Přehled katalogu
- 516 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 516 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 516 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 193,625 recenzí a hodnocení.
“Mají zde opravdu nejlepší udon s arašídovou omáčkou. Zbytek jídla je průměrný, ale rozhodně ne špatný... Stejně jako prostředí bistra. Vždy bylo vše čisté.”
“I přes některé negativní recenze se na running sushi stále vracíme. S jídlem co jezdí na páse jsme byli vždy spokojeni. Zlepšení vidím například v tom, že wasabi nosí na stůl až po příchodu a je opravdu čerstvé. Zhoršení naopak s nápoji kdy lahvové pivo stojí 50 Kč.”
“Zdravím tak sem dnes zašel do této restaurace obsluha byla velice příjemná a ochotná nad rámec spokojeni pizza byla nejlepší co jsem okresu Táborská ochutnal je vidět že se velice snaží velmy bohatá na ingredience těsto jedno nebe určitě velice rád se do této restaurace vrátím i následujících týdnech ceny byli příjemní rozhodně takovou restauraci uprostřed náměstí z výhledem doporučuji přikládám foto pizzy byla velice dobrá a chutná k pití sem mnel ovocniho birella který byl správně nachlazení a osvěžující velice rád se bych takovou restauraci doporučil všem kdo se sem podívá Pejsek nebyl žádný problém dostal obsluhu od obsluhy a nějaký pamlsek že je tady snama Velice děkuji za příjemnou zkušenost”
“Zašli jsme do restaurace U Přístavu první den na Lipně a pochutnali jsme si. Mimo jídelní lístek měli krůtí křídlo s opékanými brambory. Bylo to vynikající. Pivo Samson bylo jak křen. Určitě se sem zas zastavíme.”
“Zdejší kuchař mi nepřipravil nikdy nic, co by mi nechutnalo.”
“Dobrá Česká kuchyně. Příjemné venkovní posezení.”
“Tak tady určitě stojí za to se zastavit. Velmi milá obsluha, příjemná atmosféra, je vidět že to tady dělají srdcem a jídlo také dobré. Po dlouhé době jsem měla grilované játra a byly naprosto skvělý! Děkuji za to že jste a držím vám palce do dalších úspěšných let. :)”
“Stavěli jsme se na oběd v pracovní den, seděli na venkovní terase, v tu dobu byla poloprázdná, obsluha příjemná, jídlo - katův šleh, zeleninový salát s trhaným lososem - výborné, stejně jako bezinková limonáda, jídlo jsme měli do 10 minut. Rádi navštívíme znovu, až pojedeme kolem.”
“Výborné jidlo velké porce nemá to tu chybu.”
“Krasne misto pro rodiny s detmi, vyborna kuchyne, priroda, vyziti pro deti, vracime se sem kazdy rok. Majitele jsou uzasni.”
“Naprosto fantastická restaurace s vietnamskou kuchyní. Jídlo je opravdovým svátkem pro jazýčky a atmosféra je lákavá. Hodnota za peníze je špičková.”
“Zavítala jsem sem omylem a byl to báječný omyl Stylová restaurace co má ducha Usměvava obsluha a moc dobre jídlo Určite doporučuji”
“Jídlo výborné. Obsluha příjemná. Měli jsme jídlo s sebou a za fajn cenu.”
“Ciste nahodou jsme narazili pri nasem pobytu na tuto restauraci - zacinaji. Ubytovani jsme byli jinde. Skoda ze az na konci. Vedet to drive, zasli bychom na veceri urcite vicekrat. Cela Kvilda ted asi prochazi zvlastnim obdobim - hraje si na Spindl a horsky Cafe Imperial v jednom. Hlavne cenama, kvalitou ne. Nicmene ne v Restaurace Kvilda. Zde vari skvele a obsluha to jen podtrhuje. Pokud ta nase vecere nebyla shoda nahod - opravdu, zajdete si alespon 1x a ucitite v puse ten propastny rozdil… PS.: a pred tim si zajdete na masaz :) Pani maserka umi a zada vam budou vdecna po tech kilometrech na bezkach.”
“Pokud se potřebujete dobře a levněji najíst tak určitě tady. Obsluhující pán je velice příjemný.”
“Paní je úžasná. Vše dělá na čerstvo a taky to tak chutná. Lepší Phó jsem nejedla a při zdejších cenách v sezóně jediné, co nás mrzí je, že jsme k ní nezašli dřív. Příště už budu chytřejší, protože tady si dám opravdu čerstvé jídlo od skvělé a usměvavé kuchařky. To, že pojím ve stoje, nebo na lavičce pro mě osobně nehraje žádnou roli. Mňam!”
“Krásná atmosféra a velký prostor dokonce i terasa na krásné dny. Jediné přidala bych k příborům možnost vybrat si i hůlky. A překvapilo mě v restauraci plastové talíře. Chuť jídla výborná nemůžu nic vytknout. doporučuji navštívit restauraci mají velký výběr.”
“...fotil jsem zde svatbu. Prikladny pristup pana majitele/ provozniho, to se dnes uz moc nevidi. Vybornej servis, ochota personalu. To jsem necekal, mohu jen doporucit, rad se sem vratim!”
“Všechno moc chutnalo, velké porce, příjemná atmosféra a ještě překvapeni pro děti”
“Při prodlouženém víkendu v této destinací jsem samozřejmě musel navštívit a ochutnat pivo z místního pivovaru. A neprohloupil jsem. Stavili jsme se zde 2 večery po sobě a byli jsme zkrátka nadšení. První návštěva byla čistě o ochutnání místního piva z tanku- 11° Frymburk skvělé řemeslné pivko, 10° summer ALE- osvěžující citrusové. Zjistil jsem ale že to neni vše-restaurace má i tradiční pec na pizzu- vytápěnou bukovým dřevem, takže plán na druhý den večer byl jasný- ochutnat i pizzu. Ta byla výborná, není co bych mohl vytknout. Personál byl příjemný, pohotový. Jediné co bych mohl vytknout je snad nemožnost platby platební kartou ale tento fakt se zase dá snadno vyřešit-cca 200m od restaurace se nachází 2 bankomaty.”
“9.9.2023 jsme zde měli svatbu. Tímto bychom ještě jednou rádi poděkovali celému personálu pod vedením Luboše za skvělý nezapomenutelný den. Jídlo perfektní - posíláme pozdrav do kuchyně. Holky za barem skvělé - zdravíme děvčata. A Luky coby barman zaslouží metál. Všem co se podíleli na našem velkém dnu mockrát děkujeme. Jste skvělí‼️❤️ Roman a Dášenka Kadlecovi.”
“Vstřícný pan hospodský, výborná pizza jen doporučuji klidně se zde zastavte”
“Naprosto vynikající hot dog Věž. Nenapadlo mě, že hot dog může být tak dobrý. Spolu s pivem v podvečer u vody, super.”
“Výborná a poctivá pizza, v okolí lepší nenajdete.”
“Byli jsme velmi potěšení obědem. Jeli jsme ze Šumavy a našlí si vás přes tento portál. Vyhovovala nám velikost, chuť a čerstvost jídla. Tortila s hranolkami přesně dopovidla naší chuti na oběd. Líbilo se mi, že šlo objednat vege verzi bez sýra. V našem případě jsme si druhou půlku jídla ještě odvezli domu. Určitě doporučuji na rychlý, chutný a příjemný, lehký oběd. Ve dvou jsme utratili 400 i s pitim . To bychom v Praze dali za jednoho.”
“Krásná kavárna s úžasným dětským koutkem, který je prostorný, skvěle vybavený, jak pro nejmenší děti, tak i pro školkové :). Dali jsme si výbornou kávu, zákusek a i slaný croissant. Určitě se zastavte, doporučuji.”
“Velmi rád navštěvuji toto místo. Velmi milý personál, výborné pivo.”