Přehled katalogu
- 516 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 516 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 516 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 193,625 recenzí a hodnocení.
“Asi nejlepší maloměstské asijské bistro v jižních Čechách. Chodím sem několik let a vždy TOP ceny, moc příjemný a ochotný personál, kuřecí je vždy libové a vše se zdálo vždy čerstvé. Doporučuju ! Jen pozor na jídlo na místě, je šance, že tak nasajete kuchyňskou vůni.”
“Vstřícná a snaživá obsluha, ubytování za tu cenu velmi uspokojivé. Děkuju za příjemný pobyt.”
“Pizza není úplně echt italská, ale což. Pivo v pořádku. Pánbůh zaplať za takovej lokál.”
“Nejlepší pizza v okolí. Nabízí i dovoz, který vozí přesně na čas a pizza byla vždy teplá. Rádi se sem vracíme.”
“Jídlo bylo opravdu dobré, musíte vyzkoušet jejich klasický kebab.”
“Skvělá vietnamská restaurace, příjemné posezení a skvělá a milá obsluha. Naše oblíbená Phõ byla vynikající”
“Vynikající obrovský kebab za dobré peníze, skvěle!!!!”
“Dnes navštíveno, překvapila nás možnost bezlepkového těsta, které bylo velice dobré. Špenátová pizza též velice chutná a poctivá. Krátká doba čekání, velmi milá paní. Děkujeme.”
“Pizza výborná, silnější těsto, které mají u této pizzy je výborné, asi ne všem bude chutnat, ale za zkoušku to určitě stojí. Pizza byla hotová do 15 minut krásně teplá, a všechny ingredience čerstvé a kvalitní. Cena odpovídá kvalitě.”
“Pokud se chcete rycle a dobře najíst, jste tu správně. Denní menu již od 130, za 166 jsem měl polévku a 300gr barbecue žeber se šťouchanými brambory. A to je v roce 2025 skoro zázrak. Mají i výběr piv, já si dal vychlazenou kamenickou 12ku a byla jako křen.”
“Náhodně vybraná restaurace, velmi milá obsluha, Birell na stole za minutu a za dalších 5 minut smažený sýr s bramborem a tatarkou. Po dlouhé době smažák tak, jak má být - obalený v kuchyni, vařené brambory a domácí tatarka, žádné prefabrikáty. Cena vice jak přátelská. Moc děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky!!!”
“Gastronomický zážitek dotažený do detailu. Kapří hranolky, to je asi signature food této restaurace, ale i sumec byl výstavní a candát nezaostával. Zkrátka, tady asi s ničím neuděláte špatně. Ceny vyšší, ale nelitujeme a příští rok, pokud se zastavíme v Třeboni, tak rádi vyzkoušíme znova!”
“Příjemná obsluha, vynikající pizza ( včetně výborného česnekového dipu), pěkné zázemí pro děti.”
“Porce velice slušné, kebab velký a chuťově velmi slušný, maso zelenina i omacka fajn, na kebab výborně zařízené se spoustou stolů, obsluha příjemná, vše ok.”
“Skvělé jídlo- ověřeno druhým rokem. Skvělá obsluha a velký výběr. My doporučujeme sumčí karboš a tatarák, skvělou rybí polévku. Noví majitelé dali místu nový náboj, patří jim díky! ..a o pár recenzí níže pana Pesla. Buď byl v jiné restauraci nebo se vůbec nevyzná a nebo ho naštvala manželka a nedostal ráno potřebnou péči. Recenze je úplně mimo mísu.”
“Nejlepší pizza co jsem kdy jedl!!! Úžasný personál a servis. Osobně i s rodinnou se vždy rád vrátím... Všem doporučuji!!!”
“Děkujeme za krásné výročí dne 9.10.2025. Jídlo bylo vynikající, obsluha příjemná, milá a rychlá.”
“Jídlo hotové v normě. Vynikající burgry. Domácí limonáda top. Trefili jsme normální obsazenost. Vše ok. 6.6.2025 Další návštěva a opět vše vynikající!!!”
“Naprosto skvělá obsluha, takový zákaznický servis a péči od covidu, aby člověl pohledal! Byli jsme 22.11. celá směna byla fantastická!”
“Příjemná klasická pivnice. Radegast ryze hořká 12 jako křen. A i pozdě večer dostanete něco menšího na zahnání hladu (párek, klobása, tlačenka,...) nebo pizzu. Zavíračka tak akorát pro naplnění hesla v nejlepším přestat:-)”
“Zdravím a po několika příjemných návštěvách píšu recenzi! Boom Pizza je místo, které vždy, když jedu kolem, rád navštívím. Milá obsluha, výborná poctivá pizza plná čerstvých a kvalitních surovin. Můžu jen doporučit! Díky za vaši práci.”
“Přijel jsem s rodinou na oběd. Na první pohled se rodina trochu zdráhala, ale na závěr všichni konstatovali, že to stálo za to. Já jsem měl pho bo a bylo opravdu dobrý, krevetový pho nebylo špatný, ale už jsme jedl lepší. Zato Pad Thai bylo to nejlepší co jsem v Česku měl. Moc jsme si pochutnali i na čerstvých závitcích. Nedejte na první dojem, se se vyplatí zajít. V restauraci jsme byli sami, ale podle lidí, co si odnášeli jídlo sebou, tak se o zdejší restauraci ví a je docela navštěvovaná Stůl dělal dojem, že je špinavý, protože lepil. Ale byla to jen povrchovou úpravou stolu, neboť jsme se pokusili jej utřít a vlastně ani nebylo co.”
“Fajn restaurace ve Velenicích. Jídlo dobré, ceny trochu ovlivněny Rakouskem”
“Domácí kuchyně s kulinářským zážitkem, útulné prostředí staré školy, pivo podávané v chlazených půllitrech, osvěžující domácí limonády s čerstvým ovocem, vynikající domácí štrůdl a pejsci jsou přivítáni miskou vody:)”
“Jídlo výborné. Měli jsme Kuřecí nudličky naší babičky (smetana, žampiony, šunka) s dušená rýže.”
“Vynikající kebab,kdykoliv projíždíme,musíme se zde zastavit..lepší jsem nikde nejedla,poctivá porce,velmi ochotná,usměvavá obsluha a dokonce i s odnosem téměř k autu(při odběru více krabiček,naučila jsem na kebab půl rodiny),takže naprostá 1*”
“Krásné prostředí, rychlá obsluha a vynikající jídlo. Měli jsme pikantní polévku, smažené nudle s kuřecím masem a smaženou rýži s kuřecím masem po Thajsku.Kdyby se za jídlo dalo dát 10 hvězdiček, tak je dám.”
“Vše tady je dostačující a výborné na nic si nestěžuji. Nejlepší kebab v Česku”
“No necekali jsme moc a dostali hodne! :)) Je to takova klasicka putika- hospoda, ale v dobrym smyslu slova. Jidlo i piti za lidovy ceny, vyber takova ceska klasika. Nicmene vazne moc dobre, pochutnali jsme si moc. Jedina nevyhoda je nemoznost platby kartou.. Jinak moc doporucuju, skvely :)”
“Nemám absolutně co vytknout. Velice příjemné prostředí, tematicky zasazené rybí prostředí na zdech. Přijdete dovnitř, usadíte se v pohodlných židlích. Přijde k vám příjemná obsluha a zeptá se vás, jaké chcete pití. Široký výběr, hotový, předkrmy, prostě vše. Hned jak si objednáte, tak slyšíte, jak vám hodně dobrý kuchař klepe čerstvé masíčko. Hned jak vám obsluha přinese vaše jídlo, tak vám nějakým divným způsobem zmizí. Velice doporučuji.”