Přehled katalogu
- 516 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 516 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 516 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 193,625 recenzí a hodnocení.
“Jako bychom se na chvíli ocitli opravdu ve Vietnamu! Místo, které za návštěvu opravdu stojí, moc doporučuji si dát cokoli na menu, jen dejte pozor, platba je možná pouze cash. Nicméně okamžitě bych se na něco dobrého vrátila. Neříkám, že jsem nikdy nejedla lepší bun cha, ale celá atmosféra místa dožene jakoukoli luxusní restauraci.”
“V tomto bistru jsme během dovolené byli dvakrát na snídani. A vřele doporučuji. Jídlo výborné. Obsluha příjemná a milá. První den jsme seděli uvnitř, kde útulné prostředí. Druhý den jsme seděli venku na zahrádce.”
“Děkujeme Anastasii za příjemnou obsluhu. Měli jsme kebab v tortille - maso i omáčka výborné.”
“Moc hezká restaurace, čistě prostředí, koutek pro děti, příjemná obsluha a hlavě výborné burgry i pizzy.”
“Dali jsme si "jen" pivo. Výborně ošetřené a načepované. Cena velmi sympatická. Rád se sem budu vracet.”
“Nikdy bych nevěřil,že mi bude Platan chutnat.Tady jo! Je z tanku a fakt ho umí natočit.Jako pivnice výborný.Gastro zážitky nečekejte (mražená pizza a klobása).”
“Tento kemp je stále nejlepší na Vltavě dobré jídlo a velmi dobrý majitel je moc hodný a máj tam moc hodné psy který tě nechá je pohladit a maj tam moc hodného kluka který je majitelovo syn je moc simpatickí a hodný a pěkný moc doporučuji tam přijet a popovídat si i stim simpatickym klukem”
“Navštívili jsme tuto italskou restauraci a byli jsme maximálně spokojení. Jídlo bylo naprosto vynikající – čerstvé suroviny, skvěle dochucené a krásně naservírované. Velké plus patří také obsluze, která byla milá, pozorná a profesionální, aniž by byla vtíravá. Atmosféra restaurace je velmi příjemná, autenticky italská a ideální jak na romantickou večeři, tak na posezení s přáteli. Určitě se sem rádi vrátíme a restauraci můžeme s čistým svědomím doporučit každému, kdo má rád poctivou italskou kuchyni”
“Výčepní se stará. Pečou tam výborné domácí koláčky , housky luxusní a pizza má jiné ale výborné těsto.”
“Výborné jidlo a krásný podnik. Rozhodně doporučuji.”
“Hodně lidí tady v recenzi řeší, že v Neapoli měli lepší pizzu, že mají malý výběr apod. Fakt je, že obsluha je milá, usměvavá a pozorná. Pizza je super, těsto a suroviny kvalitní, interiér příjemný. Osobně jsem rád, že v Budějovicích vznikla takováhle pizzerie a kdyby byl tohle standard všude, tak by to bylo skvělé. Takže já doporučuji všema deseti. Jen si uvědomte, že je to prostě dobrá pizza a ne raketové inženýrství. Nic víc v tom teda nehledejte ☺️”
“Poloha v samém centru, takže blízko ke všem turistickým lákadlům, ale přitom v klidné tiché ulici. Krásný pokoj a dobré vybavení. K dispozici i pěkná terasa. Majitelé příjemní a ochotní. Cítili jsme se tam moc dobře.”
“I přesto, že jsme přiběhli pět minut před zavíračkou, byli jsme obslouženi velmi vřele a s úsmĕvem. Objednali jsme si několik kebabů a pizzu, jídlo bylo naprosto skvělé za přívětivou cenu. Rozhodně doporučuji.”
“Dnes podruhé na obědě a opět jme si pochutnali. Proto recenze, která hodnotí vše na jedničku. Jídlo famózní, až nám jej zabalili domu, jelikož porce jsou tak velké, že syn ani žena nedojedli. Vřele doporučuji všem. Není potřeba hledat v okolí nic jiného. Ať Vám to vydrží.”
“Super místo v Krumlově a velmi dobrý kebab”
“široký výběr chutí Pizzy, rychlá a příjemná obsluha a fajn posezení z výhledem na náměstí Dačic....100% doporučuji.”
“Vynikající jídlo, výtečná obsluha. Určitě se sem vrátíme.”
“Velký hlad cestou za vlky nás zavedl na Kvildu. Sezóna lyžařů v plném proudu, nechtěli jsme se moc zdržovat a tak nám padlo do oka toto bistro. Po vstupu dovnitř překvapení, milé, příjemné místo. Fajn obsluha. Spokojenost. Vysloveně jsme se přežrali.”
“Byli jsme tu v létě, když byla ve městě nějaká pouť a a všude hrozně lidí. Já, ač odpůrce Staropramenu, jsem tedy nakonec svolil a s rodinkou jsem sem na "jedno" zašel. A udělal jsem dobře. Krom Smíchova totiž čepují také Prazdroj a ten byl! K tomu jsme měli fakt hlad, takže jsme ochutnali všelijaké hospodské klasiky k pivu jako je klobása, nakl.hermelín či utopenec. Vše naprosto skvělé. A největší bomby tomuhle místu dává chlapík, který tady obsluhuje. Fakt sympaťák a profík. Kdyby se mě někdo zeptal na autentickou českou putiku, pošlu ho přesně sem. Škoda jen, že takových hospod už se moc nevidí.”
“Skvělé indické jídlo, super personál, určitě se vrátím. Doporučuji”
“Super hospoda, určitě doporučuji. Objednávka byla rychlá, obsluha milá, jídlo moc dobré - reálně přílohy byly lepší než maso, určitě domácí práce. Lokalita pěkná s nedalekým rybníčkem. Spousta míst k sezení venku. V létě ideální na oběd. Děkujeme !”
“Krásná a čistá restaurace, milá obsluha, oběd byl hned na stole, pochutnali jsme si. Jen ten dezert - kokosový puding v kokosu - no, vypadalo to hezky, ale příště si ho už rozhodně nedám, byla to spíše kokosová želatina s cenovkou 100,-Kč...”
“Příjemné prostředí,majitel i obsluha. Perfektní komunikace a splnění přání zákazníka. Děkujeme za připravené menu na oslavu a doporučujeme Sushi raut.”
“Pizzu tady objednávám docela často. Je výborná. Velký výběr, pěkně propečena a mají i půlmetrovou. Výhodou je objednání přes e-shop . Ale rozvoz myslím nemají.”
“Skvele jidlo, velke porce, rychle a prijemna obsluha. Prostředí trochu retro, ale to nicemu to neva, ma to styl...”
“Nejlepší místo na odpočinek od starostí všedních dnů...”
“Nejlepší žebra v mém životě, burgřík taky neskutečně juicy! Vřele doporučuji!”
“Dne 1.12. jsme se stavili kolem na kebab, pan byl příjemný, jídlo bylo vynikající. Určitě doporučuji návštěvu.”
“na první pohled je to snobská turistická restaurace. Jenže všechno je jinak. pozorná a milá obsluha, skvělé jídlo, zajímavé pivo Obora z malého pivovaru, pokud si nechcete dát nudnou Plzeň. Tatarák s lanýžovou pastou byl fantastický, kachna taky. A k tomu měli v denní nabídce i super jídlo za lidovku 259 kč, hovězí jazyk. Sem zajdu definitivně znovu.”
“Jedna z nejlepších asijských restaurací, které jsem navštívil – a to už jich bylo opravdu hodně. Kachna byla výborná, sushi také velmi chutné. Prostředí je menší, ale moc hezké a útulné. Určitě doporučuji a až zase pojedu do Krumlova, rozhodně se tam zastavím.”