Přehled katalogu
- 1,799 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 1799 výsledků
Procházejte podnik zdraví a krásy v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,799 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 199,690 recenzí a hodnocení.
Kadeřnictví PEDYHAIR ve Strakonicích je místo s příjemným prostředím. Děvčata, která pečují o vaše vlasy, jsou zde.
Kadeřnictví - Petr Bočan v Milevsku je místo, kde jsou služby perfektní. Přístup je velmi příjemný a profesionální.
Plavecký bazén v Lázních Aurora v Třeboni je místo s příjemným prostředím a personálem. Byli jsme s malými dětmi, které si to také užily.
“V Miracle jsem byla už několikrát a vždycky jsem odcházela spokojená. Dnes jsem byla u nového člena týmu, Bedřicha. Udělal mi krásnou, přirozenou balayage, přesně podle mých představ. Děkuju a určitě se ráda vrátím!”
Kadeřnický salon - Studio 21 v Českých Budějovicích je nejlepší. Pracují zde pouze profesionálové, kteří se nikdy nepřestávají učit.
Fitness Pouzar v Českých Budějovicích je místo s přátelskou atmosférou a příjemným personálem. Stroje jsou super a nové.
Eu - Art Nails v Táboře je místo, kam chodím už léta. Pokaždé jsem velice spokojená.
“Klasická prodejna potravin, příjemná obsluha”
“Dětské hřiště je skvěle vybavené, děti se zde vyřádi a rodiče si také přijdou na své, díky blízkému kiosku”
“Je to pro mě jako důchodce nej bližší nákupní centrum a obsluha příjemná a ochotná.”
“Milé prodavačky, rychlá obsluha. Velká výhoda je otevírací doba 24 hodin každý den”
“Rekreační zařízení Vězeňské služby. Velmi solidně zrekonstruované pokoje. Výborná restaurace s velmi ochotným personálem a velmi dobrá kuchyně. Pro rodinný pobyt ideální výchozí místo pro výlety po jižních Čechách. Další pobyt na jaře roku 2024 v dubnu za fantastického počasí.”
“Do salonu chodím s přestávkou rok na laminaci obočí a jsem naprosto spokojená. Krásné prostředí s uklidňující atmosférou a velmi vřelým přístupem. Vždy se tu cítím vítaná, což v dnešní době velmi oceňuji.”
“Za mě super studio. Nechala jsem si dělat řasy a ty vypadaly skvěle a držely skoro tři týdny. Nehty jsem zkoušela poprvé. Musela jsem si chvíli zvykat, protože nejsem zvykla na gelovky, ale vypadaly skvěle a už se moc těším na další návštěvu.”
“I když nejsem zdejší vždy mě tento obchod přivítá s otevřenou náručí, nakupování zde je opravdu srdcovka záležitost.”
“Stále dobré hodnocení. Skvělá a milá obsluha, výborný sortiment zboží.”
“Krásné prostředí, skvělá obsluha, čistota, útulné pokoje a klid”
“Perfektní místo pro rodinu s dětmi. Vůbec nebylo narváno, všude pohoda a klid. Děti i my jsme si to náramně užili. Vstupné pro celou rodinu minimální, uvnitř občerstvení s pohodovou obsluhou.”
“Vždy jsem měla dlouhé nehty, musely na mě trávit spoustu času, výsledky byly naprosto spokojené s očekáváním. veselý a příjemný. doporučuji .”
“Určitě zde umí své řemeslo, protože zcela rád zase znovu přijdu na ostříhání.”
“Moc ráda k ním chodím a musím doporučit , super cena i personál”
“Velmi milá a ochotná paní majitelka, útulný penzion se starším, ale čistým a plně vyhovujícím vybavením. Za skvělé ceny – určitě doporučujeme.”
“Doporučuji Čerstvé a chutné zboží”
“Škoda ze u nás nejsou takové prodejny”
“Byl jsem v září takže pusto prazdno pohoda”
“Od dětství mé nejoblíbenější potraviny vůbec, ochotný personál, voňavý krám, maj všechno co chatař potřebuje a nasnídat se můžete hned vedle u potůčku a pozorovat přitom pstruhy....parádička:)”
“Dobrý den,mě se v Lidlu líbí,jsem spokojená,dobře se mi nakupuje,i personál je ochotný.”
“Prodejna LIDL v Písku je tzv. nové generace. Byl jsem překvapen, na jaké úrovni prodejna je. Parkování na krytém stání, dobíjecí stanice pro elektromobily, eskalátory, WC s přebalovacím pultem, bohatě zásobená prodejna. Doporučuji!”
“Hotel blízko v historickém centru poblíž Žižkova náměstí. Podzemní chodby, Husitské muzeum, Muzeum čokolády a marcipánu, Hrad Kotková a Bechyňská brána atd. je toho dost k navštívení a přitom tak blízko. Ve Vašem hotelu jsme s manželem trávili víkend a zároveň naše výročí. Ani trochu nelitujeme, že jsme si vybrali právě Váš hotel. Byli jsme moc spokojený po všech stránkách wellness, jídlo, pokoj. Milí a ochotní lidé na recepci ale i ostatní personál. Wellness jsme si moc užili - bazén, saunu, vyřivku. Určitě se k Vám rádi vrátíme.”