nepohodlnosti malých chatiček či hygienických nároků, ale já jsem tu od dětství strávila spoustu času a vždy jsem to tu měla moc ráda”
“Velmi kvalitní jídlo za rozumné ceny.”
“Dhaba mám velice rád. Chodím opravdu často. Vegeteriánský bufet disponuje mnoha volbami, které se každým dnem mění. Některá jídla jsou stálá. Mé oblíbené jsou sojové nudličky ve sladkokyselé. Jsou sladké a mají super texturu. Doporučuji každý pokrm! Až na bramborovou kaši, bývá nakyslá, zvláštní, asi tím, jak je venku, nebo mají zvláštní recept. Já si ji nedávam, ale s ostatními pokrmy jsem plně spokojen. Vše je na váhu. Výborně se najíte za asi 110-160 kč. Některé kusy jsou za příplatek - palačinky, bramboráky, závitky apod. Dezerty mají samostatnou cenu, bývají velice levné. Káva malý výběr, ale dobrá a levná. Doporučuji však tradiční mléko nad kokosovým. Obsluha ochotná, super. Atmosféra moc fajn, až na obědový rush 14:00-16:00. Děti sem chodí málokdy, ale někdy ano, a při obědech bývá fakt ruch a moc lidí, ale dá se vlézt na malou tichou zahrádku, kam vesměs nikdo nechodí. Nejlepší přijít navečer od 16/17:00. Bomba. Výborná jídla, skutečně, veliký výběr. Celý podnik samoobslužný.”