Přehled katalogu
- 1,799 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 1799 výsledků
Procházejte podnik zdraví a krásy v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,799 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 199,690 recenzí a hodnocení.
“Zachránili mi zmrzačeně ostříhané vlasy moc doporučuju paní s hnědými vlasy co střihá uprostřed”
“Velmi dobře zásobený obchod, ceny v normálu a nejlepší pečivo v okolí. Pultové uzeniny velmi dobré kvality. Personál příjemný , nakupuji velmi často a rada budu dál”
“Moc hezký hotel, pokoj moderní, hezky uklizený. Snídaně jsou na 1*, opravdu výborné a je si co vybrat. Doporučujeme ☺️”
“Otevřeno takřka stále. Ceny na náměstí úžasné. Obsluha vstřícná”
“Navštívila jsem Lotus nails už vícekrát a musím říct že jsem se službami spokojená. Barvení, stříhání a styling vlasů byl podle mých představ a líbí se mi výsledek. Personál je velice milý a přátelský a vyhoví vám, určitě budu nadále toto studio navštěvovat.”
“Včera jsme navštívili tuto restauraci,je zde velice hezké prostředí, nádherná vánoční výzdoba.Obsluhovala nás velice milá a ochotná paní.Dali jsme si rybí polévku a zákusek, který byl vynikající a příště určitě přijdeme i na něco z vašich specialit. Byli jsme velice spokojeni a určitě tuto restauraci budeme doporučovat.”
“Skvělé fitness, vybavením mnohdy lepší než v jiných větších městech.”
“Nádherné nehty, příjemný páni , dostala jsem kávu moc doporučuju”
“Jen superlativy. Cítili jsme se jako doma, výborné jídlo v restauraci a úžasný výběr při snídani. Při srovnání se službami v jiných i zahraničních horských střediscích v Evropě byl pobyt plně srovnatelný nebo lepší.”
“Malá ale bomba. Super prodavačky a nad očekávání dobry výběr.”
“Takový menší slušný čistý obchod, ve kterém mají vše co potřebujete. Doporučuji všem...”
“S prodejnou Lidl jsem spokojený, chodím tam velmi často, téměř každý den.”
“Budeme jsem úterý Říjen holka vzhledem srdíčko”
“Obchod s potravinami. V patře nad obchodem modelové železnice, krajinky. Děti si mohou na některých tratích vláčky ovládat. Je třeba sledovat otvírací dobu výstavy.”
“Chodím sem ráda. Příjemné paní prodavačky a když potřebujete uzeniny na chlebíčky, tak ideální místo-krásně a tence nakrájí.”
“Lidé na tomto místě jsou milí. Je to malý podnik, ale odhalují toho hodně.”
“Obsluha je moc fajn a velký výběr pochoutek ,co v obchodech si člověk nenajde.Nechte si založit kartu ,nákupy se strádají a jednou za čas dostanete voučer na 6 eur.”
“22.2.25 jsem opět navštívil Douglas v IGY. Zajímal jsem se o Issey Miyake. Atmosféra v obchodě velice příjemná. Obchod láká už i uspořádáním od eskalátorů. Paní velice příjemná a ochotná. Když se dostanu do ČB vždy se zastavím a VŽDY jsem překvapený příjemným chováním personálu! Děkuji :-)”
“Úplně jako v Penny. Kdybych nebyl spokojenej, tak se nevracím.”
“Prima jsme si zahráli a k tomu si dali aperol a jiné dobroty”
“Mají vše potřebné - naše záchrana nákup potřebného na jachtu”
“Velký obchod s potravinami. Je tu pult s uzeninami. Obchod je přímo na náměstí, kde se může parkovat.”
“Byli jsme dnes na obědě...Menu za 150kc. Jídlo opravdu výborné! Pan číšník velmi milí, nechybí pozornost, a důvtip, Za nás je to člověk na svém místě. Rozhodně se ještě zastavíme. Určitě můžeme doporučit.”
“Perfektní obchod, milá obsluha!”
“Obchod, kde nakoupíte vše potřebné.”
“Je to klasická sámoška, mají vše co je nezbytné a ještě něco navíc. Ale je tu jedna velice příjemná okolnost a tou je velice příjemný a přátelský personál.”