Přehled katalogu
- 431 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 28% S fotografiemi
Nalezeno 431 výsledků
Procházejte dětský lékař v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 431 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 41,191 recenzí a hodnocení.
“Paní zubařka má profesionální, citlivý přístup. S výsledkem její práce jsem maximálně spokojená.”
“Paní doktorka je milá, ochotná, odborně velmi zdatná a empatická.”
“Skvělý doktor i jeho maminka.....máme perfektní zkušenosti a vždy nám pomohli...”
“Pečuje o mého syna. Za mne naprostá spokojenost.”
“Možná nejlepší dětský lékař ve městě! Skvělý profesionál, citlivý člověk s velmi dobrým smyslem pro humor! Děkuju!”
“Výborný doktor. Vždy ochotný on i sestřička.”
“Děkujeme za pomoc v nouzi i mimo pracovní dobu.”
“Paní doktorka je moc šikovná, empatická. Já se vždy bála zubařů a u ní mě ten strach přešel. Má skvělou a milou sestřičku. Děkuji.”
“Miluji tuto doktorku a její sestru!”
“Moderní vybavení kliniky a perfektní přístup k pacientovi. Veškeré zákroky vysvětlí a i kvalitně provedou.”
“Super nefrologie MDR Irena Borcinova a že Sikula sestra a že”
“Zde najdete vše. Je tady tedy hodně lidí,ale to mi nějak nevadí. Prostor tady je. Za mě super.”
“Skvělý obchod - málokdy fronty, a i kdyby, od toho je samobslužná pokladna, které obecně preferuji. Milý a ochotný personál, bohatý sortiment a příznivé ceny, vždy místo na prostorném parkovišti (oproti třeba Albertu). Bezproblémové reklamace, vlídnost. Samozřejmostí jsou věrnostní výhody. Jediná výtka, za což jistě nemůže pobočka, ale vrchní velení - po té rekonstrukci katastrofa pro staré a pohybově omezené lidi. Dřive se do obchodu vstupovalo rovnou proti vchodovým dvěřím, dnes je zákazník nucen obejít celý obchod. Tady soudruzi udělali chybu, takže např. moje manželka, která tam ráda kupovala kvalitní oblečení a je invalidní, si dnes tuto radost odpouští.”
“Profesionální, lidský.... přístup k pacientům od p. doktorky i sestřičky. Vždy usměvavé, ochotné, vstřícné.”
“Pan doktor i sestřičky příjemné, mají hezký přístup k dětem. Dcera se doktorů bojí ale tady si sní vždy poradí,že je v klidu. Když telefon nezvedají,ozvou se pak sami. Jsme s touto ordinací spokojeni.”
“Potřebovala jsem vyměnit špatně zakoupenou velikost zboží z Č. Budějovicích ale nebylo mi vyhověno. Obrátila jsem se na Tesco v Táboře kde mi bez problémů a velice ochotně vyhověli. Děkuji”
“Albert byl čistý a pěkný bez žádných problémů”
“Normální Kaufland, nevím co bych dodala. Čisté toalety, hezky seřazené zboží a na pokladně na me byli vždy milí.”
“Byl jsem dnes na opravě tří kazů a dentální hygieně a musím říct, že tohle byl nejlepší zubařský zážitek, jaký jsem kdy měl. Zákrok byl absolutně bezbolestný, vše probíhalo v klidu, profesionálně a s lidským přístupem. Paní doktorka všechno srozumitelně vysvětlila, žádný stres, žádný spěch. Velké plus je i to, že jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi milé, empatické a příjemné, což udělá obrovský rozdíl hlavně pro lidi, kteří mají ze zubaře strach. Mám za sebou zkušenosti z více ordinací a tohle je o několik tříd výš – přístupem i samotným provedením. Poprvé v životě můžu říct, že se na další návštěvu u zubaře vlastně těším. Pokud někdo hledá opravdu kvalitní a bezbolestnou péči, mohu jedině doporučit. Kdyby to šlo tak dám 6 hvězd.”
“Kaufland je skvělý obchod, vždy najdu všechno, co potřebuji – od čerstvých potravin až po domácí potřeby. Ceny jsou výhodné, výběr obrovský a personál je milý a ochotný. Nemůžu si na nic stěžovat! Jen tak dále”
“Výborná a pečlivá doktorka. Doporučuji.”
“Naprosto perfektní pane doktore!!!!!”
“Vřele Pana doktora Tomse doporučuji. Skvělý přístup k dětem, empatický, milý, ochotný, zkrátka člověk na svém místě. Po roce trápení s neustálými záchvaty kašle, rýmou a záněty průdušek s dvouletým synem jsme se dostali k panu doktorovi a syn po nasazení léků byl do dvou týdnů bez těchto problémů.”
“K panu doktorovi jsem přešla z Tábora od paní doktorky Čítkové a musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Již 7 let se léčím s chronickým onemocněním, ale teprve pan doktor mi vše komplexně vysvětlil a nabídl nový, odborný pohled, který mi konečně dává smysl. Je velmi pečlivý, důsledný a během vyšetření nic neodbývá – máte jistotu, že mu na vašem zdravotním stavu opravdu záleží. Přestože na mě na první dojem působil odměřeně, je to lékař s respektem k pacientovi – například neměl problém s tím, že jsem odmítla očkování proti tetanu, pouze mi věcně a klidně vysvětlil možná rizika. V akutních případech reaguje rychle, ať už telefonicky, nebo přes SMS. I když za ním musím jezdit mimo Tábor, rozhodně to stojí za to. Velmi si vážím jeho odbornosti i lidského přístupu. Zároveň oceňuji i přístup zdravotní sestry, která je velmi milá, pozorná a klidná.”