Přehled katalogu
- 431 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 28% S fotografiemi
Nalezeno 431 výsledků
Procházejte dětský lékař v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 431 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 41,191 recenzí a hodnocení.
“Velice profesionální přístup. Obdivuji systém objednání, vždy jsem přesně na čas v ordinaci a nebo ještě před časem objednání. Profi pracoviště, paní doktorka je moc příjemná a vždy všechno dokonale vysvětlí.”
“Veliká spokojenost, dokud jsme bydleli na Olšině. Vždy pěkný přístup k dětem. žádné zbytečnosti navíc. Doufáme, že pokud se nám podaří na Olšině postavit RD, bude opět náš lékař.”
“Velmi obětavá paní doktorka,která se věnuje pacientům s pochopením a účastí jak vyřešit zdravotní potíže!! Děkuji Jiřina”
“Nejlepsi zubar skvely pristup a pro lidi co se boji jen vidi vrtacku tak je opravdu neskutecny profesional.”
“S návštěvou u zubaře jsem byla velmi spokojená. Je vidět, že paní doktorka dělá práci, která ji baví a naplňuje. Ordinace je dobře vybavená, a v čekárně je dokonce i malý koutek s hračkami pro děti. Všechno působí skromně, upraveně a promyšleně. Samotné ošetření bylo veselé a bezbolestné.”
“Velice lidský a profesionální přístup. Pan doktor má na vás dostatek času, vše vysvětlit a shrnout možnosti, což se mi u konkurence nedostalo. Děkuji✓”
“Dnes me pani zubarka zachranila,jsem z jizni moravy a projizdel jsem pres Tabor s velkou bolesti zubu...nasel jsem si nejblizsiho zubare a dobre ze jsem zajel k pani Slabe....vynikajici zubar i sestricka,doporucuji....”
“Paní doktorku zcela doporučuji, milá, klidná, skvělý odborník. Napadnou ji i netypické diagnozy, takže se hodně brzy přijde na to, co dětem je. Sestřička ochotná a velmi šikovná na odběry i injekce.”
“Velmi příjemná paní logopedka. Moc doporučuji. Má úžasný přístup jak k dětem,tak skvěle komunikuje i s rodičem.”
“Příjemné prostředí ordinace a naprostá spokojenost s profesionálním, ale zároveň ryze osobním přístupem. Docházím k Mgr. Kabátkové kvůli závislosti tři roky a mohu jen doporučit.”
“Empatická, spolehlivá , nevyhořelá.. :)”
“Přišla jsem s bolestí, nejsem pacient pana doktora, pan doktor nepřijímá, všichni ostatní zubaři u kterých jsem se zeptala a řekla že mám bolest řekli že mám hledat dál a že mě ani akutně neošetří, paní sestřička mi řekla že akutně mě vezmou za 90 KČ, byl tam pacient tak jsem se dostala asi 20 min před zavíračkou, pan doktor mě pečlivě prohlédl, když neviděl kaz na bolestivém zubu udělal rentgen, ustanovil že jelikož neúspěšně hledám cca. 2 roky zubaře je nejlepší řešení vytrhnout osmyčku vlevo nahoře jelikož je špatná (po dvou letech s dírou která se zvětšuje pro neochotu jiných zubařů) má nejspíše za následek bolestivost ostatních zubů a jen by se dál kazila a bylo by to horší. Když jsem se bála řekl že si to mám rozmyslet a pak mi se sestřičkou odpovídali a říkali co a jak a že to bude dobré prostě pomáhali a tak jsem souhlasila, pan doktor s paní sestřičkou mě po ordinační době ošetřili, když se mi udělalo už po injekcích nedobře dělali si vyditelně starosti a po operaci mě utěšovali, radili co a jak aby to bylo dobré a pan doktor mi kontroval tlak. Dělali si o mně starosti a jsou moc rodičovsky milí, je veliká škoda že neberou a paní sestřička když jsem si potom před budovou sedla tak když vycházela šla ke mně a řekla že nemám být na sluníčku, že mám být ve stínu a zchladit to že je chlad jako tabletka proti bolesti. Jsou fajn a specialisti :-)”
“Paní Hruškovou jsem vyhledala po tom, co nás pediatrička poslala do Vojtova centra v ČB. Dcera 10m nelezla, neseděla a asymetricky se plazila. Paní Hrušková nám ukázala, jak při hře holčičku motivovat do sezení, poradila, jak doma upravit hrací koutek, aby to dceru motivovalo k sedu a lezení. Cvicime nadále Vojtovku a k tomu máme rady, jak správně podporovat vývoj v běžném dni a při hře. Moc nám pomohla, děkujeme ☺️”
“Společná čekárna pro ORL Diabetologii a laboratoř. Paní doktorka Kališová je výborná odbornice.”
“Ta nejlepší volba!!!!Velmi pečlivá paní doktorka.”
“Kurz byl super. Hodně jsem se naučila.”
“Velice profesionální a milý přístup, moc nám s dcerkou pomohla, její služby můžu jen doporučit.”
“Moc příjemná paní Doktorka i její sestřička...”
“Vždy ochotný a velice příjemný pan doktor.”
“Paní zubařka i sestřička jsou na děti strašně milé a hodné. Všechno vysvětlí a za statečnost děti dostávají obrázek ☺️”
“Paní doktorka Hocková je skvělá. Nepodceňuje vaše problémy. Mně pomohla s diagnostikou refluxu.”