Přehled katalogu
- 516 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 516 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 516 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 193,625 recenzí a hodnocení.
“Navštívili jsme během našeho pobytu v Nových Hradech třikrát, jídlo pokaždé výborné, solidní výběr bezmasých pokrmů, velmi ochotná a milá obsluha, především paní servírka je člověk na svém místě, ceny přijatelné. Dogfriendly a příjemné prostředí.”
“Šumavská bašta byla vynikající, úžasné zelí, libová krkovička. Byli jsme zde na rodinném obědě. Oceňuji snadné parkování, milou a rychlou bsluhu. Určitě se vrátíme. Děkujeme”
“Moc dobré jídlo za příznivé ceny. Pro rodinu ideální. Mazlíčci povolení.”
“Příjemná restaurace s asijskou kuchyní, je zde sympatická obsluha a příprava jídla je obvykle velmi rychlá.”
“Tankové pivo, nový facelift. Paráda. Jedná se o klasickou pivnici, kde vaří obědy.”
“Příjemné prostředí, v době oběda hodně hostů i venku na zahrádce. Dvojčlenná obsluha ale stíhala, byla příjemná a úslužná. Poměrně velký výběr jídel, velké porce a přijatelná cena. Lze jen doporučit.”
“Skvělé jídlo ,rychlá a příjemná obsluha. Vřele doporučuji.”
“Výborné jídlo, příjemná obsluha. Restaurace je přímo u hlavní cesty, nejde minout. Na jídle jsme si pochutnali a ceny víc jak přijatelné. Můžeme jen doporučit.”
“Chodíme zde s přítelem hodně často a vždy jsme spokojení. Jídlo výborné, vyhoví ve všem a je vždycky rychle na stole. Jedine co nas mrzi je to, ze tu jsme pokaždé jedini zakaznici :(”
“Krásné prostředí, výborné jídlo, milá obsluha.”
“Zkusil jsem bramborový salát a pochybuju, že je - jak se píše - "domácí". Tuhle kejdu si koupíte v každém bufetu. Oproti minulé návštěvě musím sundat hodnocení. Obsluha výborný, prostředí taky pěkný. Ale asi se vyměnil kuchař. Ze všeho tekl proudem olej. Celerové hranolky, řízky (i dětské) a na salátu cesar taky... Škoda.”
“Opravdu za nás jedna z nejlepších restaurací v Českých Budějovicích. Výborné co výborné :o)) excelentní jídlo. Malinová limonáda, kávička, pivko prostě vše vynikajicí. Bohužel mám jen jednu fotku, a omlouvám se, než jsem vyfotila tak jsem začala jíst, jelikož to vypadalo tak krásně, že jsem nevydržela ani minutu. Měli jsme i burger, sýr a řízek :o)) mňam . Velice ochotná , prostě úžasná obsluha :o)) Za nás moooc doporučujeme Renata”
“Příjemná a milá obsluha, na restauraci v kempu nečekaně výborná kuchyně .”
“Přátelé dobrého jídla, vyznavači luxusně profesionálního vyčepního umění by to neměli vynechat. Odborná obsluha. Sranda tam vždy je. Vřele doporučuji, za mě A+ s ⭐️.”
“Nejlepší čínská kuchyně ve Strakonicích, chodím sem i několikrát do měsíce a nikdy mě jídlo nezklame. Příjemná obsluha a skvěle jídlo za solidní cenu”
“Venku 12 °C a v hospodě zatopeno v klasickych kamnech, skvělá atmosféra...”
“Chodím sem pravidelně a vždy jsem s jídlem spokojen, akorát nechápu proč jsou zde ceny o nějakých 20kč dražší než ve stejné restauraci asi 4km daleko v retail parku na Okružní.”
“Jelení steak a švestková omáčka. Lepší jsem životě nejedl. Pejsci akceptováni, víno dobré, pivo také. Mladý barman velice příjemný. Není co dodat. Palec nahoru.”
“Luxus velké porce Perfektně dochucení Velký výběr Poctivá domácí kuchyně”
“Naprostá spokojenost. Obsluha milá, jídlo i pití moc dobré. Pokud přijedeme opět na dovolenou, rádi zase přijdeme.”
“Po pracovním víkendu příjemné překvapení. Obsluha milá, ceny přívětivé a jídlo skvělé. Vřele doporučuji.”
“Jídlo jako už vícekrát velmi chutné. Obsluha rychlá a příjemná. Byli jsme tam 6.11. a celková spokojenost se vším.”
“Dnes večer jsme navštívili tuto restauraci, já si dal žebra a manželka country burger. Žebra výborně dochucená, měkká, krásně šly od kosti. K tomu super svěží salátek z nakládaných okurek, cibule, ředkvičky a jarní cibulky. Česnekový chleba taky fajn. Manželky burger skvěle vychucený, salátek ze zelí s křenem taky super a domácí tatarka k hranolkám taková, jak má být. Moc jsme si pochutnali. Pan majitel příjemný sympaťák, určitě jsme zde nebyli naposledy. Držíme palce, ať se daří.”
“Včera jsme navštívili tuto restauraci,je zde velice hezké prostředí, nádherná vánoční výzdoba.Obsluhovala nás velice milá a ochotná paní.Dali jsme si rybí polévku a zákusek, který byl vynikající a příště určitě přijdeme i na něco z vašich specialit. Byli jsme velice spokojeni a určitě tuto restauraci budeme doporučovat.”
“Jídlo bylo výborné. Velké porce a cenově v pořádku. Přivítala nás milá obsluha. Velmi pěkný interiér restaurace. Wc ve druhém patře. Dalo se platit kartou. Doporučuji”
“Příjemná restaurace, s velkými vstřícnou obsluhou. Jídlo bylo rychle udělané a velmi chutné. Každopádně doporučuji.”
“Pěkná restaurace vedle zimního stadionu ve Vimperku. Obsluha milá, ochotná, jídlo výborné.....”