Recenze

  1. Adéla Chalupová ★★★★★

    V Miracle jsem byla už několikrát a vždycky jsem odcházela spokojená. Dnes jsem byla u nového člena týmu, Bedřicha. Udělal mi krásnou, přirozenou balayage, přesně podle mých představ. Děkuju a určitě se ráda vrátím!

  2. Zuzana Š. ★☆☆☆☆

    NEDOPORUČUJI!!! Po dlouhém hledání, jsem si bohužel vybrala toto studio. Chtěla jsem nechat udělat, vlnitou trvalou. Zlákalo mě to, že je tam konzultace s "odborníky". Konzultace byla super, modré z nebe by Vám snesli. Bylo mi řečeno, že slečna co mi to bude dělat, tak mi pak ukáže, a poradí jak docílit skvělých kudrlinek - NEREKLA ANI SLOVO, asi kdyz videla svoji konečnou práci, tak se zalekla a chvátala.Ukazovala mi fotky její práce ( asi Google pomohl). No nic, po 5 hodinách jsem odcházela o několik tisíc chudší ale za to s popálenou pokožkou na hlavě, s popáleným krkem, a se spálenými vlasy. Trvalá, jestli se tomu tak dá říkat byla tak na 80% vlasů, zbytek byl stále rovný. Jsem hloupá, že jsem tenkrát nic neřekla a zaplatila ji to, ano, moje chyba! Je to tedy už rok, ale vlasy jsou stále zničené.

  3. Kayacan AKIN ★☆☆☆☆

    Ano, je to „zázrak“, protože se v této době nevyrovnají ani základním barvám vlasů. Lepší by bylo zajít do DM nebo do jakéhokoli jiného obchodu, koupit klasickou barvu na vlasy a použít ji místo desetinásobného placení v takzvaném "zázračném" salonu. Moje přítelkyně tam šla a vrátila se v slzách, protože z ní udělali klauna. Výsledek byl tak špatný, že jsem se o její vlasy musela starat a barvu fixovat v průběhu měsíců. Slíbili, že vytvoří celkově oranžový odstín s tmavšími kořínky, aby to vypadalo přirozeněji. Místo toho byly kořeny jasně červené a zbytek byl podivně oranžový. Nemohli ani získat pevnou, jednotnou barvu. Řekli jí, že pro přirozený efekt udělají kořínky o něco tmavší, ale nikdy mě nenapadlo, že by je mysleli obarvit jasně červenou barvou, takže vypadaly jako úplně jiné barvy než ostatní. Už po jednom umytí vše vybledlo do příšerné žluté, takže to bylo ještě horší než předtím. Odbarvili jí všechny vlasy, čímž je poškodili, a pak obarvili jen kořínky jasně červeně, zatímco zbytek nechali bez barvy, jen nanesli toner. Výsledkem byla katastrofa. Už ji nikdy neposílám do žádného takzvaného „zázračného“ studia – naučil jsem se to dělat sám. Udělejte si laskavost a dvakrát si to rozmyslete, než tam půjdete.

  1. Sofie Ryšanová ★☆☆☆☆

    Odešla jsem v slzách. Přišla jsem na odstranění tmavé barvy z vlasů ke kadeřnici Míše. Měla jsem vlasy dlouhé téměř až po zadek a nyní nemám vlasy ani do půlky zad. Myslela jsem si, že když jdu do salónu, který se prezentuje jako jedno z nejlepších v ČB tak, že odejdu spokojená. Ale to vůbec !!! Myslela jsem si, že by si kadeřnice měla poradit s jakoukoliv reakcí produktů, které na vlasy nanáší. Po odbarvování mi řekla, že vlasy zelenají a že to bude muset ustřihnout. Tomu jsem se co nejvíce bránila. Na to jsem dostala odpověď z které téměř vyplynulo to, že si za to můžu sama...že ona neví co jsem si na vlasy v minulosti napatlala. Zaplatila jsem cca 6000 + zálohu. Za takové peníze jsem čekala, že ví co dělají, ale asi naivně. Díky tomu, že jsem se dalšímu stříhání bránila tak jsem odešla se zelenými fleky. Doteď se vyhýbám zrcadlům. Kdybych nechala kadeřnici dále stříhat tak bych asi odešla s mikádem. Proto určitě toto kadeřnictví nedoporučuji. Ryšanová

  2. Nam Hai Nguyen ★★★★★

    Dnes jsem poprvé navštívil a určitě to není naposledy. Nechal jsem si udělat střih u Adél a rovnou i perm u Míšy. I přes záludnost asijských vlasů se jim účes moc povedl a snad poprvé odcházím z kadernictvi spokojený.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Studio Miracle?

Studio Miracle se nachází na adrese Pražská tř. 1815/1, 370 01 České Budějovice-České Budějovice 4, Česko

Jaké je telefonní číslo Studio Miracle?

Můžete kontaktovat Studio Miracle na čísle +420 777 281 586

Jak se dostanu k Studio Miracle?

Trasu k Studio Miracle najdete zde odkaz

Advertisements