Přehled katalogu
- 516 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 516 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 516 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 193,625 recenzí a hodnocení.
“Krásná atmosféra, skvělá obsluha, výborné jídlo i dýmka, doporučuji :)”
“Top!!!!!! Není co vytknout! Špičková úroveň, luxusní jídla a boží obsluha Konečně jsme vyzkoušeli s manželem na večeři a těšíme se na příště! Dražší ale kdo chce kvalitní servis s kvalitní kuchyní tak nelze nic jiného čekat.”
“Skvělý zážitek při splování Vltavy. Celé to místo je opravdu kouzelné. Staré dřevěné maringotky a placky pečeně na kamnech. Placky výborné, na slano i na sladko. Doporučuji kombinaci povidla + česnek. Potěšil mě i systém placení, kdy ty sám, jako zákazník vložíš peníze do kasy a sám si vrátíš drobné. Jen počítejte, že ze dvou placek se pravděpodobně moc nenajíte a že jedna placka stojí 70 Kč.”
“Pizza moc dobrá, moc hodní pánové”
“Krásná hospůdka s luxusní kuchyní. Pečené koleno nemá konkurenci.”
“Super občerstvení za velmi rozumnou cenu. Doporučuji.”
“Velmi rychlé servírování, i přesto vysoká kvalita.”
“Jídlo jako vždy výborné, obsluha moc milá. Moc rádi se vracíme. Při placení nám paní dala dáreček a popřála Krásné Vánoce. Moc nás to potěšilo. Určitě doporučujeme. :)”
“Velice příjemná cukrárna, s úžasnou obsluhou. Ani nevím, kterou slečnu více pochválit. Je vidět, že nároky na zaměstnance má majitel vysoké. Dezerty jsou velmi chutné a za přijatelné ceny. Bohužel menší nabídka je u slaných pochutin. Vytknout však musím otevírací dobu. Tato provozovna má otevřeno každý týden od úterý do soboty, kdy v sobotu je nabídka v podstatě formou doprodeje, což je pro turisty naprosto nevhodné! Samozřejmě chápu, že je pro provoz pauza nutná, ale určitě by šlo řešit jinak. Naopak obrovskou chválu udílím za pralinky, zmrzliny a ostatní doplňkové zboží.”
“Výborné asijské jídlo. Obecně nejlepší restaurace v Týně.”
“Příjemná hospůdka rodinného typu, dobrá dostupnost od městské hromadné dopravy a super ceny pivka a pizzy, zahrádka je klidná oáza s výhledem na řeku Vltavu a celkově je v této hospůdce příjemná atmosféra. Lze platit platební kartou u baru. Doporučuji.”
“Pekne misto Vyborna piza kolem 200,- Navstiveno behem vltavarunu. Jen je skoda, ze to vsechno trochu dele trva…hlavne kafe apod. Jinak rozhodne doporucuji k navsteve!”
“Příjemné prostředí, skvělý personál. Výborné jídlo a dezerty! Určitě jsme zde nebyly naposledy!”
“Absolutní BOMBA!!! Na chvilku jsme se přenesli do Itálie a stálo to za to. Kvalitní suroviny ze kterých nám Maestro vykouzlil úsměv na tváři a velmi příjemný personál. Děkujeme!!!”
“Opravdu originální restaurace na místě, kde by ji člověk nečekal. Pokrmy velmi chutné a pozoruhodné. Na své si přijdou jak milovníci klasické české kuchyně, tak ti, co rádi objevují. Pokrm (hovězí jazyk) ve skutečnosti vypadal mnohem lépe, než na fotce, ale pustil jsem se do nej ještě před focením.”
“Nejlepší pizza v Písku a okolí. Chybí mi pouze Čechův speciál ve stálé nabídce (Quattro formaggi s šunkou a čedarem navíc) - kdo neměl tak nepochopí, doporučuji. 10/10”
“Nejedl jsem, byl jsem jen na zábavě a ta splnila svůj účel, alkohol levný, obsluha příjemná! Prostě klasická vesnička hospůdka :))”
“Farmářská pizza 11/10, absolutní dokonalost a obsluha při obou návštěvách neuvěřitelně příjemná.”
“Dali bychom i 6 hvězdiček…. Šli jsme tady na základě recenzí z gastromapy Lukáše hejlika, zvenku by nás to asi neoslovilo ale bylo to naprosto luxusní… jak pizza, tak vínoc lívance i výhled…”
“Steak se smetanou a pepřem, šťouchané brambory, pohankové placky s horůvkama a šlehačkou. Vše dokonalé a my moc děkujeme ❤️”
“Dnes jsme restauraci navštívili s rodinkou. Prostředí krásné velké plus za dětský koutek. Krásná restaurace. Na oběd jsme si dali pizzu tato byla taková průměrná, ale za ty peníze neurazí, ale ani nenadchne. Splní svůj účel :). Manželka si dala trhané maso s pečenou bramborou a Coleslaw salát a byla maximálně spokojená jidlo luxusní!!! Trošku zapracovat na těstu na pizzu a myslím, ze budete top! Určitě se někdy zase vrátíme :). Při návštěvě doporučuji rezervaci byli jsme tam kolem 12:30hod a měli jsme štěstí na místo.”
“Pizzovnu jsme našli díky dobrým recenzím na Google mapách. Tak mohu s čistým svědomím říci, že hodnocení si zaslouží. Obě pizzy měly skvělé a tenké těsto, které bylo výborně propečené i vespod. Velmi chutně a bohatě doplněné skvělými ingrediencemi.”
“Stavila jsem se prvně. Pizza je skvělá, moc chutnala. Paní pizzařka taky chajn. Káva s sebou Lavazza, není problém.”
“Skvělá pizza i polévka, pěkné posezení na venkovní zahrádce. Vše super, jen slečna servírka dávala moc najevo ze má fofr, až se člověk cítil provinile ze mu něco nese.”
“Byl jsem mile překvapený, jak dobré jídlo bylo. Měl jsem denní menu a paráda. Neodolal jsem aspoň jako předkrm ochutnat i jejich sushi a úplná spokojenost. Drobný detail s početí ve wasabi pastě byl milý. Mohli by trošičku zapracovat na čistotě podlahy, trochu jsem se lepil. Ale to je drobnost, co se dá odpustit. Parkování je placené, ale v řádu desetikorun přímo na náměstí. Rezervaci jsem neměl a v poledne ve všední den nebyl problém si sednout. Celkově určitě doporučuji k návštěvě. Určitě se vrátím”
“Super jídlo, velký porce za akurátní cenu, pivo Budvar, na zahnání žízně 33, na rychlý naje..ní kruh a 12. Super místo i na oslavy atd.”
“Hned po první návštěvě (oběd v 11 hodin) jsem si to tu zamilovala. Příjemná a uklidňující atmosféra místa, bohatá nabídka jídel, velké a chutné porce, milá obsluha.”
“Při našem cyklovýletu jsme zavítali do této restaurace a dle doporučení recenzentů mohu také jen doporučit .Skvěle jídlo co se týká ryb bylo na jedničku podle mých kolegů a můj knedlík s trhaným masem … asi budu dlouho vzpominat na tuto verzi s kterou jsem se nesetkal,děkujeme kuchaři za vynikají jídlo a také za vstřícnou obsluhu a osvěžující pivo Budvar. Zdraví parta z Moravy”
“Byli jsme moc spokojeni.. Pan majitel je velice milý ,všichni ochotni. Pokoje útulné, jídlo z pizzérie moc dobré. U penzionu je zahrada vhodná i pro malé děti. A Šumava se svou krásou nemá chybu. Vřele všem doporučuji.”