Přehled katalogu
- 516 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 516 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 516 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 193,625 recenzí a hodnocení.
“Vynikající pizza, která je plná ingrediencí a chuti. Každý si tam najde tu svoji. A člověk nemůže uvěřit, co ještě nového vymýšlí na pizzu měsíce. Ta poslední(Mechiko pipi) neměla chybu!”
“Výborná a velká pizza! Lepší jsem dlouho neměla. Obsluha trochu pomalejší - než nám donesli pití tak to docela trvalo, ale jinak bylo vše v pořádku.”
“Vynikající restaurace, skvělé jídlo, příjemné prostředí a velmi milý personál. Všem vřele doporučuji...”
“Skvela restaurace, dali sme si bun bo hue, a musim rict ze vynikajici. A ze sem bun bo hue mel i v Hue ve vietnamu takze mam s cim porovnavat. Urcite doporucuji.”
“Krásné klidné místo..moc příjemná obsluha, veliká spokojenost. Doporučuji navštívit.”
“Absolutní pecka, super žvanec, obrovské porce (jak jinak že, na jihu Čech) doporučuji všemi jednadvaceti...”
“Super zastávka na jídlo. Hezké prostředí srubu. Možno kotvit na molu ( parkovné asi 70 Kč) nebo to píchnout ke břechu trochu dále.”
“Čkyňská pizza je boží, bohatě obložená, ingredience až ke krásně křupavým okrajům♡ Tady na zákazníkovi nešetří, děti pokaždé jásají a těší se na "Naší, Čkyňskou pizzu)”
“Motorest Blažejovice u Boba je skvělá zastávka pro každého, kdo má rád poctivou českou kuchyni. Jídla jsou chutná, porce opravdu velké a ceny víc než příznivé. Atmosféru dotváří sympatický majitel, který má skvělý smysl pro humor. I když je vybavení trochu postarší, na celkovém zážitku to neubírá. Pokud hledáte místo, kde se dobře najíte a budete odcházet spokojení, rozhodně doporučuji.”
“Super obsluha,jídlo a pivíčko výborné.Všem doporučuji navštívit.”
“Nejlepší poměr cena/výkon jídlo ve Vimperku!!”
“Nejlepší Platan v širokém okolí.”
“Za mě nejlepší fastfoodová pizza. Těsto je tak akorát silné a sugo je dávkované zcela optimálně. Další výbava pizzy je samozřejmě dle aktuální chuti, ale nikdy se mi nestalo, že bych nebyl spokojen s kvalitou surovin. Občas se zde povedou i pizzy, které opravdu pikantní. Což je dle mě dobře, ale někdo, kdo není zvyklý na takto ostrá jídla by mohl být nemile překvapen. Líbí se mi možnost poskládat si pizzu z různých trojúhelníčků. Což oceňuji hlavně když si jí s kolegy kupujeme do práce. Bohužel zde chybí rozvážka, což je dáno fastfoodovým konceptem.”
“Vše potřebné pod jednou střechou. Bezvadně jsme nakoupili. Oproti pražským OC velká výhoda, většinou i akční zboží skladem, což směrem ku Praze nebývá běžné. Zaujala někde i širší parkovací místa než bývá standart jinde. Rádi se v budoucnu, v případě cesty kolem vrátíme.”
“Půlka října, v okolí akce výlovu rybníku, takže si děláme rezervaci na večeři pro 4 lidi předem. Interiér restaurace menší, takže chápu, proč je potřeba dělat rezervaci. Obsluha milá, pivo dobré. Dal jsem si pizzu Diavola a pro mě milé překvapení! Hutnější těsto, dostatek ingrediencí, klobásou opravdu nešetřili. Někteří to v recenzích hodnotí jako negativum, pro mě to je naopak velmi pozitivní. Těsto je možná trochu tlustší než pravá italská, ale větší množství ingrediencí na tom to vyvažuje. Konečně jsem se pořádně najedl! Ochutnal jsem od přítelkyně Hawaii a také mi to moc chutnalo a ona byla také spokojená. Záchody prostorné, čisté. Rádi přijdeme zase, až budeme opět v Třeboni.”
“Jídlo výborné a na dnešní dobu i cenově dostupné. Je zde i dětský koutek takže se ratolesti při čekání na jídlo mají kde zabavit. Před podnikem je parkoviště avšak velmi malé, každopádně se dá zaparkovat na náměstí a odtud je to pár kroků takže žádný problém. Bohužel když jsme přišli po túře tak za námi přišlo spoustu lidí a na jídlo jsme po objednání čekali cca 50 min ALE obsluha nás na toto upozornila s čímž jsme následně souhlasili, vzhledem k tomu že se děti zabavili, nebyl to žádný problém. Obsluha byla velmi příjemná a ve výsledku jsme byli se vším nadmíru spokojeni.”
“Moc prijemna obluha a dost dobra pizza! Doporucujem!”
“Pizzerie u Blanice, jídlo vynikající, za přijatelné ceny, obsluhu hodnotíme hůře, protože jsme hodinu čekali na jídlo, neboť číšník zapomněl odevzdat naši objednávku do kuchyně. Atmosféra vcelku dobrá, akorát přeplněno. Pokud navštívíte tuto provozovnu mimo svátky,věřím, že bude určitě všechno v pořádku.”
“Řekl bych že jedno z nejlepších mas, které jsem kdy měl. Pán šéf vám rád udělá cokoliv na přání. Domácí Chilli papričky jsou lehká podpulkovka, ale výborný. Na porcích se nešetří a opravdu kdybych to měl srovnat mezi jinými městy a ostatních kebabáren, tak tohle je výborný nadprůměr.”
“Nejlepší pizza, jak jedu kolem, tak si pro nějaký kousky zajedu. Obsluha je příjemná.”
“Chodím do skvělých restaurací, ale místní panenka a kuřecí prso, které jsem dostal tady, přelité pepřovou omáčkou, byla naprostá fantazie! Lepší kuřecí, ani panenku jsem ještě neměl! Doporučuji a rozhodně se vrátím! Děkuji.”
“Za 125kc velká kureci tortilla s sebou, co vic si prat. Nabizi tocene pivko a lze i posedet.”
“Naprostá spokojenosti, velký výběr jídla za nízkou cenu s výbornou chutí! Možnost sezení venku i vevnitř. Samozřejmě v restauraci nechybí ani toaleta, která je udržována. Nic co bychom vytkli Rádi se vrátíme”
“Restaurace přímo pod zámkem, jídlo naprostou luxusní, pivo Kamenice vynikající a personál se o vás stará jak o vlastní, první den jsme udělali rezervaci druhý den bez i přesto jsme se tam dostali. Skláníme poklonu.”
“Vynikající rodinný podnik čínského typu, výborná kvalita a výběr jídel, milá a úslužná obsluha, umí i varianty jídel (hranolky namísto rýže apod.) Vyzkoušeno zatím 3x, nikdy nezklamali. Vřele doporučuji.”
“Skvělá pizza. Bohužel zde není žádné místo k sezení.”
“Naprosto luxusní jídlo, vstřícný a velmi příjemný personál. Krásné a čisté prostředí, vřele doporučuji navštívit.”
“Asijská restaurace s vlastní tváří. Super menu, žádné patvary na tisíc způsobů jako u jiných. Autenticita+”
“Výborná pizza a rychlý dovoz. Určitě se zastavíme znovu.”